Pierwszy raz głębokie gardło

Pierwszy raz głębokie gardło

Jak oceniasz ten wpis?


Miłość francuska od wielu już lat przestała być kojarzona wyłącznie z działalnością aktorek pornograficznych i prostytutek, bowiem w tej sensualnej sztuce miłosnej zakochały się także grzeczne gospodynie domowe i grzeszne businesswoman. Jama ustna jest wyjątkowo czuła, język – wilgotny i ruchliwy. Tak wysublimowane połączenie sprawiło, że mężczyźni wprost oszaleli na punkcie kobiecych ust, ciasno obejmujących ich największe skarby. Wielu z nich deklaruje nawet, że seks oralny sprawia im znacznie większą przyjemność niż klasyczne zbliżenie waginalne lub analne. Kobiety, które natura obdarzyła wrodzoną wolą dążenia do perfekcji, z wiekiem doskonalą znajomości tajników tego rodzaju pieszczot, dzięki czemu w krótkim czasie nabywają one umiejętności, których nie powstydziłaby się żadna gwiazda wytwórni erotycznych. A co mężczyznom sprawia największą przyjemność? Oczywiście… głębokie gardło! I nie chodzi tu bynajmniej o amerykański film erotyczny, który znacznie spopularyzował to pojęcie, lecz technikę, która zakłada wprowadzenie męskiego członka w głąb gardła kochanki.

Zarówno żeńskie, jak i męskie gardła, otoczone są cieśnią gardzieli, która współtworzona jest przez nasadę języka, podniebienie miękkie z języczkiem oraz łuki podniebienno-gardłowe. Te ostatnie zaopatrzone są we włókna mięśniowe, których skurcz powoduje zamykanie się otworu łączącego gardło, jamę ustną i pośrednio także wejście do krtani. Wprowadzenie penisa w te głębokie strefy powoduje podrażnienie wyjątkowo wrażliwej skóry i wystąpienie reakcji obronnej, w postaci obkurczenia się łuków podniebiennych (co często wiąże się także z bólem) oraz wystąpienia nieprzyjemnego odruchu wymiotnego. Każdy mężczyzna powinien być świadomy, że nie wszystkie panie potrafią „przyjąć” ich męskości na tyle głęboko, na ile tego pragną, a usilne forsowanie naturalnego odruchu obronnego może przynieść tylko przykre konsekwencje i zniechęcenie wobec tego typu zbliżenia. Całe szczęście, że technika ta jest osiągalna pod warunkiem konsekwentnych ćwiczeń i wyrozumiałości partnera.

Zaaranżowanie „pierwszego razu z głębokim gardłem” jest wyjątkowo ważne, ponieważ będzie on rzutował na pozostałe zbliżenia. Partnerka powinna mieć wówczas możliwość samodzielnej kontroli głębokości, dlatego też wszelkie pozycje, w których mężczyzna penetruje gardło leżącej na plecach kobiety z odchyloną głową, zwyczajnie nie wchodzą w rachubę. Kolejnym niezbędnym warunkiem jest idealnie prostopadłe ułożenie penisa wobec pionowej osi jej gardła – wobec tego najlepiej sprawdzi się pozycja, w której ona klęczy, a on stoi przed nią. Najtrudniejszą barierą do pokonania jest oczywiście niepohamowany ścisk gardła i towarzyszący mu odruch wymiotny. Nie należy ich lekceważyć! Jeśli owe symptomy pojawią się, należy niezwłocznie przerwać zabawę, aby pozwolić mięśniom rozluźnić się, a samej kobiecie – zrelaksować psychicznie. To głównie od nastawienia zależy efekt naszych starań, dlatego wszelkie formy psychicznego lub fizycznego przymusu są w tej sytuacji wysoce niewskazane. Zwiększona swoboda i samodzielna kontrola zbliżenia daje jej szansę na zrelaksowanie i pozbycie się zahamowań. Pamiętaj – to wcale nie musi udać się za pierwszym razem! Próbuj, poznawaj swoje możliwości, ucz się zachowywać kontrolę nad odruchami, a w pewnym momencie sama znajdziesz najdogodniejszy dla siebie sposób. Jest to trudna i czasami wyjątkowo długotrwała droga, ale tylko dzięki niej możesz osiągnąć prawdziwy sukces! Nie daj się zwieść pogłoskom docierającym z niewiarygodnych źródeł, które radzą znieczulać gardło specjalnymi żelami i miejscowym podaniem lidokainy. Takie zabiegi są co najmniej nieprzemyślane i ryzykowne, a ich stosowanie może doprowadzić do poważnych zaburzeń ze strony układu oddechowego.

Po pierwsze – nic na siłę. Znajdź swój złoty środek pomiędzy tym, co pragniesz osiągnąć, a tym, co realnie potrafisz wykonać. Biorąc przykład ze sportowców, każdy sukces okupiony jest regularnymi treningami, wiarą w siebie i pozytywnym nastawieniem. Postaraj się współpracować ze swoim ciałem, a kroczek po kroczku, zbliżenie po zbliżeniu, staniesz się mistrzynią głębokiego gardła – zobaczysz, że twój partner z pewnością do doceni!

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?