5 sposobów, by pomóc jej osiągnąć kobiecy wytrysk

Mamy dla Was kilka wskazówek dotyczących tego jak sprawić, by Twoja partnerka osiągnęła najwyższy poziom kobiecej przyjemności.

Kobiecy wytrysk, a.k.a. squirting, jest najwyższą formą komplementu w sypialni: jeśli ona miała kobiecy wytrysk, wiesz, że robisz coś dobrze. Ale mimo, że sztuka kobiecego wytrysku była badana przez ponad 2000 lat, większość badaczy wciąż zaskakuje.

 

Według jednych z badań „Kobiecy wytrysk pochodzi od żeńskiego gruczołu prostaty [lub gruczołu Skene’a, zlokalizowanego na przedniej ścianie pochwy] i wynosi około 3 do 5 cm3 płynu, który wygląda jak rozrzedzone mleko pozbawione tłuszczu”.

 

Trzeba jasno powiedzieć, że kobiecy wytrysk i to, co uważamy za „squirting” – a.k.a. tryskający płyn, który prawdopodobnie widziałeś w porno – to dwie zupełnie różne rzeczy. W przeciwieństwie do kobiecego ejakulatu, który jest niewielką ilością mleczno-białego płynu pochodzącego z żeńskiego gruczołu krokowego, badania laboratoryjne wykazały, że squirting jest w zasadzie wynikiem kobiet o słabych mięśniach miednicy trochę sikających podczas orgazmu. Squirting to rozcieńczony mocz z niewielką ilością składników kobiecego ejakulatu. Kobiecy wytrysk jest w rzeczywistości trudniejszy do osiągnięcia: tylko około 10 procent kobiet może to zrobić, według najnowszych badań.

 

Bez względu na to, czy squirting jest płynem z żeńskiego gruczołu prostaty, czy siusianiem, czy po trochu każdym, jedno jest pewne: jeśli sprawisz, że będzie wyjątkowo mokra, prawdopodobnie dobrze się bawi. Ale jak doprowadzić ją do tego wzniosłego piedestału przyjemności? Mamy kilka porad i wskazówek, jak sobie w tym pomóc.

 

  1. Nawadnianie to podstawa.

Zwykle dobrym pomysłem jest picie dużej ilości wody, jeśli planujesz dużo seksu. A jeśli masz ochotę na squirting jest to podwójnie ważne. Squiring opiera się na tym, jak bardzo jesteś nawodniona. Jeśli chcesz, aby partnerka tryskała, upewnij się, że wypiła w ten dzień mnóstwo wody z dużą ilością elektrolitów.

 

  1. Znajdź punkt G.

Ważne jest, aby znaleźć punkt G lub też tkankę wielkości orzecha włoskiego w odległości dwóch cali od pochwy na górnej ścianie pochwy. „Większość osób, które mogą i potrafią wytworzyć wytrysk, powie, że stymulacja punktu G doprowadzi do takiej kulminacji. To wywołuje orgazm, który przypomina raczej rakietę niż procę.

Dwie najlepsze pozycje seksualne do stymulacji punktu G to misjonarz i jeździec. Możesz sprawić, że twoja partnerka wytryśnie, podczas gdy ona Cię ujeżdża, a ty uderzasz w jej punkt G lub podczas misjonarza.

 

Nadal masz problem ze znalezieniem? Poproś partnerkę, żeby położyła się na plecach. Następnie włóż dwa palce do pochwy i wykonaj ruch „chodź tu”, aby stymulować jej punkt G.

 

  1. Nie bój się korzystać z seks zabawek.

Istnieje mnóstwo zabawek erotycznych zaprojektowanych specjalnie do stymulacji punktu G i wytrysku kobiecego. Możesz przebierać w kolorach i wzorach.

 

  1. Zadbaj o chemię.

Ejakulacja kobieca ma zwykle związek z emocjonalnym przywiązaniem podczas seksu. Nie każda kobieta może się do tego zmusić. Tylko czując więcej bliskości z partnerem są w stanie odprężyć się i zaangażować.

Misjonarz jest jedną z najlepszych pozycji do osiągnięcia tego poziomu intymności i połączenia. Oczywiście możesz też trafić punkt G podczas pozycji misjonarskiej, ale nie tylko o to chodzi. Pocałuj ją w szyje, possij sutki czy popatrz głęboko w oczy.

 

  1. Spraw, by to zapamiętała

Jeśli kobieta jest w stanie osiągnąć wytrysk, nie zrobi tego od tak. Dlatego musisz wykraczać poza granice, zarówno przy grze wstępnej, jak i podczas seksu. Uprawianie seksu jest sztuką i rzemiosłem, więc jeśli masz zamiar uprawiać z kimś seks, spraw, by był niezapomniany. Daj z siebie wszystko.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?