Fantazje seksualne – co mówią o Tobie?

Fantazje seksualne – co mówią o Tobie?

Jak oceniasz ten wpis?


Erotyczne marzenia to bardzo osobista sprawa – są nieocenzurowane, odarte ze zbędnego tabu, Twoje… i tylko Twoje! Mogą ujawniać się w nich ukryte pragnienia, namiętności, a nawet informacje o kondycji psychicznej i zdrowiu intymnym! Fantazje seksualne, podobnie jak sny, mają swoje unikalne interpretacje. Co właściwie oznaczają? Jakie tajemnice kryją się za nocnymi marzeniami o rzeczach, których być może jeszcze nigdy nie doświadczyliśmy w realnym życiu? Czy to zapowiedź czegoś nowego? Pozwól kierować się instynktem. Tymczasem przyjrzyjmy się kilku najpopularniejszym fantazjom i wspólnie odkryjmy ich sekrety!

 

Fantazje seksualne: odkrywamy ich prawdziwe znaczenie!

 

KOBIECE FANTAZJE:

 

Jesteś pożądana przez wszystkich

Każda kobieta pragnie, by mężczyźni jej pożądali, by leżeli u jej stóp i chcieli umrzeć za tylko jedno spotkanie z nią – zwłaszcza to w sypialni. Jeśli mężczyźni popadają w tak bezgraniczne uwielbienie, nie może im odmówić, prawda? W ten właśnie sposób atrakcyjne panie uwalniają się od odpowiedzialności za nakłanianie do seksu, czyli coś, czego nie powinny robić same zgodnie z normami społecznymi. Ale kto by się nimi przejmował, jeśli w grę wchodzi przyjemność 😉

Fantazje seksualne o byciu szaleńczo pożądaną mogą również odzwierciedlać brak pożądania w prawdziwym życiu lub strach przed jego brakiem, np. z powodu obniżonego libido.

 

W Twojej sypialni pojawia się dominujący mężczyzna

W życiu zachowujesz się zgodnie z normami, ale w swoich marzeniach rozkoszujesz się tym, czego najbardziej chcesz. Ta fantazja seksualna jest powszechna u kobiet, które są wyjątkowo skromne, poukładane lub mało wymagające w życiu. Dominujący mężczyzna symbolizuje pragnienie posiadania przewodnika, który poprowadzi kobietę w łóżku i poza nim. Jest on również alegorią bezpieczeństwa, kreatywności i energii, których z czasem można odczuwać poważny niedosyt.

Uprawiasz seks z kimś innym, podczas gdy Twój facet Cię obserwuje

Ta fantazja może wskazywać na trzy rzeczy. Po pierwsze, Twój partner nie zawsze staje na wysokości zadania. Być może znudziliście się w łóżku. Po drugie, masz większe libido niż Twój facet. Po trzecie, chcesz, żeby zobaczył, jak dobrze wyglądasz podczas seksu. Ale i temu można zaradzić bez udziału osób trzecich – wystarczy zwykłe lustro.

 

Spanking

Ostre lanie to nie tylko ból, to przede wszystkim przyjemność! Fantazje seksualne o spankingu mogą odzwierciedlać potrzebę wzbudzenia łóżkowej agresji u Twojego mężczyzny. Chcesz, żeby był silny, przypominał raczej Conana Barbarzyńcę niż Kubusia Puchatka. I dobrze – bo zainteresowanie ciepłymi misiami straciłaś jakoś pod koniec podstawówki.

 

 

MĘSKIE I DAMSKIE FANTAZJE:

 

Podglądanie innych uprawiających seks

Ta fantazja jest dość popularną fantazją zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. To jest jak porno w czasie rzeczywistym, tylko lepsze, ponieważ dzieje się to tuż przed tobą i jest bardziej realistyczne. Odzwierciedla to też zaufanie seksualne, ponieważ podglądacz zna ich wady i zalety.

 

Orgia

Dla mężczyzn, którzy pragną oddawać się seksowi grupowemu, zawsze chodzi o zadowolenie więcej niż jednej kobiety. Jednak w przypadku kobiet chodzi o to, by wszyscy jej pożądali i aby zostać odbiorcą tego pragnienia.

Dla mężczyzn może to oznaczać tęsknotę za nadmiarem lub zaspokojenie swojego ego, ponieważ jest wystarczająco dobry dla większej liczby kobiet. Oznacza to, że jest całkiem atrakcyjny seksualnie i może wytrwać długo w łóżku.

Dla kobiet sygnalizuje to pragnienie podglądactwa lub ekshibicjonizmu.

 

Z kimś młodszym lub dojrzałym

Fantazje związane z uprawianiem seksu z osobami młodszymi od ciebie lub starszymi od ciebie polegają na mówieniu sobie, że jesteś wystarczająco dobry, aby je pobudzić. Chodzi o wzmocnienie ego. Kiedy wyobrażasz sobie młodszego, to jest to znak że jesteś w stanie wciąż pociągać młodszych. W przypadku kogoś starszego, widzisz go jako tego, który wiele przeżył w swoim życiu, jest doświadczony, a więc ma wyrafinowany gust. Jeśli cię wybierze, znaczy, że musisz coś mieć w sobie.

 

W miejscu publicznym

Jeśli fantazjujesz o seksie w miejscu publicznym, może to oznaczać, że jesteś rebeliantem, ponieważ uprawianie seksu w strefie publicznej jest nielegalne. Może to również sugerować, że chcesz, aby ludzie uznawali twoje najwyższe umiejętności seksualne lub potrafili przeliterować przyjemność przez ekshibicjonizm lub voyeuryzm w przypadku kobiet.

 

Biseksualne fantazje

To wcale nie musi oznaczać, że jesteś gejem, jednak może. Te same fantazje seksualne mogą oznaczać wiele rzeczy, takich jak łamanie społecznych tabu lub odkrywanie własnego wewnętrznego homoseksualnego ja. Gdy kobiety wyobrażają sobie inne kobiety, wyobrażają sobie całe swoje ciało, od piersi po stopy, usta i oczy, jednak gdy mężczyźni wyobrażają sobie innych mężczyzn, koncentrują się główni

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?