5 porad jak mieć nieziemski seks podczas świąt

5 porad jak mieć nieziemski seks podczas świąt

Jak oceniasz ten wpis?


Podpowiadamy, jak  skutecznie zrelaksować się podczas najbardziej stresującego okresu  w roku

 

Tradycyjnie, ferie  świąteczne nie są najseksowniejszą porą roku. Oczywiście, w Boże Narodzenie jest mnóstwo romantyzmu, ale ludzie nie czują się tak sprośni, dopóki nie przyjdzie czas na dzikie noworoczne imprezy. Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym możesz utrzymać swoje życie seksualne na poziomie podczas stresujących spotkań rodzinnych i długich przerw w codziennej rutynie.

 

  1. Weź to jako wyzwanie

Wiemy doskonale, że próby dopasowania seksu (chociażby szybkiego numerku) do planu wypełnionego rodziną, prezentami i jedzeniem mogą być trudne, szczególnie jeśli przemieszczasz się między jedną częścią rodziny, a drugą. Ale to nie znaczy, że to niemożliwe. Zamiast czuć się sfrustrowanym tym, że masz e domu gości w postaci swoich teściów w pokoju obok lub śpią na rozkładanej kanapie, bądź gotów spojrzeć na sytuację z poczuciem humoru i duchem rywalizacji. „Okay, losie, chcesz dowiedzieć się, czy będę mógł uprawiać seks z moją żoną, nawet z tymi wszystkimi krewnymi w pobliżu i całym tym wakacyjnym stresem ?!…Czas start!”

 

  1. Bądź kreatywny

Być może nie będziesz w stanie uprawiać swojego  tradycyjnego, wielogodzinnego seksu z partnerką, ale oznacza to, że może to być świetna okazja na zmianę sytuacji. Bądź kreatywny. Dołącz do niej pod prysznicem, podczas gdy dzieci są na dole i pieczą ciasteczka z babcią, a kiedy  nikt nie zwraca na nią uwagi, wciągnij ją do garderoby na szybki i namiętny numerek.

 

  1. Planuj z wyprzedzeniem

Planuj z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że masz wszystko, czego potrzebujesz, bez względu na to, czy  chodzi o prezerwatywy, czy wzmacniacze  seksualne, jak lubrykanty.  Zabierz ze sobą wszystko, co pomoże ci w pełni wykorzystać te skradzione chwile. Nie będziesz musiał się martwić, kiedy przyjdzie odpowiednia  chwila.

 

  1. Utrzymaj swoją partnerkę w nastroju

Nie możesz oczekiwać, że seks  podczas świąt po prostu się wydarzy. Zamiast  tego musisz upewnić się, że twoja partner ka również ma ochotę.

Upewnij się, że kierujesz tę pasję, pragnąc jej energii, nawet gdy robisz  zakupy w centrum handlowym lub pakujesz prezenty. Trzymaj ją za rękę, zrób jej masaż ramion po ciężkim wieczorze w kuchni przy garach, rozśmiesz ją, a co najważniejsze, nie zapominaj o swoich obowiązkach. Spróbuj pomagać jej jak najwięcej, aby miała trochę czasu i energii na myślenie o seksie. A wtedy Twoje szanse wzrosną.

 

  1. Świąteczna znajomość

Niestety, dla samotnych osób świąteczne numerki są dość trudne do spełnienia.  Prawdopodobnie skończy się na rozczarowaniu lub straconym czasie na Tinderze. Ale jest kilka rzeczy, które można zrobić, żeby dodać trochę pieprzyku do twojego sezonu.

Ustal intencję, że zamierzasz skierować swoje seksowne ciepło i męską pewność siebie dla wszechświata. Ludzie wokół ciebie będą w stanie wyczuć energię, która będzie promieniować od ciebie, i będziesz znacznie bardziej prawdopodobne, że spotkasz kogoś organicznie – na przykład w samolocie do domu rodzinnego lub w lokalnym barze w Wigilię.

 

Jeśli naprawdę zależy Ci na czymkolwiek, oczywiście, możesz spróbować. Ale nie popełniaj tego błędu i nie wracaj „na stare śmieci”. Taka relacja  może stać się szybka i zagmatwana – to oznacza, że żadnych byłych koleżanek czy dziewczyn. Jeśli chcesz uniknąć intryg i nikogo nie  zawieść, szukaj kogoś podobnego, co ty: kogoś, kto po prostu chce cieszyć się spotkaniem seksualnym i być w domu, zanim Mikołaj wróci do Laponii.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?