Palcem po jej ciele – usta i jama ustna

Jak myślisz, dlaczego kobiety tak bardzo lubią się całować? Jest tak, ponieważ usta i cała jama ustna są bardzo silnie unerwione. Znajduje się tam więcej receptorów niż na opuszkach palców. Jest ich na tyle dużo, że seksuolodzy wyróżniają tzw. orgazm warg, którego można doświadczyć przez samą stymulację ust.
Usta są silnie unerwione, a dodatkowo kobieca górna warga jest wyposażona w nerwy połączone z łechtaczką. To dlatego kobiety podniecają się już po kilku minutach namiętnych pieszczot oralnych.
Równie czułe na bodźce jak usta są wewnętrzna warga dolna i górna oraz język. Unerwienie każdej z tych części pochodzi od innego nerwu. Dzięki czemu podczas pieszczot ust wysyłane są sygnały do różnych części płatu mózgowego. To zapewnia dodatkowe doznania.

 

Jak pieścić usta?
Rodzajów pocałunków i pieszczot całej jamy ustnej jest bardzo dużo. W zależności od tego, co kto lubi i co go podnieca. Możemy zacząć pocałunki od niewinnych oraz delikatnych muśnięć i stopniowo przechodzić do bardziej namiętnych pieszczot lub od razu skupić się na nich. Wiele kobiet preferuje stopniowe potęgowanie doznań i kręci je, kiedy mężczyzna najpierw obdarowuje je subtelnymi i niewinnymi pocałunkami, i dopiero po kilku chwilach urozmaica je pieszczotami językiem, by w końcu przejść do głębokich pocałunków. Zresztą same pocałunki to dopiero początek zabawy. Usta można przecież ssać, lizać, delikatnie przygryzać, muskać językiem lub wykonywać nim okrężne ruchy zarówno po zewnętrznej stronie warg, jak i tej wewnętrznej.
Aby pocałunki i pieszczoty jamy ustnej dostarczyły Wam jeszcze więcej rozkoszy, możecie kilka chwil wcześniej wspólnie delektować się np. czekoladą, która rozpływając się w ustach, pozostawi na nich słodki posmak — będzie on dodatkową stymulacją dla obydwojga partnerów. Są również pary, które preferują pocałunki urozmaicone kostką lodu, którą podają sobie z ust do ust.
Jaki rodzaj pieszczot wybierzecie, zależy tylko i wyłącznie od Waszych upodobań.

Palcem po jej ciele – usta i jama ustna

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?