Featured Video Play Icon
Featured Video Play Icon

Condom snorting challenge – o co chodzi?

Condom snorting challenge – o co chodzi?

Jak oceniasz ten wpis?


Nowe wyzwanie pojawiło się w Internecie – wyzwanie polega przyczepieniu otwartej i rozłożonej prezerwatywy do jednej dziurki w nosie i wdechu, aż pojawi się w ustach danej osoby.

Bardzo niebezpieczne wyzwanie opanowuje Internet. Condom challenge jest bardzo niebezpiecznym pomysłem, który może grozić udławieniem, ale również utknięciem prezerwatywy w przewodzie oddechowym i spowodować większe długotrwałe uszkodzenia.

Nie powstrzymuje to jednak ludzi od wykonywania tej nieodpowiedzialnej gry, a w Internecie można znaleźć wiele filmików, w których ludzie wykonują tą czynność.

 

 

Wieloletnie niebezpieczne wyzwanie pojawiło się w ostatnich dniach jako najnowsze, przewrotne, potencjalnie zagrażające życiu wyzwanie internetowe. Ludzie próbujący condom challenge próbują wepchnąć prezerwatywę do jednego nozdrza, a następnie wyciągnąć ją z powrotem przez usta.

Twój kanał nosowy jest rzeczywiście podłączony do tylnej części gardła, ale naprawdę nie musisz tego udowadniać kawałkiem plastiku.

Sztuczka towarzyska może spowodować udławienie się na miejscu. Ale ma też inne, potencjalnie bardziej długoterminowe konsekwencje.

Nos jest filtrem powietrza w organizmie, czyszczącym powietrze, które wdychasz, zanim trafi do płuc, i dodając do niego wilgoć po drodze. To delikatny system, który nie jest przeznaczony do przyjmowania prezerwatyw.

 

 

W 2004 r. Lekarze z Indii udokumentowali przypadek 27-letniej kobiety, która przypadkowo wchłonęła prezerwatywę przez nos, nie mogła jej jednak wydobyć, wskutek czego trafiła do szpitala w skutek zapadniętego płuca. Spędziła sześć miesięcy z gorączką i kaszlem, zanim lekarze w końcu chirurgicznie usunęli prezerwatywę.

Jeśli nie jesteś wyszkolonym profesjonalistą, a próbujesz wyciągnąć coś ze swojego nosa to zły pomysł. W jednym z nigeryjskich badań z 2016 r. Wskazano, że 62% powikłań, które rozwinęły się u osób próbujących wyciągnąć rzeczy z nosa, było wynikiem pracy niewykwalifikowanych profesjonalistów.

Nawet w najlepszym przypadku, gdy ktoś spożywa prezerwatywę, a następnie udaje się wyciągnąć ją z ust bez dławienia, utknięcia lub przypadkowego połknięcia około siedmiu i pół cala kawałka plastiku, to nie jest nieszkodliwy wybryk. Osoba ta może również połykać dodatkowe substancje chemiczne. Prezerwatywy, które nie są przeznaczone do seksu oralnego, mogą zawierać lubrykanty na zewnątrz, które nie powinny być spożywane w dużych dawkach.

Wyzwanie związane z prezerwatywami jest najnowszym z serii niebezpiecznych wyzwań, które mogą szybko zyskuje popularność w Internecie, zaliczając się do grona wraz z wyzwaniem połykania tabletek do prania czy wkładania tony cynamonu do ust (i dławienia się tym).

Condom challenge nie jest jedynym wyzwaniem związanym z prezerwatywą, jakie pojawiło się dotąd w Internecie. W 2015 roku królowało inne wyzwanie związane z prezerwatywami, gdzie ludzie próbowali założyć wypełnione wodą prezerwatywy na głowy innych. YouTube stara się usunąć z witryny wszystkie filmy z prezerwatywami, aby odstraszać potencjalnie dławiące się kolejne gwiazdy. Oby im się udało.

 

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?