Afrodyzjaki

Afrodyzjaki

5 (100%) 1 vote

Każdy z Was zapewne słyszał o różnego rodzaju afrodyzjakach – dla niej i dla niego.

Jednak czy na pewno działają? Jak dobrać odpowiedni dla siebie czy partnera? Jak one w ogóle działają? Postaramy się wam podpowiedzieć, jakie olejki będą najlepsze.

Czasami sytuacja wymaga nieco… podkręcenia. To właśnie w tym celu stosuje się różne afrodyzjaki i to już od wieków. Działają oczywiście tylko wtedy, kiedy wierzysz w ich siłę.

Afrodyzjak czyli…?

 

Uważane są za nie wszelkie środki, które pobudzają seksualne pożądanie a także wzmacniają przyjemność odczuwaną z seksu. Mogą działać na różne zmysły… Nazwa pochodzi oczywiście od greckiej bogini miłości – Afrodyty.

 

Jakie afrodyzjaki będą odpowiednie?

 

Większości afrodyzjaki kojarzą się raczej z niebezpiecznymi specyfikami, albo prawdziwą „hiszpańską muchą”. Hiszpańska mucha to sproszkowane chrząszcze. Uważajmy jednak, bo erekcja może być długa i bardzo bolesna… Także korzystajmy tylko ze sprawdzonych afrodyzjaków. Łatwo się nimi zatruć a nawet uszkodzić nerki czy układ pokarmowy.

Co więc wybrać?

Zadbajmy o to, by korzystać z afrodyzjaków naturalnych, bezpiecznych. Mają one być zdrowe, smaczne i mają pomóc nam się zrelaksować a także „poczuć miętę” do partnera czy partnerki… 😉 Afrodyzjak ma wzbudzić w nas ogień, tak więc… masaż erotyczny, zapach świec, pyszne jedzenie, zioła… To właśnie te afrodyzjaki są uznawane we wszystkich kulturach za najlepsze.

Naturalne afrodyzjaki, czyli?

Anyż – pierniczki z dodatkiem miodu i anyżu rozpali każdego. Ta niesamowita przyprawa była wykorzystywana na ucztach w starożytnym Rzymie…

Szafran – najdroższa przyprawa, pozyskiwana ze specjalnego rodzaju krokusów. Jeśli przez tydzień będziemy spożywać odrobinę szafranu to bez trudu staniemy się napaleni, rozgrzani, chętni na igraszki.

Czekolada – wiadomo, że zawiera ona składniki, które nas pobudzają, uwalniają hormon przyjemności i szczęścia.

To jedne z najbardziej znanych afrodyzjaków, z tych naturalnych. Sami poszukajcie afrodyzjaków, które działają na was i waszych partnerów najmocniej!

Źródło: gej-porno.pl

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?