Jak piercing penisa zmieni twoje życie seksualne?

Jak piercing penisa zmieni twoje życie seksualne?

Jak oceniasz ten wpis?


Kiedy patrzysz na swojego penisa, prawdopodobnie wyobrażasz sobie, że penetruje on różne otwory (lub cokolwiek innego – nie jesteśmy sędziami). Ale kiedy myślisz o piercingu penisa, to twój penis jest w jakiś sposób penetrowany. Jeśli perspektywa umieszczenia igły w jednym z twoich najbardziej wrażliwych obszarów brzmi dla ciebie zniechęcająco, nie jesteś sam. Ale dla wielu entuzjastów modyfikacji ciała, efekty końcowe są tego warte.

 

Najczęstszymi typami piercingów penisa są: Drabina Jakuba (kolczyk lub wielokrotny piercing na spodzie prącia) oraz Książę Albert (piercing na główce penisa). Przekłuwanie penisa to poważna sprawa: nie tylko musisz przyzwyczajać się do życia z błyszczącym nowym dodatkiem do Twojego sprzętu, ale może również poważnie wpływać na każdy inny aspekt funkcjonowania narządów płciowych, od twojego życia seksualnego do tego, jak siusiać.

Piercing penisa nie jest zbyt częsty. Kolczyki w łechtaczce są znacznie częstsze. Z jakiegoś powodu kobiety wydają się czuć swobodniej dzwoniąc i rezerwując sobie wizytę u piercingera. Często spotyka się, że kobiety, które umówiły się na piercing łechtaczki przychodzą z przyjaciółkami, traktując to trochę jako część rozrywki.

Kiedy mężczyzna zdecyduje się na przekłucie penisa, zazwyczaj do studia przychodzi sam i jest on zazwyczaj bardzo poddenerwowany. Z opinii wielu piercingerów wynika, że kobiety zawsze wydają się nieco bardziej komfortowe w konfrontacji ze swoim nagim ciałem. Mężczyźni na ogół nie wydają się tak otwarci.

 

Najpopularniejszy piercing

 

Są dwa najpopularniejsze rodzaje piercingu okolic intymnych w przypadku mężczyzn. Jest to przekłuwanie wędzidełka penisa określane jako Drabina Jakuba. To w zasadzie przekłucie tylko przez skórę. Towarzyszy mu niewielka ilość bólu trwająca krótką chwilę, ale ból jest bardzo intensywny. Drugim najbardziej popularnym jest ten, o którym ludzie myślą, kiedy słyszą „piercing narządów płciowych”, a jest to książę Albert, czyli piercing główki penisa. Wygląda to o wiele bardziej przerażająco niż oni, ponieważ przebija się cewkę moczową.

Oba te rodzaje piercingu są zdecydowanie najpopularniejsze. Bardziej zaawansowany piercing narządów płciowych, takie jak kolczyki ampallang i apadravya, przechodzą przez główkę penisa w różnych kierunkach. Są o wiele bardziej bolesne, a także goją się dłużej.

 

Procedura przebijania

Nie należy ona do najprzyjemniejszych. Zwykle używana jest metalowa lub szklana rurka, która jest wsuwana w prącie.  Następnie igłą przechodzi się z zewnątrz do środka tej rurki. Niektórzy piercingerzy robią to bez rurek, każdy ma swój styl.

Piercing penisa wykonywany jest zarówno na obrzezanych, jak i nieobrzezanych penisach. I robi się to w ten sam sposób. Jedyna różnica tkwi w doborze „biżuterii”. Tutaj w zależności od wielkości penisa, piercinger dobiera odpowiedni rozmiar kolczyków.

 

Odczucia seksualne

Musisz nauczyć się robić wszystko ponownie. Kiedy kolczyk się zagoi, seks nie będzie bolesny, jednak musisz nauczyć się, że ma on teraz nieco inny kształt. Zakładając prezerwatywę trzeba być bardziej ostrożnym.

Odczucia seksualne mogą się zwiększyć. I to zarówno w przypadku mężczyzny, który kolczyk ma, jak i kobiety, z którą uprawia się seks. Może zmienić się odczuwanie temperatury ciała, szczególnie jeśli zdecydowałeś się na biżuterię tytanową.

 

Zdania co do zwiększenia odczuć seksualnych z kolczykiem są podzielone. Są mężczyźni, którzy chwalą się ciekawszymi przeżyciami seksualnymi np. umieszczenie kolczyka nad trzonem penisa co stymuluje łechtaczkę. Są też jednak opinie, że kolczyk w penisie wcale nie oznacza dobrego seksu. Może bowiem narazić partnerkę na nieprzyjemny ból. Co więcej u obojga kochanków może pojawić się krwawienie i rany. Dlatego warto przemyśleć dokładnie decyzje o przekłuciu tej najważniejszej części ciała.

 

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?