4 sposoby na wzniecenie pożądania w związku na odległość

4 sposoby na wzniecenie pożądania w związku na odległość

Jak oceniasz ten wpis?

Nie pozwól, aby odległość dyktowała twoje pragnienie.

Często mówi się, że im większa odległość tym większa tęsknota. I to bardzo dobrze, bo tęsknota zazwyczaj zamienia się w namiętne noce. Ale niestety, sama tęsknota nie utrzyma płomienia w Twoim związku z partnerem, kiedy mieszkacie daleko od siebie. Seks również jest bardzo ważny, ale bywa ciężko, kiedy dzielą Was kilometry.

Jeśli jednak myślisz o związku poważnie, poradzicie sobie z problemem braku częstej bliskości. To, że nie masz bujnego życia seksualnego na co dzień nie znaczy, że powinnaś się wstrzymywać od utrzymania temperatury kiedy jesteście osobno. Wypróbuj te kreatywne pomysły, które sprawią, że w Waszym związku zrobi się naprawdę gorąco, niezależnie od tego jak wiele kilometrów dzieli Ciebie i Twojego kochanka.

 

1. Używajcie kamery video w telefonie.

Wspaniale jest usłyszeć głos swojego faceta, ale jego zobaczenie jest jeszcze lepsze. To może wydawać się wielkim zamieszaniem, ale o wiele łatwiej jest rozmawiać, gdy macie dla siebie czas. Nie jest to rozmowa przez telefon, jaką możesz odbyć w każdej chwili np. Gdy jesteś w sklepie spożywczym lub jedziesz do pracy. Powiedzmy sobie szczerze, to nie jest najseksowniejsze otoczenie. Mimo, że rozmowy wideo mogą wymagać więcej planowania, są tego warte.

Wiele małżeństw deklaruje, że czują się bardziej związani, gdy zobaczą swojego partnera, ponieważ angażują dwa zmysły – wzrok i dźwięk – w przeciwieństwie do słyszenia ich głosu. Dodatkowo bycie samemu oznacza, że ​​twoja uwaga skupia się na sobie i drugiej osobie. Bonus: Nie musisz nosić żadnych ubrań. Naga kolacja? Nagi deser? Wiesz już, gdzie to podąża?

 

2. Wybierz zabawki erotyczne przyjazne odległościowym pieszczotom

Zabawki erotyczne sterowane aplikacją, takie jak We-Vibe Jive lub wibrator, który można kontrolować w dowolnym miejscu z aplikacji We-Connect, mogą być używane podczas wcześniej wspomnianej sesji wideo.

Wiele par, które zainwestowały w zabawki erotyczne, które są przyjazne dla związków na odległość, twierdzą, że seks jest jeszcze gorętszy, gdy wracają do siebie, ponieważ nie są oni wykluczeni z praktyki i zbudowali antycypację przez tygodnie lub miesiące poprzedzające spotkanie, w trakcie seksu na odległość.

 

3. Nie zapominaj o sprośnych wiadomościach

Wiadomość zawierająca kilka strategicznie wybranych emotikon może być prawie tak samo gorąca, jak osobista, sprośna rozmowa, ponieważ zmuszasz go do fantazjowania o tym, co on zamierza z Tobą zrobić. Zastanów się i wyślij mu smsa, jak chciałabyś uprawiać z nim seks lub sprośny scenariusz, na który nie możesz się doczekać, kiedy następnym razem się zobaczycie. Niech pomoże Ci go dokończyć lub doda coś od siebie.

Uważaj jednak, by z podniecenia za bardzo się nie rozpędzić i takiej wiadomości nie wysłać do swojego szefa. A jeśli wysyłasz rozbierane zdjęcia, zastanów się, czy nie ukryć twarzy lub nie zrobić zdjęcia zbliżenia danej części ciała, abyś nie była łatwa do zidentyfikowania. Nigdy nie wiesz, czy ktoś nie zhaakuje Ci (lub jemu) telefonu, dlatego warto się zabezpieczyć. A niepełne zdjęcie tylko rozbudzi jego ochotę.

 

4. Wyślij mu seksowny prezent

Otrzymanie prezentu niespodzianki już samo w sobie jest zabawne i ekscytujące. A co kiedy jest wypełniona niegrzecznymi gadżetami lub Twoją sexy bielizną? Nawet lepiej. Możesz być kreatywna wiedząc, co lubi twój partner, ale mamy kilka pomysłów na początek. Możesz wysłać swojemu partnerowi coś seksownego jako zapowiedź następnego spotkania, filmy porno, swoje gorące zdjęcia, a nawet erotyczne książki lub zabawki.

Możesz również wypełnić pudełko z nie-seksownymi przedmiotami, które on lubi, aby pokazać, że myślisz o nim. Wtedy może podziękować ci za paczkę osobiście, kiedy już się zobaczycie.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?