Głębokie gardło – to musisz wiedzieć

Głębokie gardło – to musisz wiedzieć

Jak oceniasz ten wpis?

Większość ludzi nigdy nie doświadczy głębokiego gardła podczas seksu oralnego. Jeśli możesz być osobą, która może dać swojemu mężczyźnie takie doświadczenie, prawdopodobnie dajesz mu coś, czego nigdy wcześniej nie otrzymał. Ten artykuł sprawi, że będziesz uzbrojona w wiedzę, jak bezpiecznie i przyjemnie zastosować techniki głębokiego gardła, tak by Wam obojgu się podobało.

Zanim jednak przejdziesz do naszych wskazówek, pamiętaj że nauka tych technik wymaga trochę wysiłku i praktyki. Samo więc przeczytanie nic nie da. Jeśli jednak zaczniesz praktykować, szybko zauważysz pierwsze postępy 🙂

Jak sprawdzić swój odruch wymiotny

Wprowadzanie penisa głęboko do ust ma jeden stanowczy minus: wsunięcie go w tylną część gardła oznacza pobudzenie odruchu wymiotnego. Czułość na tą czynność może być bardzo wysoka lub też niska. Różni się to w zależności od osoby.

Jeśli należysz do osób o dużej wrażliwości, nawet przy najmniejszym dotknięciu ściany gardła może pojawić się odruch wymiotny, albo i gorzej…Jeśli więc nie chcesz zamienić przyjemnych chwil w nieprzyjemne wspomnienia, przetestuj najpierw jak to jest z Tobą. Aby to zrobić, wystarczy użyć przedmiotu w kształcie penisa, takiego jak banan lub dildo, i powoli wsuwać go do ust dopóki nie dotknie tylnej części gardła i pobudzi Twój odruch wymiotny (upewnij się, że cokolwiek to jest, w każdej chwili możesz wyjąć to z buzi). Również podczas „treningu” możesz wypróbować kilka pozycji, które będą dla Ciebie najbardziej komfortowe.

 

Kontrola odruchu

Teraz, gdy wiesz, jak wrażliwy jest twój odruch wymiotny, nadszedł czas, aby podjąć kroki, aby się go pozbyć. Można to wytrenować, budując tolerancję do pobudzania gardła. Jeśli jest bardzo wrażliwe, ta część potrwa dłużej. Umieść przedmiot w kształcie penisa w gardle tak, aby dotykał ścianki. Skoncentruj się na oddechu i odprężeniu organizmu, by powstrzymać swój odruch wymiotny. Na początku może to być bardzo trudne, wręcz niemożliwe. Jeśli jednak poćwiczysz regularnie przez około pięć minut dziennie, szybko odkryjesz, że możesz uzyskać większą kontrolę nad tym. W końcu zauważysz, że można wielokrotnie dotknąć grzbietu gardła bez torsji.
Pamiętaj, że całkowite wyeliminowanie odruchu wymaga czasu. Niektórym zajmuje to tylko jeden lub dwa dni, podczas gdy dla innych może potrwać nawet kilka tygodni.

 

Techniki głębokiego gardła

Teraz, gdy poświęciłaś trochę czasu na naukę głębokiego gardła, możesz śmiało spróbować ze swoim facetem. Nie musisz mu o tym mówić, niech ma niespodziankę 😉 Następnym razem gdy zaczniesz pieścić swojego faceta oralnie, zacznij brać jego penisa głęboko i głębiej do gardła, do momentu, który ćwiczyłaś. Możesz zrobić to od razu na początku pieszczot lub też poczekać około minuty przed osiągnięciem orgazmu, efekt będzie zdecydowanie bardziej podniecający.
Głębokie gardło to technika, która jest dość trudna do wykonywania przez dłuższy czas, rób więc przerwy i wracaj do tej czynności, aby dać mu regularne odczucia.
Wystarczy brać penisa do ust i wyjmować na przemian. Ot, cała filozofia głębokiego gardła 😉 Ale jeśli chcesz dać więcej przyjemności swojemu facetowi, dla urozmaicenia obracaj usta z boku na bok, poruszając nimi w górę i w dół.

Najlepsza pozycja do głębokiego gardła

Ta pozycja sprawi, że będzie Ci 10 razy łatwiej. Najprostszym sposobem na głębokie gardło jest, gdy usta i gardło są ustawione w linii prostej, ponieważ utrudnia to penisowi uderzenie w tył gardła.
Dobrą pozycją, aby mieć usta i gardło w jednej linii jest leżenie na plecach i zwieszenie głowy lekko nad krawędzią łóżka. Inną pozycją, którą możesz wykorzystać, to kiedy jesteś na kolanach i patrzysz wysoko w sufit (w tej pozycji najlepiej kiedy mężczyzna stoi). Z drugiej strony, kiedy klęczysz i skierujesz się do przodu w celu „połknięcia” penisa, może okazać się, że jest to mniej wygodne, a usta i gardło nie będą tworzyć jednej linii.
Jednym z problemów, z którymi będziesz musiała się uporać, jest to, że podczas głębokiego gardła wytwarza się dużo śliny. Niestety z tym nic nie możesz zrobić. Na szczęście ślina sprawia, że łatwiej wykonuje się tą technikę, a dla Twojego faceta będzie to bardziej zmysłowe i podniecające, także nie przejmuj się 😉

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?