Najlepsze pozycje do zabawy solo dla Pań

Najlepsze pozycje do zabawy solo dla Pań

Jak oceniasz ten wpis?

Malcolm Gladwell, amerykański pisarz i publicysta, twierdzi, że aby zostać ekspertem w jakiejś dziedzinie potrzeba 10 tysięcy godzin praktyki. My zdecydowanie się z nim zgadzamy. Dlatego, abyś mogła w pełni poznać swoje ciało jak najlepiej i wiedzieć, jakie pieszczoty lubisz najbardziej – praktykuj! 😉 My podpowiadamy, które z pozycji mogą dać Ci najwięcej przyjemności…

 

1. Wodny strumień

Ta pozycja jest zdecydowanie dla Ciebie, jeśli kiedyś, zupełnym przypadkiem (albo i nie) odkryłaś, że bieżąca woda spod prysznica lub z kranu działa na Ciebie pobudzająco. Najlepiej kiedy masz do dyspozycji wannę z hydromasażem. Wtedy masz gwarancje wielu przyjemnych bodźców. Możesz jednak poradzić sobie i bez tego. Wystarczy słuchawka od prysznica i chwila dla siebie. Możesz zrobić to na stojąco, my jednak polecamy pozycję na klęczka. Spróbuj masturbacji bez pomocy rąk, a wyłącznie strumienia. Wyceluj prosto w punkt największej przyjemności. Dla urozmaicenia możesz zmieniać wodę z letniej na chłodną.

 

2. Elektryczny trójkąt 

Dobra zabawka erotyczna to podstawa. Poświęć trochę czasu na znalezienie odpowiedniej. A najlepiej kilku z nich 😉 Tradycyjne dildo to dobra podstawa, ale może zainwestujesz w coś bardziej rozbudowanego? Polecamy te z podwójnymi końcówkami, do stymulacji łechtaczki i pochwy, a jeśli lubisz – do stymulacji pochwy i odbytu. Z takimi zabawkami nawet zwykła zabawa w łóżku może przynieść mnóstwo przyjemności.
3.Podwójne kółka

Połóż się na łóżku. Rozłóż szeroko nogi i jedną ręką masuj łechtaczkę. Drugą ręką zataczaj kółka wokół wejścia do pochwy. Na początku możesz czuć dyskomfort, ze względu na niezgrabne ruchy. Ale po czasie będziesz wdzięczna za nabycie tej nowej umiejętności. Jest to całkiem inna technika niż ta, której uczą się zazwyczaj mężczyźni w filmach porno, ale warto pokazać partnerowi jak również może być przyjemnie.

 

4. Udawany kochanek

Wiele kobiet traktuje swoje wibratory niczym facetów, nadając im imiona i opiekując się czule. Czas, abyś ty także nadała mu pewne cechy ludzkie 😉 Przyczep go do krzesła lub do łóżka i nadziej się na niego, jakby był penisem. Ustaw się wygodnie i zacznij ujeżdżać swojego nowego (lub mniej) kochanka 😉 Być może będziesz miała problem z dojściem, ale taka głęboka penetracja na pewno sprawi, że będzie Ci baardzo przyjemnie. Jeśli masz możliwości, pieść w międzyczasie swoją łechtaczkę. Nie bój się krzyczeć i jęczeć, poczuj się jak na prawdziwym rodeo (tylko najpierw zamknij okna).
5. Lustereczko powiedz przecie…

Czas spojrzeć prawdzie w oczy 😉 Choć wiele kobiet wstydzi się swojej nagości, warto jest dobrze poznać swoje ciało. Ciekawym doświadczeniem będzie też zobaczenie siebie podczas podniecenia. Postaw odpowiednio duże lustro na podłodze, połóż przed nim ręcznik i usiądź naprzeciw z rozłożonymi nogami. Możesz użyć do zabawy lubrykantu. Na początku będziesz się czuła dość skrępowana swoją nagością, z czasem przyzwyczaisz się do widoku. Zacznij od zabawy sutkami, a później przesuwaj ręce coraz niżej. Najpierw po wewnętrznej stronie ud, następnie po sromie. Oglądaj jak robisz się mokra i zaczerwieniona, gdy jesteś podniecona. Nie skupiaj się na wymyślonych historiach, po prostu podziwiaj jak seksownie wyglądasz.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?