6 czynników, które mogą mieć ogromny wpływ na Twoje orgazmy

6 czynników, które mogą mieć ogromny wpływ na Twoje orgazmy

Jak oceniasz ten wpis?

Nie chodzi tylko o pozycje seksualne, które praktykujesz.

Czasami dotarcie do wielkiej litery „O” nie przypomina romantycznego, rozdzierającego uczucia, a bardziej przypomina metodyczne polowanie na nieuchwytnego, rzadkiego jednorożca. Luka w orgazmie między kobietami i mężczyznami jest dobrze udokumentowana, dlatego wszyscy zastanawiamy się nad tym, co nauka ma do powiedzenia o podniesieniu prawdopodobieństwa uzyskania tej magicznej chwili.

Oczywiście ruchy w sypialni mają znaczenie. Ale badania mówią, że wiele pozornie przypadkowych czynników może odgrywać ważną rolę w twoich szansach na osiągnięcie orgazmu. Mamy na myśli wszystko, od anatomii do umiejętności seksualnych.

Aby Twoje życie seksualne było ekscytujące, zwróć uwagę na te losowe czynniki wspierane przez naukę, które zwiększą Twoje szanse na złapanie tego nieuchwytnego O.

 

 

UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACYJNE

Dobra komunikacja w waszym związku odgrywa wielką rolę w waszym prawdopodobieństwie dotarcia do mety. Jawna i bezpośrednia komunikacja z partnerem jest kluczem. Dwa małe słowa w szczególności są powiązane z twoim prawdopodobieństwem osiągnięcia orgazmu. Chodzi o  „Kocham cię”, które podczas akcji wiążę się z częstszym dotarciem do mety.

 

 

POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Mogłoby się wydawać, że za twój orgazm jest odpowiedzialny Twój partner (i bądźmy szczerzy, mają zdecydowany wpływ na ruchy), ale naukowcy odkryli również, że Twoje poczucie własnej wartości i zadowolenie z ciała jest ogromnym czynnikiem. Naukowcy odkryli, że poczucie własnej wartości jest ważniejsze dla twojego orgazmu niż czynnik, który może wydawać się bardziej oczywisty, jak na przykład to, jak często się masturbujesz lub ilu miałaś partnerów. To może brzmieć kiepsko, ale ćwicz mówienie miłych rzeczy o swoim ciele, aby zwiększyć prawdopodobieństwo orgazmu. Zamiast krytykować swoje nagie ciało, znajdź bieliznę, urocze figi, a nawet starą koszulkę, która sprawi, że poczujesz się tak seksownie, że będziesz chciała zostawić włączone światła.

 

 

SKUPIENIE

Komedie romantyczne pozwoliły nam uwierzyć, że niesamowite orgazmy po prostu się przytrafiają – jedno zmysłowe spojrzenie i delikatna pieszczota, a potem bam! Niestety wymaga to trochę więcej koncentracji. Może to być cały proces uczenia się. Kobiety o dużej zdolności do orgazmu „nauczyły się całkowicie koncentrować na uprawianiu seksu”. Zanim rozpocznie się zabawa, weź kilka wdechów, aby pozbyć się ciśnienia z całego dnia. Ta denerwująca krytyka ze strony twojego szefa? Walić to. Skoncentrowanie się na byciu obecną ze swoim partnerem sprawi, że będziesz bardziej skłonna do osiągnięcia orgazmu.

 

 

TWÓJ STATUS ZWIĄZKU

Twój partner ma znaczenie, jeśli chodzi o twoje szanse na osiągnięcie orgazmu, ale nie w taki sposób, jak myślisz. Badacze podkreślają znaczenie zadowolenia z relacji. Zarówno badania z 2016 r., Jak i 2017 r. Wykazały, że to, jak bardzo jesteś zadowolona ze swojego związku – niezależnie od tego, czy znalazłaś swoją bratnią duszę, czy po prostu doskonałego kumpla – jest związane z twoimi szansami na szczytowanie. Jeśli jesteś nieszczęśliwa w związku, twoje życie seksualne może zacząć płacić za to dużą cenę.

 

 

TWOJA ANATOMIA

Wiele czynników, które przyczyniają się do twojego orgazmu, jest w zasięgu twojej ręki – niektóre nie. Odległość między twoją łechtaczką a cewką moczową – może wpłynąć na twoje prawdopodobieństwo orgazmu. Przynajmniej podczas penetracji pochwy. Jeśli odległość ta jest poniżej dwóch centymetrów, prawdopodobieństwo trafienia do celu jest większe niż w przypadku, gdy ta odległość jest bliższa trzech centymetrów. Na szczęście, nawet jeśli twój rozkład pochwy nie działa na Twoją korzyść, mała ręczna stymulacja podczas stosunku sprawi, że zapomnisz o swoich pomiarach.

 

 

TWÓJ WIEK

Jak mówi przysłowie „Kobieta jest jak wino, im starsza tym lepsza”. I wraz z wiekiem zwiększa się szansa na orgazm. Naukowcy odkryli, że kobiety w średnim wieku zgłaszały większą częstotliwość orgazmów niż dwudziestokilkulatki. To prawdopodobnie dlatego, że tak wiele innych czynników, które są ważne dla twojego orgazmu – pewność siebie i komunikacja – zmieniają się wraz z wiekiem.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?