Co fantazje seksualne mówią o Tobie?

Co fantazje seksualne mówią o Tobie?

Jak oceniasz ten wpis?


Fantazjowanie to bardzo osobista sprawa – jest nieocenzurowana i prywatna. Dobra wiadomość dla tych, którzy fantazjują dziko, fantazjowanie o kimś poza twoim partnerem nie jest szczególnie niekorzystne dla twojego związku. Ale co właściwie oznaczają te fantazje? Kiedy śni nam się dominacja lub fantazjujemy o podglądaniu, co to właściwie znaczy?

Erotyczne marzenia mogą ujawnić wiele o twoich ukrytych pragnieniach, namiętnościach i zdrowiu psychicznym. Jednak fantazje mogą mieć indywidualną interpretację, podobnie jak marzenia. Oto niektóre powszechne fantazje erotyczne i co mogą one oznaczać. Jeśli nie będą pasować w twoim przypadku, pozwól instynktowi lepiej cię kierować.

 

KOBIECE FANTAZJE:

Nie do oparcia

Każda kobieta pragnie, by mężczyźni jej pożądali. Ale przekładając to na fantazje, może chcieć, aby mężczyźni leżeli u jej stóp i chcieliby umrzeć za jedno seksualne spotkanie z nią. Jeśli mężczyźni tak bardzo ją uwielbiają, nie może im odmówić, prawda? W ten sposób kobiety uwalniają się od odpowiedzialności za podżeganie do seksu, czegoś, czego nie powinny robić same, zgodnie z normami społecznymi.

Poza tym, wierząc, że wszyscy pragną cię szaleńczo, może to również odzwierciedlać brak pożądania w prawdziwym życiu lub strach przed jego brakiem.

 

Dominujący mężczyzna

W życiu zachowujesz się zgodnie z normami, ale w swoich fantazjach rozkoszujesz się tym, czego najbardziej chcesz. Ta fantazja jest powszechna u kobiet, które są wyjątkowo skromne lub mało wymagające w życiu. Poza tym kobiety zwykle nie powinny być tymi, które inicjują stosunek nie tak jak mężczyźni. Tak więc, pragnienie kontrolowania ludzi mogłoby odzwierciedlać pragnienie posiadania całkowitego poczucia kontroli.

 

Uprawianie seksu z kimś innym, podczas gdy twój facet Cię obserwuje

Ta fantazja wskazuje na trzy rzeczy: Po pierwsze, twój partner sam nie może cię zadowolić i musi o tym wiedzieć. Po drugie, masz większe libido niż swój facet.  Po trzecie, chcesz, żeby zobaczył, jak dobrze wyglądasz podczas seksu, to coś, czego może nie być w stanie zobaczyć, gdy sam jest zaangażowany w ten czyn.

 

Spanking

Dostawanie lania łączy ból z przyjemnością, coś, co robimy od czasów starożytnych. To może odzwierciedlać potrzebę agresji u twojego mężczyzny. Chcesz, żeby był silny.

Ta fantazja jednak odzwierciedlać może również poczucie winy. Zaspokajanie czegoś, czego nie powinieneś, często jest postrzegane jako bezprawne u kobiet. Klapsy, w pewien sposób, kara je za to pragnienie.

 

MĘSKIE I DAMSKIE FANTAZJE:

 

Podglądanie innych uprawiających seks

Ta fantazja jest dość popularną fantazją zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. To jest jak porno w czasie rzeczywistym, tylko lepsze, ponieważ dzieje się to tuż przed tobą i jest bardziej realistyczne. Odzwierciedla to też zaufanie seksualne, ponieważ podglądacz zna ich wady i zalety.

 

Orgia

Dla mężczyzn, którzy pragną oddawać się seksowi grupowemu, zawsze chodzi o zadowolenie więcej niż jednej kobiety. Jednak w przypadku kobiet chodzi o to, by wszyscy jej pożądali i aby zostać odbiorcą tego pragnienia.

Dla mężczyzn może to oznaczać tęsknotę za nadmiarem lub zaspokojenie swojego ego, ponieważ jest wystarczająco dobry dla większej liczby kobiet. Oznacza to, że jest całkiem atrakcyjny seksualnie i może wytrwać długo w łóżku.

Dla kobiet sygnalizuje to pragnienie podglądactwa lub ekshibicjonizmu.

 

Z kimś młodszym lub dojrzałym

Fantazje związane z uprawianiem seksu z osobami młodszymi od ciebie lub starszymi od ciebie polegają na mówieniu sobie, że jesteś wystarczająco dobry, aby je pobudzić. Chodzi o wzmocnienie ego. Kiedy wyobrażasz sobie młodszego, to jest to znak że jesteś w stanie wciąż pociągać młodszych. W przypadku kogoś starszego, widzisz go jako tego, który wiele przeżył w swoim życiu, jest doświadczony, a więc ma wyrafinowany gust. Jeśli cię wybierze, znaczy, że musisz coś mieć w sobie.

 

W miejscu publicznym

Jeśli fantazjujesz o seksie w miejscu publicznym, może to oznaczać, że jesteś rebeliantem, ponieważ uprawianie seksu w strefie publicznej jest nielegalne. Może to również sugerować, że chcesz, aby ludzie uznawali twoje najwyższe umiejętności seksualne lub potrafili przeliterować przyjemność przez ekshibicjonizm lub voyeuryzm w przypadku kobiet.

 

Biseksualne fantazje

To wcale nie musi oznaczać, że jesteś gejem, jednak może. Te same fantazje seksualne mogą oznaczać wiele rzeczy, takich jak łamanie społecznych tabu lub odkrywanie własnego wewnętrznego homoseksualnego ja. Gdy kobiety wyobrażają sobie inne kobiety, wyobrażają sobie całe swoje ciało, od piersi po stopy, usta i oczy, jednak gdy mężczyźni wyobrażają sobie innych mężczyzn, koncentrują się główni

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?