Kobiecy wytrysk: 5 sposobów, jak go osiągnąć

Kobiecy wytrysk: 5 sposobów, jak go osiągnąć

5 (100%) 1 vote


Mamy dla Ciebie kilka wskazówek: oto jak sprawić, by Twoja partnerka osiągnęła najwyższy poziom przyjemności! Kobiecy wytrysk (ang. squirting) to zwieńczenie łóżkowych umiejętności i zarazem najlepszy komplement dla mężczyzny. Jeżeli uda Ci się do niego doprowadzić – już wiesz, że robisz to dobrze!

Sztuka kobiecego wytrysku stała się przedmiotem zainteresowania już 2000 lat temu. Choć obecnie mechanizm powstawania tryskających orgazmów znajduje swoje wyjaśnienie w kobiecej anatomii, do dziś budzi on rozmaite kontrowersje. Kobiecy wytrysk powstaje zupełnie inaczej, niż ma to miejsce w przypadku mężczyzn. Za tworzenie damskiego ejakulatu odpowiada narząd homologiczny do prostaty – parzyste gruczoły przycewkowe Skenego (gruczoły przedsionkowe mniejsze). Gruczoły te mają swoje ujścia dokładnie pomiędzy cewką moczową a pochwą. Wydzielina, którą produkują, ma śluzowo-przezroczystą lub mleczno-białą postać i zasadowy odczyn – jak sperma! Objętość płynu jest jednak znacznie mniejsza (zaledwie 3 do 5 ml) i, co oczywiste, nie zawiera on plemników.

Trzeba jasno powiedzieć: kobiecy wytrysk i to, co uważamy za „squirting” (tryskający wodospad na filmach porno) – to dwie zupełnie różne rzeczy. Squirting to w zasadzie rozcieńczony mocz z niewielką ilością składników kobiecego ejakulatu. Squirtują panie o słabych mięśniach macicy, nietrzymające moczu, a także te, które wymuszają odruch siusiania. Prawdziwy kobiecy wytrysk jest w rzeczywistości trudniejszy do osiągnięcia: tylko około 10 % kobiet może go osiągnąć. Ale warto próbować!

Bez względu na to, czy squirting potraktujemy jako płyn z gruczołów Skenego, jako mocz lub wszystko po trochu, jedno jest pewne: jeśli sprawisz, że będzie wyjątkowo mokra, prawdopodobnie dobrze się bawi. Ale jak doprowadzić ją do tego wzniosłego momentu przyjemności? Mamy kilka sprawdzonych porad i wskazówek!

Jak pomóc jej osiągnąć kobiecy orgazm?

Nawodnienie to podstawa.

Dobrym pomysłem jest picie dużej ilości wody w podzielonych porcjach na kilka godzin przed stosunkiem. Jest to niezwykle ważne, ponieważ powodzenie squirtingu zależy w dużej mierze od tego, jak bardzo jest nawodniona. Jeśli chcesz, aby partnerka tryskała, upewnij się, że wypiła w ten dzień mnóstwo wody z dużą ilością elektrolitów.

Znajdź punkt G.

Jest to w dużym uproszczeniu tkanka wielkości orzecha włoskiego, zlokalizowana w odległości dwóch cali od ujścia pochwy, na jej przedniej ścianie. Panie, które regularnie doświadczają kobiecych orgazmów, zgodnie twierdzą, że stymulacja punktu G bez trudu jest w stanie doprowadzić do orgazmu, który przypomina raczej rakietę, niż procę. To zaś ułatwia wywołanie wytrysku.

Dwie najlepsze pozycje seksualne do stymulacji punktu G to misjonarz i jeździec. Istnieją też bardziej wyrafinowane pozycje do głębokiego pobudzania punktu G. Wypróbuj je ze swoją partnerką!

Nadal masz problem ze znalezieniem „tego” miejsca? Poproś ją, żeby położyła się na plecach. Następnie włóż dwa palce do pochwy i wykonuj ruch „chodź tu”, aby stymulować jej punkt G.

Nie bój się korzystać z seks zabawek.

Istnieje mnóstwo zabawek erotycznych, zaprojektowanych specjalnie do stymulacji punktu G i wytrysku kobiecego. Możesz przebierać w kolorach i wzorach. Wspólne wybieranie odpowiedniego gadżetu to super zabawa dla dwojga!

Zadbaj o chemię. Kobiecy wytrysk składa się emocji.

Ejakulacja u kobiety ma głównie związek z emocjonalnym przywiązaniem podczas seksu. Nie każda może się do tego zmusić. Niektóre panie, jedynie czując więcej bliskości z partnerem, są w stanie odprężyć się i zaangażować. I tu z pomocą przychodzi stara, dobra pozycja misjonarska. „Misjonarz” jest jedną z najlepszych pozycji, gdy zależy nam na wytworzeniu wysokiego poziomu intymności i połączenia. Oczywiście w tej pozycji możesz też stymulować jej punkt G – ale to nie wszytko. Całuj ją po szyi, ssij sutki, patrz głęboko w oczy i doprowadzaj do szału pożądania!

Spraw, by to zapamiętała.

Jeśli kobieta jest w stanie osiągnąć wytrysk, nie zrobi tego od tak. Dlatego musisz wykraczać poza granice jej wyobraźni, zarówno przy grze wstępnej, jak i podczas seksu. Miłość jest sztuką i zarazem pięknym rzemiosłem, więc jeśli masz zamiar uprawiać z kimś seks, spraw, by był on niezapomniany. Daj z siebie wszystko!

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?