Pierwszy raz seks oralny

Seks oralny jest marzeniem chyba każdego mężczyzny, paradoksalnie wiele kobiet jednak ma opory przed miłością francuską. Jeśli jednak chcesz się przełamać i dać swojemu mężczyźnie to, czego on pragnie, to poniżej znajdziesz kilka rad.

Higiena to podstawa

Po pierwsze, jeśli brzydzisz się brać penisa do ust, musisz wiedzieć, że czysty, świeżo umyty członek ma całkiem przyjemny smak i jest bardzo delikatny w dotyku. Jeśli więc nie masz pewności, czy twój partner na pewno odpowiednio dba o higienę, sprowokuj go do wspólnej kąpieli i zadbaj o to, żeby jego członek został odpowiednio umyty. Jeśli masz dalej opory, uświadom sobie, że to jest taka sama część ciała jak wszystkie inne i zastanów się, jak Ty czułabyś się, gdyby partner brzydził się Twojej pochwy, chyba niezbyt przyjemnie prawda? Sposobem na uprzyjemnienie fellatio może być posmarowanie penisa miodem lub bitą śmietaną, lub czymś innym, co lubisz, a będzie to dodatkową podnietą i dla ciebie i partnera.

Jak obchodzić się z penisem?

Kiedy już uda ci się przełamać swoje opory, powinnaś wiedzieć, że penis to organ bardzo delikatny, mocno unerwiony i ukrwiony, więc należy obchodzić się z nim również delikatnie i broń boże nie traktować go zębami. Najlepiej jest zacząć od delikatnego lizania językiem czubka penisa, potem całej żołędzi oraz miejsca łączenia żołędzi z trzonem. Wyjątkowo wrażliwym miejscem u wielu mężczyzn jest wędzidełko, czyli miejsce złączenia napletka z penisem. Potem stopniowo można całego penisa wziąć do ust, do takiej głębokości, żeby nie wywoływać odruchu wymiotnego. Aby zapobiec nadmiernemu wciskaniu penisa do gardła, należy jego trzon podtrzymywać ręką, najlepiej jednocześnie wodzić nią w górę i dół, co sprawi mężczyźnie dodatkową przyjemność.

Jak przygotować się, kiedy to facet ma pieścić Ciebie?

Jeśli pragniesz, by to mężczyzna zaspokoił cię oralnie, powinnaś zadbać o higienę intymną. Mężczyźni również są wrażliwi na wonie i smaki, więc trzeba zatroszczyć się o to, żeby pachnieć świeżo. Nie należy używać w tych miejscach perfum ani dezodorantów. Mogą one wywołać uczulenie u partnera, a na pewno nie będzie mu przyjemnie poczuć smak chemii w ustach zamiast spodziewanego twojego smaku. Aby ułatwić partnerowi penetrację ustami i językiem powinnaś rozsunąć odpowiednio nogi. W czasie silnego podniecenia kobiety czasem mocno ściskają nogi, należy więc uważać, aby nie zgnieść ukochanemu za bardzo głowy, jeśli wiesz, że masz taką tendencję.

Rady dla Panów pragnących, aby ich partnerka zasmakowała w fellatio.

Przede wszystkim trzeba bardzo dbać o higienę osobistą. Większość kobiet jest bardzo wyczulona na ten aspekt życia intymnego oraz na nieprzyjemne zapachy i mogą one zniechęcić je do seksu oralnego. Warto więc dbać o czystość na co dzień, a także tuż przed aktem seksualnym. Nie należy natomiast absolutnie traktować tej części ciała żadnymi perfumami, dezodorantami ani innymi środkami zapachowymi.
Po drugie nie próbuj za pierwszym razem, przeżyć wszystkiego co oferuje seks oralny. Przede wszystkim pozwól partnerce poznać swojego penisa, daj jej odczuć, jak działają na ciebie jej pieszczoty, aby wiedziała, które działają mocniej, które słabiej. A nade wszystko nie próbuj od razu „głębokiego gardła”. Do tego trzeba przyzwyczajać się stopniowo i wiedzieć jak to zrobić, bez przygotowania możesz partnerkę zrazić do seksu oralnego na całe życie. Nie są również wskazane zbyt gwałtowne ruchy w ustach kobiety, gdyż można ją poranić jej własnymi zębami lub doprowadzić do krwiaków po wewnętrznej stronie policzków i języku. Najlepiej pozwolić jej samej prowadzić grę, ewentualnie słowami naprowadzając na to, czego chcesz.

Srom – jak się z nim obchodzić

W czasie pieszczenia oralnie waginy musisz pamiętać, że jest to organ bardzo delikatny i wrażliwy, wyposażony w miliony zakończeń nerwowych. Kobiety zwykle wolą delikatne muśnięcia niż silny nacisk języka na łechtaczkę, szczególnie na początku, gdy jeszcze nie są bardzo podniecone. Dobrze jest najpierw dość długo pobawić się z łechtaczką, zanim przejdziesz do dalszych pieszczot. Wiele kobiet bardzo lubi też pieszczoty okolic cewki moczowej, które mogą dostarczyć jej wyjątkowo przyjemnych doznać. Warto, abyś pamiętał, że wrażliwym miejscem łechtaczki jest obszar tuż przy wejściu do pochwy, możesz ją tam lizać, całować, zataczać językiem kółeczka, niektóre kobiety lubią też, kiedy mężczyzna delikatnie ssie jej wargi sromowe.
Cunnilingus jest dobrą okazją do obserwacji reakcji kobiety na pieszczoty. Możesz zaobserwować, co najbardziej kobietę podnieca. Gdy jest podniecona, jej wagina robi się pełniejsza, bardziej ukrwiona a wydziela duże ilości śluzu. Łechtaczka robi się większa i twardsza, podobnie jak męski penis.

ERROR

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?