15 zwykłych rzeczy, które sprawią, że będzie podniecony

 15 zwykłych rzeczy, które sprawią, że będzie podniecony

Jak oceniasz ten wpis?


Niektóre rzeczy, które podniecają facetów są oczywiste, jak chociażby nadzy ludzie, zdjęcia nagich osób, filmy porno, dotyk nagiej osoby… Lista jest niekończąca i w znacznej mierze związana z fizycznością. Ale istnieje kilka rzeczy, które nas pobudzają chociaż nie jest to oczywiste dla innych. Nie mają bowiem w sobie podtekstu, a podniecenie wywołuje kontekst z nimi związany. W przypadku mężczyzn sprawa jest ułatwiona, możesz zobaczyć, co go podnieca 😉

1. Muzyka. Ten utwór, który zabiera go myślami z powrotem do chwili, kiedy po raz pierwszy miał orgazm na tylnym siedzeniu samochodu. Każdy ma tę piosenkę (lub piosenki), która sprawia, że ma się ciarki na rękach. Może to pulsujące techno lub piosenka rockowa, czy też spokojna ballada, która była w tle, kiedy osiągał najlepszy orgazm w swoim życiu.

2. Zapach perfum. Zapach jest najsilniejszym zmysłem związanym z pamięcią. Plus, perfumy zostały zaprojektowane by kusić płeć przeciwną i być atrakcyjne. Jeśli obok przechodzi ktoś, kto pachnie jak partner lub były kochanek, on na pewno zastanawia się, dlaczego zrobiło mu się tak gorąco 😉

3. Nagie odbicie w lustrze. Przegląda się w lustrze, widzi jego nagie ciało i zdaje sobie sprawę, że dziś wygląda całkiem nieźle. Ludzie uwielbiają być nagimi. I choć nie przyznałbyś się do tego, zdecydowanie nie raz przyłapałeś się na podziwianiu swojego nagiego ciała w odbiciu lustrzanym.

4. Zjedzenie kilku truskawek … lub ostryg … lub … Lista potraw, które uchodzą za afrodyzjaki jest niezwykle długa (i często też kwestionowana). Więc nawet jeśli po kilku truskawkach on nie ma ochoty na seks, prawdopodobnie jest inna potrawa lub składnik, które pobudza go w tej kwestii.

5. Czerwona sukienka. Tak, to jest powód, dla którego Walentynki łączone są z czerwonym kolorem. Badania wykazują, że jest to kolor najbardziej związany z pobudzeniem. Więc następnym razem, gdy próbujesz uwieść kogoś, załóż czerwoną suknię lub krawat.

6.Łaskotki. Delikatne przepychanki i łaskotki, gdy jesteście w łóżku w niedzielny poranek. Technicznie jest to fetysz, ale bardzo popularny. Znany jako knismolagnia albo knismofilia, to jeden z powodów, dla których droczysz się z partnerem.

7. Drapanie po plecach. Tak, ten fetysz również jest na tyle inny, aby uzyskać własną nazwę: akarofilia.

8. Czysta pościel. Jeśli kochasz wpełzać do łóżka w świeżo zmienionej pościeli, nie jesteś sam. Według badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii mężczyźni i kobiety uważają, że czyste prześcieradła mogą nakręcać nastrój. Może to tłumaczy tak częste fantazje o seksie w hotelu…

9. Strach. Tak, strach może powodować wzwód. To udowodnione naukowo! Ale strach w rzeczywistości nie pobudza Cię w sposób bezpośredni, jak inne rzeczy z tej listy. Tak naprawdę to strach i podniecenie mają pewne wspólne elementy jak płytki oddech, wzrost ciśnienia krwi. Boisz się, ale twój mózg decyduje, że zamiast tego jesteś napalony.

10. Męski T-shirt na kobiecie. Jest coś naprawdę sexy w kobiecie ubranej w koszule swojego mężczyzny. Dlatego nie dziwimy się, że to może podniecać 😉

11. Gra na gitarze. Muzycy są sexy. I tyczy się to prawie każdego instrumentu, no może z wyjątkiem akordeonu…..A właściwie, nawet akordeon nie zaszkodzi.

12. Śmiech. Poczucie humoru zawsze jest seksowne. Powiedzielibyśmy nawet, że najlepszą grą wstępną jest śmiech, ale to nie prawda. Najlepszą grą wstępną jest seks oralny 😉

13. Zaufanie. Jest kilka rzeczy bardziej seksownych od dominujących kobiet. Otwarta, pewna siebie osobowość jest jak kocimiętka, ale dla mężczyzn.

14. Bystra rozmowa. Zadzwoń do niej i poflirtuj lub jeśli wolisz – podejmij odważny temat i zacznijcie dyskusje. Dobra, rzeczowa rozmowa jest niezwykle seksowna.

15. Hobby. Kobieta tańcząca salsę lub z pędzlem w ręku to niezwykle zmysłowy widok. A miłość pełna pasji do czegoś – czegokolwiek – jest po prostu seksowna.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?