Jak pobudzić punkt G? Oto 7 najlepszych pozycji!

Jak pobudzić punkt G? Oto 7 najlepszych pozycji!

5 (100%) 1 vote


Mityczny orgazm punktu G może się zdarzyć… i to nie jeden raz! W świecie orgazmu (brzmi to jak wspaniałe miejsce, nieprawdaż?),  najlepszą przyjaciółką kobiety jest łechtaczka. Punkt G to taka bogata ciotka z Ameryki, która pojawia się w mieście zdecydowanie rzadziej, ale gdy już odbierzesz ją z płyty lotniska, sprawi, że będzie to niezapomniana wizyta. Zasadniczo orgazm punktu G jest bardziej zawodny, chociaż zdecydowanie bardziej przyjemny i warto się o niego postarać. Aby poznać sposób, jak pobudzić punkt G, należy najpierw go… odnaleźć!

Twój punkt G jest anatomiczną częścią całej struktury Twojej łechtaczki, która nie jest ograniczona wyłącznie do niewielkiego „guziczka” na splocie warg sromowych. To niezwykle czułe miejsce zwykle znajduje się około pięć do siedmiu centymetrów wewnątrz pochwy, licząc wzdłuż przedniej ściany. Ponieważ przepływ krwi do tego obszaru powoduje jego pęcznienie, im bardziej pobudzona jesteś, tym łatwiej go znaleźć.

Nie każda kobieta będzie miała orgazm w punkcie G – to zupełnie normalne. Ale – hej! – nie zniechęcaj się! W próbowaniu nie ma nic złego. Przeprowadź swoje osobiste badanie, a my podpowiemy Ci, co robić!

 

Jak pobudzić punkt G? Poznaj najlepsze pozycje!

 

POZYCJA 1: Seksowne łyżeczki

Podnieś kolana i pozwól mu wejść od tyłu. Ta pozycja zapewnia idealny kąt dla penisa, dzięki czemu łatwiej stymuluje on przednią ścianę pochwy. Możesz też pochylić się do przodu. Chcesz podwoić radość z zabawy? Seksowne łyżeczki pozwalają również na łatwy dostęp łechtaczki! Na początku użyj rąk lub wibratora, osiągnąć orgazm łechtaczkowy – przepływ krwi spowoduje spęcznienie punktu G, dzięki czemu będzie on większy i łatwiejszy do stymulacji. A to już prosta droga do orgazmu przez duże G 😉

 

POZYCJA 2: Zwinna kowbojka

Pomyśl o tej pozycji jak o zmodyfikowanej kowbojce. Niech twój partner ułoży się płasko na plecach, a Ty połóż się na nim, zamiast usiąść prosto. Taka konfiguracja jest świetna do stymulowania twojego punktu G (i łechtaczki). Spróbuj poruszać biodrami, aż natrafisz na to słodkie miejsce.

 

POZYCJA 3: Sezamie otwórz się

Połóż się na lewej stronie i załóż prawą nogę na jego talii. W tej pozycji możesz poczuć się bardziej zrelaksowana niż zwykle i w ten sposób skupić się na tym, jak pobudzić punkt G przy pomocy ruchów jego penisa.

 

POZYCJA 4: Posłuszny piesek

Wypnij pośladki i pozwól mu wejść jak najgłębiej. Następnie unieś lekko kolana i oderwij stopy od ziemi. Ta pozycja również zapewnia idealny kąt penetracji, więc dotarcie do punktu G jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

 

POZYCJA 5: Bliskie spotkanie

Połóżcie się twarzami do siebie i zacznijcie kochać się w ten sposób. Ta pozycja ma wszystkie zalety łyżeczek, ale dodatkowo dostarcza więcej bodźców wizualnych. Używając płytkich pchnięć, Twój partner ma duże szanse na trafną stymulację punktu G.

 

POZYCJA 6: Miłość na górze

Bazą jest klasyczna pozycja na jeźdźca. Podeprzyj się i lekko ugnij nogi, trzymając go za uda. Utrzymując dolny odcinek pleców wygięty w seksowny łuk, możesz pokierować jego penisa w kierunku przedniej ściany pochwy. Pamiętaj, że Ty wtedy rządzisz! Możesz poruszać się tak, jak uważasz to za stosowne do zdobycia upragnionego orgazmu. Trzymaj się jego ud, aby nie stracić równowagi podczas intensywnej jazdy.

 

POZYCJA 7: Tyłek do góry

Połóż się na plecach i pozwól mu wejść od tyłu. Gdy jego członek znajdzie się w środku, unieś biodra w górę, podpierając się na przedramionach. W tej pozycji penetracja będzie naprawdę intensywna i głęboka – jego ciało będzie wiedzieć idealnie i bez czasochłonnych poszukiwań, jak pobudzić punkt G!

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?