Dlaczego warto uprawiać seks na plaży?

Seks na plaży jest wymieniany jako jedna z najczęstszych fantazji. Wyobraźcie sobie nastrojowy zachód słońca, jeszcze ciepły, rozgrzany letnim słońcem piasek i relaksujący szum fal, czy to nie pachnie seksem? Zdecydowanie pachnie, jednak seks na plaży to nie tylko zalety, ale i wady, o jednych i drugich przeczytacie poniżej.

Zalety seksu na plaży

Jedną z zalet takiego rodzaju aktywności seksualnej jest zdecydowanie romantyzm. Miejsce to mimowolnie kojarzy się nam z zachodzącym słońcem i bliskością drugiej osoby, a w takim klimacie bardzo łatwo dać się ponieść fantazji. Decydując się na seks na plaży, możecie wybrać klasyczny stosunek na piasku lub zafundować sobie dodatkowe atrakcje, w postaci seksu w wodzie, na samym brzegu zbiornika, dzięki czemu wasze ciała będą miały dodatkową stymulację. Ciepły piasek poprawia ukrwienie skóry, dzięki czemu ta staje się bardziej wrażliwa na dotyk i wydaje się on nam jeszcze bardziej zmysłowy niż zazwyczaj. Seks na plaży to również dreszczyk emocji związany z możliwością przyłapania przez spacerowiczów. O ile wielu ludzi będzie to krępowało, to na pewno znajdzie się garstka entuzjastów, którym świadomość ta dostarczy adrenaliny i wystarczająco pobudzi ich wyobraźnię, fundując jeszcze lepszy seks.

Wady seksu na plaży

Wyobrażając sobie seks na plaży, na ogół widzimy go w jasnych barwach i skupiamy się na jego zaletach. Jednak ma on też swoje wady, jedną z nich jest fakt, że na piaszczystej plaży, nawet jeżeli macie ze sobą koc, piasek może się dostać do każdej części waszego ciała i niestety dotyczy to również części intymnych, jak pochwa, skóra wokół napletka, czy odbyt. Plaża jest miejscem publicznym i niestety seks jest dla niej zakazany oraz karany, po pierwsze oczywiście może was ktoś nakryć, co może szybko zakończyć seks, niekoniecznie w taki sposób, jakbyście tego chcieli. Po drugie, jeżeli traficie na kogoś wyjątkowo złośliwego może on zawiadomić policję i w efekcie najecie się wstydu oraz dostaniecie mandat. Możliwość przyłapania może też poskutkować tym, że nie będziecie mogli skupić się na samym seksie i osiągnąć z niego satysfakcji. Kiedy mowa o plaży nadmorskiej warto też mieć na uwadze, że duża ilość soli może wysuszyć waszą skórę oraz istnieje możliwość, że poobcieracie się o kamienie lub muszle.

Bilans zalet i wad jest w miarę wyrównany, zresztą to, co dla jednych będzie minusem dla innych może okazać się dodatkową stymulacją, dzięki której seks będzie jeszcze bardziej namiętny i godny zapamiętania. Decyzja należy do was, a nawet mandat za seks w miejscu publicznym może okazać się najlepszą i najbardziej pikantną pamiątką z wakacji.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?