6 skutecznych technik masturbacji, które powinna znać każda kobieta

6 skutecznych technik masturbacji, które powinna znać każda kobieta

Jak oceniasz ten wpis?


Weź sprawy we własne ręce.

Artykuł w szczególności tyczy się wszystkich pań, które uwielbiają masturbację! Czyli chyba każdej. (Przynajmniej mamy taką nadzieję.)

 

Ah, masturbacja. To taka pozornie prosta, ale skomplikowana czynność. Jest to coś, czym wiele z nas chce się cieszyć, ale ma poczucie lęku, niepokoju lub wstydu.

 

Ale masturbacja nie musi być czymś trudnym, niewygodnym. Powinna to być tak satysfakcjonująca i relaksująca czynność, jak medytacja czy joga. Dobra wiadomość jest taka: istnieją pewne techniki, które mogą pomóc w osiągnięciu pełnego potencjału masturbacji.

 

Oto niektóre z najbardziej skutecznych technik masturbacji, które pomogą Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz być ?

 

  1. Poznaj swoją anatomię na wylot

 

Czy potrafisz zlokalizować swoją łechtaczkę? Znajomość Twojej anatomii pomoże Ci zrozumieć i docenić to, co masz „tam na dole”.

Pomocne może być spojrzenie na rysunek lub model łechtaczki. Wszystkie części będą oznaczone na rysunku, dzięki czemu można zobaczyć szczegółową budowę łechtaczki. Taki obraz może ci pomóc, gdy odkrywasz swoje ciało.

Nie bój się chwycić lusterka i spójrz. Jeśli nie wiesz, jak wygląda łechtaczka, nie będziesz wiedziała od czego zacząć.

 

  1. Dowiedz się, co na Ciebie działa

 

Nie ma jednej, uniwersalnej techniki. Aby mieć naprawdę wciągające doznania masturbacyjne, musisz nie tylko wiedzieć, jak wygląda twoja anatomia, ale także co na Ciebie działa. Wierzcie lub nie, istnieje więcej sposobów na dotykanie łechtaczki innych niż bezpośredni kontakt.

 

  1. Zacznij od manualnego zlokalizowania łechtaczki

 

Połóż się i upewnij się, że masz prywatność, że nikt Ci nie przerwie w badaniu. Następnie weź rękę i zbadaj swoje intymne okolice. Rozpocznij od szczytu sromu, który znajduje się najbliżej. Możesz poczuć miękką i gąbczastą strukturę, którą niektórzy nazywają „guzikiem” znajdującym się na „wierzchu” warg, czyli łechtaczki i jedynym widocznym obszarem, nawet jeśli jest tylko jedna czwarta całkowitego rozmiaru. (To prawda: trzy czwarte łechtaczki jest ukryta w twoim ciele!). Ten obszar jest ważny, ponieważ większość kobiet wymaga stymulacji właśnie w tym miejscu, aby osiągnąć orgazm.

 

Gdy już wiesz, gdzie jest łechtaczka, sprawdź różne rodzaje nacisku i prędkości. Jeśli bezpośredni kontakt jest zbyt duży, spróbuj nakładać wargi sromowe na łechtaczkę lub po prostu okrążaj łechtaczkę palcami. Nie przerażaj się. Po prostu znajdź to, co działa dla ciebie. Każde ciało jest inne.

 

  1. Weź zabawkę

 

Dobry wibrator to coś, co każda kobieta powinna mieć pod ręką. To prezent dla samej siebie. Jeśli wcześniej nie korzystałaś z zabawek, zmieni to Twój świat. Jeśli jesteś miłośnikiem zabawek, ale kolekcja Cię zawodzi, nie martw się. To się przydarza każdej z nas.

Wibratory nie są jedyną rzeczą, której możesz użyć podczas masturbacji. Możesz spróbować dildo, poduszki lub dowolnego przedmiotu, który jest dla ciebie dobry. Dotknięcie lub pocieranie obszaru zabawką powoduje bezpośrednią stymulację. Pozwól sobie na eksplorowanie różnych obiektów.

 

  1. Zbadaj punkt G

 

Łechtaczka jest fantastyczna, ale czasami możesz chcieć czegoś więcej. Na szczęście istnieje około trylionów sposobów na przyjemności. Weźmy na przykład punkt G, znajdujący się na wysokości około dwóch trzecich wewnątrz pochwy na przedniej ścianie, która jest najbliżej żołądka.

 

Po zlokalizowaniu punktu G można użyć zabawek lub palców, aby ją stymulować. Co może Ci pomóc? Zabawka, która może stymulować oba obszary w tym samym czasie.

 

Należy pamiętać, że punkt G nie jest strefą erogenną dla każdej kobiety. Możesz mieć niesamowite odczucia dotykając go, a może Cię to w ogóle nie ruszyć.

 

  1. Nie skupiaj się na orgazmie

 

Jeśli masz problemy z osiąganiem orgazmu podczas masturbacji, trudno nie myśleć, że coś jest z tobą nie tak. To powinno być łatwe, prawda? Właśnie niekoniecznie. Wiele kobiet nie jest zdolnych do orgazmu podczas masturbacji.

 

Kobiety mogą odczuwać niepokój, nawet gdy są same. Presja na samą siebie, by osiągnąć orgazm spowoduje tylko, że orgazm stanie się bardziej nieuchwytny (co oczywiście tylko sprawia, że ​​martwisz się jeszcze bardziej).

 

Rozwiązanie? Zorganizuj czas dla siebie bez wyznaczonego końca. Zacznij od relaksującego i mentalnego przygotowania do doświadczenia. Skup się na chwili i przyjemności, której doświadczasz Co więcej: nie musisz osiągać orgazmu! Możesz się masturbować i po prostu cieszyć się doświadczeniem. Nie skupiaj się na celu, skup się na podróży. Daj sobie pozwolenie, by dobrze się bawić. To nie musi być doświadczenie z wysokimi stawkami. Masturbacja polega cieszeniu się swoim ciałem.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?