Pieszczoty analne w pozycji 69? Będzie gorąco!

Pieszczoty analne w pozycji 69? Będzie gorąco!

Jak oceniasz ten wpis?


Pozycja 69 — któż o niej nie słyszał i kto chociaż raz jej nie próbował? Wydaje się, że jest to jedna z najpopularniejszych technik uprawiania seksu oralnego, ale nie tylko. To ułożenie ciał doskonale spełnia swoje zadanie również podczas pieszczot analnych. Chcesz spróbować? Zobacz, jak możesz to zrobić.

Anal 69 z pozycji mężczyzny

Kiedy mężczyzna kładzie się na łóżku lub podłodze, a kobieta pochyla się nad nim umiejscawiając swoje biodra na wysokości jego głowy, pole do popisu jest bardzo duże. Facet ma nieograniczony dostęp do stref intymnych kobiety, w tym także do ujścia jej odbytu. Może je pieścić dłońmi, przy użyciu zabawek, wykonywać rimming, a także łączyć wszystkie te techniki jednocześnie.

Anal 69 z pozycji kobiety

Zadanie kobiety jest nieco utrudnione (no cóż, nie ma lekko :)). Jednakże jeśli mężczyzna podkurczy nogi do góry, to kobieta bez problemu sięgnie do jego tylnego wyjścia. Co prawda raczej nie wykona w takiej pozycji rimmingu, ale od czego są rączki i gadżety? One również mogą dostarczyć niebywałych doznań, a to, co z ich pomocą zrobi kobieta, zależy już tylko od jej fantazji oraz sprawności fizycznej.
Oczywiście role można odwrócić, mężczyzna może znaleźć się na górze, a kobieta na dole, a wtedy mocne i słabe strony techniki oglądać można z innej perspektywy. Dla akrobatów istnieje jeszcze możliwość ułożenia się w pozycji 69 na boku.

Klika istotnych wskazówek

Żeby pieszczoty analne w pozycji 69 były udane, należy pamiętać o higienie. To ona gwarantuje nam, że będziemy czerpać prawdziwą przyjemność, a nie wzdrygać się i obawiać przykrych niespodzianek. Jeżeli planujecie dogłębne pieszczoty, oboje powinniście wykonać lewatywę, a jeśli nie, to prysznic tuż przed jest obowiązkowy. Możecie go wziąć razem, to jeszcze bardziej rozpali Wasze zmysły.
Pod ręka oprócz zabawek warto mieć nawilżane chusteczki i papierowe ręczniki — nigdy nie wiadomo, co zdarzy się za chwilę. Jeśli któreś z Was nie jest przekonane do rimmingu, warto zaopatrzyć się w maseczkę analną, a pieszczoty dłońmi wykonywać przy użyciu lateksowych rękawiczek (nie brzmi zbyt seksownie, ale cóż — albo wygoda, albo bezpieczeństwo). Dodatkowe środki ostrożności zalecane są szczególnie wtedy, kiedy nie mamy pewności co do stanu zdrowia partnera. Jeżeli 69 wykonywane jest z partnerem stałym, rękawiczki i maski rzućcie w kąt!
Pozycja 69 to ogromne pole do popisu; wyobrażasz sobie połączenie seksu oralnego z pieszczotami analnymi? Oddziaływanie na tak intymne miejsca i mieszanie technik sprawia, że życie seksualne nabiera nowego smaku, a Ty możesz poznać całkiem nowy wymiar przyjemności.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?