Gra wstępna w stylu Strefy Przyjemności

Gra wstępna w stylu Strefy Przyjemności

Jak oceniasz ten wpis?


Jako, że mamy dziś Światowy Dzień Gry Wstępnej postanowiliśmy przedstawić Wam najgorętsze tricki, które urozmaicą Wam ten wyjątkowy dzień. Jako, że to zazwyczaj mężczyźni są opieszali podczas gry wstępnej, te pomysły tyczą się mężczyzn. Drogie Panie, podrzućcie ten artykuł swoim mężczyznom, a potem rozkoszujcie się doznaniami 😉

 

1. Rozgrzewka

Masaż wstępny: jako rozgrzewka do głównego wydarzenia, zacznij od masowania całej długości jej nóg, od jej ud do kostek. Polecamy wykorzystać olejki do masażu o jej ulubionym zapachu, który dodatkowo pobudzi jej zmysły, zrelaksuje i odpręży.

Następnie skup się na stopach, ugniatając pięty i wszystkie inne punkty poniżej. Potem przejdź na palce i je też delikatnie masuj. Jeśli oboje nie macie nic przeciwko, możesz zacząć je nawet ssać. To na pewno ją pobudzi.

 

2. Zapytaj co ją podnieca

Po prostu zapytaj, co lubi podczas seksu. Większość kobiet docenia mężczyzn, którzy chcą mieć pewność, że one będą zadowolone. Jeśli zauważy, że bardzo się starasz, aby ją zadowolić, będzie bardziej prawdopodobne, że odwdzięczy się w podobny sposób.

 

3. Popraw umiejętności

Popraw jakość gry wstępnej, a wtedy już nigdy więcej nie zwróci uwagi na ilość.

Jeśli zachowujesz się tak, jakbyś tylko wykonywał pewne ruchy, aby przejść szybko do dania głównego, ona to zauważy i zajmie Ci więcej czasu, aby ją podniecić.

Więc rób to, co chciałbyś robić. Jeśli podobają Ci się jej łydki, pogłaszcz je. Jeśli podoba ci się jej tyłek, pocałuj i wymasuj go. Kiedy mężczyzna lubi to, co robi, to także zadziała na nią.

 

4. Zwolnij

Tak, łechtaczka jest oczywistym miejscem do skupienia twojej uwagi. Mimo to wielu ludzi robi to źle. Bezpośrednia stymulacja łechtaczki może być naprawdę bolesna. O wiele lepiej jest pocierać okolice łechtaczki lub masować wzdłuż boku łechtaczki, niż zajmować się bezpośrednio na guziczku.

Podczas gry z łechtaczką w czasie seksu oralnego, dobrą radą jest na początku skupienie się na łechtaczce, a następnie nie. Najlepiej reaguje na „dokuczanie”, więc poliż ją i trochę possij, budując odrobinę napięcia, a następnie wycofaj się, zanim znowu zaczniesz grę.

 

5. Użyj techniki ósemki

Technika języka ósemkowego: Kiedy jesteś w obszarach poniżej pasa, pracuj nad całym obszarem wokół łechtaczki kręcąc językiem ósemki. Pobudź ją delikatnym ssaniem, aż mały guzik spuchnie, następnie ostrożnie odsłoń obszar palcami.

Użyj śliskiego spodu języka, aby zakreślić nim kółko w lewo, a następnie w prawo. Grubszą górną częścią języka, przesuwaj od prawej do lewej, a następnie w górę i w dół. Na koniec kręć ósemki naprzemiennie gładkim spodem języka i mocniejszą końcówką. Ciągle zmieniaj nacisk, którego używasz.

 

6. Tych części ciała nie zaniedbuj

Często pomijane, traktowane jako przeszkody na drodze do pochwy, wargi sromowe są wypełnione zakończeniami nerwowymi i nie należy ich lekceważyć. Przytrzymaj każdą z nich między kciukiem a palcem wskazującym i masuj je, poruszając w górę iw dół.

Lub, używając wszystkich palców i dłoni, „ściskaj” wargi razem, prawie jakbyś wyrabiał ciasto.

 

7. Najlepsza pozycja dla stymulacji punktu G

Większość ekspertów twierdzi, że stymulacja punktu G działa najlepiej, gdy robisz to ręcznie, ponieważ pozwala to na bardziej subtelną manipulację. Ale to oznacza mniej zabawy dla Ciebie. Aby dostać się do jej punktu G podczas stosunku, spróbujcie pieska. To najlepszy kąt na trafienie w punkt G. Trzymaj ręce na biodrach i przyciągaj ją do siebie za każdym razem, gdy będziesz naciskać do przodu.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?