Palcówka, czyli jak pieścić ją palcami?

Palcówka, czyli jak pieścić ją palcami?

Jak oceniasz ten wpis?


Chyba nie ma kobiety, która pogardziłaby tego rodzaju zabawą. Pieszczenie łechtaczki palcami (szczególnie partnera) jest niezwykle podniecające i z pewnością nastraja na dalsze zabawy.

Jak więc sprawić, żeby miała ochotę na więcej?
1. zacznij od delikatnego muskania okolic łona. Jej temperatura powoli zacznie rosnąć…
2. Nie zapomnij o lubrykancie, ułatwi on wejście a twoje ruchy będą płynniejsze i gładsze.
3. Jak już nawilżysz palce, zacznij dotykać jej łechtaczki. To najwrażliwsze miejsce zewnętrzne, więc na pewno zobaczysz na jej twarzy delikatny grymas podniecenia. Dodatkowo stymuluj wejście do pochwy, stopniowo przesuwaj palce z góry na dół lub na boki.
4. Przyszedł czas na kolejny krok. Włóż delikatnie palec do pochwy. Wykonuj nim płynny i regularny ruch, niech przypomina stosunek. Z czasem możesz dodać drugi palec. Jeśli znajdziesz jej punkt G, możesz go pomasować kolistymi ruchami
5. Dla bardziej zaawansowanych – w czasie wsuwania i wysuwania palców do pochwy, można kciukiem tej samej ręki pieścić łechtaczkę. Należy jednak pamiętać o tym, aby zachować rytm i koordynacje.
6. Aby zwiększyć orgazm partnerki, należy dodatkowo naciskać palcami na mięśnie pochwy. Bardzo ważne jest utrzymanie rytmu, który podtrzymuje doznania. Nawet jeśli zacznie krzyczeć i wić się z rozkoszy, nie przestawaj 😉

Kilka technik pieszczot:
# 1 Clit Boggler
Clit boggler skupia się wyłącznie na zadowoleniu łechtaczki! Przesuwaj palec w górę i w dół, powoli zwiększając prędkość i nacisk. Kiedy złapiesz rytm, a ona zacznie seksownie pojękiwać, dodaj ruch w lewo i prawo – doprowadzi ją to do szaleństwa!

# 2 Doorknob
Trzymaj palec wskazujący i środkowy wewnątrz jej i skręcaj rękę z lewej na prawą, tak jakbyś otwierał drzwi. Jeśli zobaczysz, że jej się podoba, możesz zwiększyć tempo.

#3 Thumbelina
Włóż swój palec wskazujący i środkowy do środka, umieść kciuk na jej łechtaczce. Zacznij naciskać palcami wewnątrz niej do góry, co da stymulacje punku G. Kciukiem wykonuj koliste ruchy.

# 4 V-formation
Umieść palec wskazujący i środkowy, tak by jej łechtaczka była między nimi. Ściśnij palce jednocześnie poruszając w górę i w dół. Kciuk niech dodatkowo pieści wejście do pochwy.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?