Budowanie napięcia seksualnego przez cały dzień

Budowanie napięcia seksualnego przez cały dzień

Jak oceniasz ten wpis?


Jak mówi przysłowie w jedzeniu miodu najlepszy jest moment tuż przed zjedzeniem miodu. A gdyby ten moment rozciągnąć do kilku godzin, a nawet całego dnia? Czy wyobrażasz sobie jak będzie smakował wam seks po całym dniu oczekiwania na niego? Z pewnością wyśmienicie, co zatem zrobić, aby przez cały dzień budować napięcie między tobą a twoim partnerem?

 

Poranek

Dla większości z Was jest zazwyczaj zabiegany, jednak czasem warto wstać pół godziny wcześniej i przygotować pyszne śniadanie, które zjecie we dwoje. Możesz na tostach polać keczup w kształcie serca, albo z przypraw usypać jego inicjały. Obudź twojego partnera czułymi pocałunkami i powiedz, że już czeka na niego kawa i śniadanie.  Z pewnością wstanie z łóżka szybciej niż zazwyczaj. Podczas jedzenia spójrz mu czule w oczy i powiedz jakiś komplement. Kiedy będziecie się rozstawać przylgnij do niego całym ciałem, bardzo mocno i namiętnie go pocałuj. Na koniec wyszeptaj mu do ucha, że już nie możesz doczekać się kiedy wróci. Po takim pożegnaniu żaden facet nie będzie mógł skupić się na pracy i swoich obowiązkach. Masz jak w banku to, że twój ukochany przez cały dzień będzie myślał tylko o tobie.

 

Dłuugi dzień

Jest kilka sposobów, za pomocą których możesz sprawić, że on będzie wracał do ciebie myślami przez cały dzień. I z pewnością nie będą to grzeczne myśli. Przez cały dzień możesz wysyłać mu gorące sms-y albo e-maile; możesz zacząć niewinnie od wysłania zwykłego –Myślę o tobie- by potem stopniowo podgrzewać temperaturę. Treści „kiedy wyobrażam sobie jak mnie dotykasz, twardnieją mi sutki” nikt nie będzie w stanie się oprzeć. Ważne jest aby w tym wypadku stopniować emocje. Postaraj się jak po drabinie – wchodzić powoli po jednym szczebelku, aż na sam szczyt podniecenia. Sms powinien być krótki, może być zakończony wielokropkiem, tak aby partner zastanawiał się co będzie dalej. Możesz np. opisać mu, jak wyobrażasz sobie was uprawiających seks w jakimś miejscu, ważne abyś wysyłała mu tylko po jednym zdaniu, tak, aby z niecierpliwością czekał na kolejne.
Jeżeli jednak wolicie bardziej tradycyjne formy flirtu, możesz napisać mu klasyczny list na papierze, postaraj się i kup wcześniej ozdobny papeterię przeznaczoną specjalnie do takich celów. Sięgnij po ulubiony długopis lub pióro i opisz mu jakąś swoją fantazję. Możesz podzielić się skrytymi marzeniami erotycznymi, o których wstydzisz się powiedzieć mu twarzą w twarz. Opisz wszystko dokładnie ze szczegółami, daj się ponieść fantazji. Możesz spryskać kopertę twoimi perfumami, lub odcisnąć na końcu listu ślad twojej szminki. Gdy wszystko będzie gotowe, schowaj kopertę w miejsce, gdzie on codzienne zagląda, czyli do teczki, lub notesu, albo wsuń ją do laptopa, tak aby mógł znaleźć list, jak tylko otworzy komputer.
Wybierz jakieś zmysłowe ubranie, może to być sukienka, szorty i top, wszystko wedle gustu, twojego lub partnera. Pod ubranie załóż swoją najlepszą, koronkową bieliznę. Kiedy będziesz gotowa, zrób sobie zdjęcie, w kompletnym ubraniu i zmysłowej, a nawet wyzywającej pozie, potem zdejmij jedną część ubrania i zrób kolejną fotkę. Pozbywając się każdej kolejnej części garderoby rób zdjęcie, porzuć skrępowanie i pozuj w seksownych pozycjach, które rozbudzą wyobraźnie Twojego partnera. Ostatnie zdjęcie może być całkiem nagie, lub w jakiejś części bielizny opatrzone podpisem – reszta w domu.

 

Dla odważnych i tych, którzy lubią niekonwencjonalne rozwiązania pozostają jeszcze filmiki. Możesz ustawić kamerkę, zrobić striptiz dla partnera . Jeżeli nie krępujesz się i nie masz żadnych oporów możesz też ustawić kamerkę na łóżko, założyć seksowną bieliznę, wziąć ze sobą lubrykant i wibrator i zrobić twojemu ukochanemu mały pokaz masturbacji. Przy kręceniu filmu możesz wyłączyć dźwięk, tak aby otwierając plik ani on, ani tym bardziej żaden jego kolega nie usłyszał odgłosów rozkoszy, które będziesz wydawać. Możesz też pociąć filmik na części lub nagrać kilka krótkich i wysyłać mu partiami, dawkując przyjemność.
Niezależnie , który rodzaj rozbudzania twojego mężczyzny wybierzesz, nie zapomnij przypomnieć mu się na sam koniec, kiedy będzie wychodził z pracy lub już jechał do domu. Po całym dniu wrażeń, jakich mu dostarczyłaś wystarczy, że napiszesz mu krótkie „czekam na ciebie”, a on pojawi się szybciej niż zwykle i gotowy do akcji. Ty możesz czekać na niego z romantyczną kolacją, leżąc w wannie, zapraszając do wspólnej kąpieli, lub ubrana w erotyczne przebranie czekać na niego w waszym łóżku, przy świetle świec. Ukochany na pewno jednak jedyne o czym będzie myłam po całym dniu takich wrażeń, to jak najszybciej mieć Cię całą tylko dla siebie.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?