11 rzeczy, które musisz wiedzieć o elektrostymulacji erotycznej

  Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i zagrożenia.

  Erotyczna elektrostymulacja odnosi się do użycia specjalnie zaprojektowanych maszyn do stymulacji elektrycznej narządów płciowych w celu uzyskania przyjemności seksualnej. Często określany jako „e-stim” przez tych, którzy w nim uczestniczą, może to być bardzo niebezpieczna, a nawet śmiertelna praktyka, jeśli nie zostanie wykonana prawidłowo.

  ​Każde źródło energii elektrycznej, które może wytwarzać ciepło, może powodować oparzenia, arytmie serca, a nawet śmierć. Sugerujemy, dla osób zainteresowanych e-stymulacją, doedukować się trochę na temat ryzyka.

  ​​Elektrostymulacja jest wykorzystywana w różnych medycznych technikach do leczenia problemów od spastycznych lub słabych mięśni do nadaktywnego pęcherza. Gdy elektrostymulacja używana w bezpieczny i odpowiedni sposób, urządzenia te są dość bezpieczne, przy minimalnym możliwym zagrożeniu. Problem polega na tym, że ktoś może użyć urządzenia, które nie jest przeznaczone do użytku przez ludzi. Jeśli taki sprzęt jest używany nieprawidłowo, ludzie mogą odczuwać ból, skurcze i inne potencjalne dolegliwości mięśniowo-szkieletowe lub neurologiczne.

  Należy również pamiętać, że narządy płciowe mogą być bardziej wrażliwe na stymulację niż inne części ciała, więc zaczynaj stymulacje wolniej i zwiększaj intensywność, gdy się do tego przyzwyczaisz.

   

  1. Po pierwsze, nigdy nie należy umieszczać elektrod ani stymulować obszarów powyżej talii. Umieszczenie elektrod na plecach lub klatce piersiowej może zakłócać pracę rozruszników serca lub wytwarzać prąd elektryczny w twoim sercu i być śmiertelnym. Więc jeśli wyobrażasz sobie kobietę z jej sutkami zaciśniętymi i podłączonymi do brzęczyka, pozbądź się tej myśli z głowy!

   

  2. Używana niepoprawnie, elektrostymulacja może być śmiertelna. Mężczyzna z Nowego Jorku poraził się prądem podczas masturbacji w 2012 roku. Inny z Pensylwanii został oskarżony o zabójstwo w 2008 roku, po tym jak przyznał się do porażenia prądem swojej żony za pomocą domowej roboty urządzenia do elektrostymulacji, zrobionej z suszarki. Sprzęt spowodował atak serca 29-letniej kobiety.

   

  3. Nie należy też nigdy używać elektrostymulacji podczas brania narkotyków lub spożywania alkoholu, ponieważ mogą one zwiększyć próg bólu, co oznacza, że ​​możesz użyć zbyt dużej intensywności.

   

  4. Upewnij się, że korzystasz wyłącznie z urządzeń do elektrostymulacji przeznaczonych do użytku przez ludzi, które oferują stopniowane intensywności i funkcje przycisku bezpieczeństwa. Nigdy nie powinieneś używać urządzeń domowych.

   

  5. Na wszelki wypadek dobrze jest mieć partnera i bezpieczne słowo ustalone przed zabawą.

   

  6. Powinieneś używać wyłącznie lubrykantu na bazie wody. Silikonowe lubrykanty i te na bazie olejków, mogą działać jako izolatory, co jest odwrotnym efektem, jaki chcesz osiągnąć dzięki e-stymulacji. E-stim potrzebuje bezpiecznego środka, aby zapobiec ryzyku poparzenia skóry o wysokim natężeniu prądu, dlatego zaleca się elektroprzewodzące żele na bazie wody.

   

  7. Zdaniem tych, którzy praktykują e-stymulację, odczucia są różne. 29-letnia kobieta, która lubi e-stymulację, wyjaśnia: „Z jednej strony czuje się uczucie łaskotania lub mrowienia, na bardziej intensywnym levelu czuje się jakby gumowy pas uderzał o skórę. Jak wtedy, gdy kogoś traktujesz statyczną elektrycznością, ale bardziej intensywnie”.

   

  8. To jaki rodzaj urządzenia wybierzemy, może mieć wpływ na odczucia. ​​Urządzenia do elektrostymulacji niskoczęstotliwościowej mogą sprawiać uczucie kłucia. Urządzenia o wyższej częstotliwości z akcesoriami, takimi jak guma lub stal, są „gładsze” i lepiej skupiają skurcze mięśni.

   

  9. Prawidłowe praktyki elektronicznej stymulacji nie powinny pozostawiać żadnych śladów ani siniaków. Oparzenia mogą być najczęstszą formą urazu, ale użycie elektrycznie przewodzących żeli może pomóc zminimalizować tę komplikację.

   

  10. Trzeba trochę czasu, aby osiągnąć orgazm. Według niektórych orgazm bez użycia rąk to najfajniejsza rzecz, jaką ma do zaoferowania e-stymulacja, ale potrzeba trochę czasu i cierpliwości, aby tam dotrzeć.

   

  11. Powinieneś trzymać się z daleka od tanich urządzeń, które możesz znaleźć w lokalnym sexshopie. Jeśli na pudełku znajduje się skąpo ubrana osoba, urządzenie będzie tanie i nie zapewni bardzo dobrych doświadczeń. Właściwe urządzenie to może być inwestycja, ale warto kupić renomowaną maszynę.

  ERROR

  Najczęściej czytane
  Reklama

  Weryfikacja wieku

  Czy masz więcej niż 18 lat ?