7 pozycji seksualnych, które pobudzą Twój punkt G

Mityczny orgazm punktu G może się zadziać. I nie jedyny raz.

 

W świecie orgazmu (brzmi jak wspaniałe miejsce, prawda?),  najlepszym przyjacielem kobiety jest łechtaczka, a punkt G to ten przyjaciel, który pojawia się w mieście zdecydowanie rzadziej – ale jak już się pojawi to sprawia, że ​​jest to niezapomniana wizyta.

Zasadniczo orgazm punktu G jest bardziej zawodny, ale niesamowicie przyjemny, gdy się pojawi.

Twój punkt G jest faktycznie częścią całej struktury twojej łechtaczki, która rozciąga się od trzech do pięciu centymetrów w tobie wzdłuż kanału pochwowego.

Podczas gdy każdy punkt G jest w innym miejscu, zwykle znajduje się około pięć do siedmiu centymetrów wewnątrz pochwy wzdłuż przedniej ściany. Ponieważ przepływ krwi do tego obszaru powoduje jego pęcznienie, im bardziej pobudzona jesteś tym łatwiej go znaleźć.

Nie każda kobieta będzie miała orgazm w punkcie G, ale to zupełnie normalne.

Ale hej, nie ma nic złego w próbowaniu. Więc poprowadź swoje własne osobiste badanie z tymi seksownymi ruchami, które celują w twój punkt G. W najgorszym przypadku Twoją nagrodą pocieszenia będzie noc pełna seksu.  Brzmi nieźle, jak na drugie miejsce.

 

Seksowne łyżeczki

Podnieś kolana i pozwól mu wejść od tyłu. Ta pozycja zapewnia idealny kąt dla penisa, aby dotrzeć do przedniej ściany, gdzie znajduje się punkt G. Możesz też pochylić się do przodu. Chcesz podwoić zabawę? Ta pozycja pozwala również na łatwy dostęp łechtaczki, więc najpierw użyj rąk lub wibratora, aby mieć orgazm łechtaczki – przepływ krwi spowoduje pęcznienie punktu G, dzięki czemu będzie on większy i łatwiejszy do osiągnięcia dla drugiego dużego O.

 

Zwinna kowbojka

Pomyśl o tej pozycji jako o zmodyfikowanej kowbojce. Niech twój partner położy się płasko na plecach, a potem połóż się na nim, zamiast usiąść prosto. Ta pozycja jest świetna do stymulowania twojego punktu G (i łechtaczki). Spróbuj obracać biodrami, aż znajdziesz to słodkie miejsce.

 

Sezamie otwórz się

Połóż się na lewej stronie i podwiń prawą nogę wokół talii. Niech on wejdzie w Ciebie w tej pozycji. W niej możesz poczuć się bardziej zrelaksowana. W ten sposób możesz skupić się na poprowadzeniu go do pchnięcia w kierunku punktu G.

 

Posłuszny piesek

Wypnij się i pozwól mu wejść. Podnieś lekko kolana i oderwij stopy od ziemi. Ta pozycja zapewnia idealny kąt dla penisa, aby dotrzeć do przedniej ściany, a dla Ciebie idealny kąt by poruszyć Twój punkt G.

 

Bliskie spotkanie

Połóżcie się do siebie twarzami i pozwól mu wejść w Ciebie. Ta pozycja ma wszystkie zalety łyżeczek, ale dodatkowo dostarcza więcej bodźców wizualnych. Używając płytkich pchnięć, twój partner ma duże szanse na dotarcie do punktu G.

 

Miłość na górze

To pozycja na kowbojkę, gdzie kobieta jest na górze. Podeprzyj się i lekko ugnij nogi, trzymając go za uda. Ta pozycja stanowi podwójną przyjemność. Po pierwsze, utrzymanie łuku dolnej części pleców w tej pozycji pomoże utrzymać jego penisa pod kątem w kierunku przedniej ściany podczas ruchu. Po drugie, ty rządzisz. Możesz poruszać się, jak uważasz za stosowne, aby zdobyć upragniony orgazm. Trzymaj się jego ud, aby utrzymać się podczas ruchu.

 

Tyłek do góry

Połóż się na plecach, a on niech zajdzie od tyłu. Podnieś biodra do góry i oprzyj się na przedramionach. Ta pozycja zapewnia głęboką penetrację i jest idealnym kątem do celowania w punkt G. Bonus: Z tej pozycji może także stymulować twoje piersi lub łechtaczkę, aby wzmocnić twoje podniecenie, które zwiększa przepływ krwi do twojego punktu G.

ERROR

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?