Pomysły na to, by Twój facet pokochał grę wstępną

Pomysły na to, by Twój facet pokochał grę wstępną

Jak oceniasz ten wpis?


 

To może zająć trochę więcej czasu, aby przygotować Twojego partnera na nowe rzeczy, ale musisz to zrozumieć: jeśli poświęcisz czas na przygotowanie, przygotujesz Wam drogę dla większej przyjemności niż kiedykolwiek doświadczyliście. Kiedy mężczyzna jest nakręcony przed seksem we właściwy sposób, nie tylko czuje się dobrze, ale jego ciało jest również bardziej wrażliwe, a jego orgazm bardziej intensywny. Oto pięć pomysłów gry wstępnej, które będą kuszące dla twojego faceta.

 

Pozwól mu zobaczyć Twoje ciało

Ty … naga. Już to jest najgorętszym prezentem dla twojego faceta. Pozwól mu rozkoszować się widokiem, a jego temperatura szybko wzrośnie. Chemia mózgu u mężczyzn zmienia się, gdy przedstawiony zostanie mu seksowny wizerunek, więc obnoszenie się ze swoim ciałem spowoduje, że jego pożądanie wzrośnie.

Żeby jeszcze podnieść temperaturę, zrób mu małe show. Pchnij go na łóżko i usiądź na nim okrakiem. Następnie, gdy jest bezbronny, bardzo spokojnie zdejmij jedną część odzieży. Aby naprawdę go podniecić, niech rzuci okiem na największe atuty – twoje piersi, tyłek, wewnętrzną stronę ud – ale potem znowu zakryj. Kiedy w końcu przejdziesz do usuwania majtek, zrób to baaaardzo powoli, aby poczuł ból, że nie może Cię dotknąć. Kiedy będziesz naga, drażnij się z nim, ocierając swoje ciało o niego, wyginając plecy i pozwalając piersiom otrzeć się o jego twarz i klatkę piersiową. Będzie absolutnie zachwycony Twoim dotykiem, zanim w końcu przyciśniesz swoje ciało do jego.

 

Użyj swojego oddechu

Spokojnie, nie chodzi nam o tantryczny oddech. Ale jest coś, co można powiedzieć o używaniu ust do rozgrzania swojego mężczyzny. Zacznij od tego, aby twoje rozchylone usta zatrzymały się gdzieś na jego ciele, na przykład na brzuchu czy klatce piersiowej, a następnie powoli wydychaj powietrze. Podmuch gorącego powietrza powoduje zmianę temperatury w skórze i podwyższa pobudzenie.

 

Bądź trochę niegrzeczna

Jeśli chodzi o grę wstępną, większość kobiet pragnie powolnego uwodzenia. Ale faceci często lubią bardziej zdecydowane podejście. Mężczyźni nakręcają się, gdy kobiety stają się trochę sprośne i niegrzeczne, a ich celem jest maksymalne rozkoszowanie się chwilą. Traktują to jako znak pożądania i wskazania, że ma ochotę na to samo co on. Dla niego niegrzeczna gra wstępna niekoniecznie jest związana z niewolą. Faceci chcą tylko kobiety, która raz na jakiś czas może przejąć wodze. Zaufaj nam, nie będzie miał problemu z tego rodzaju autorytetem.

 

Kuś za pomocą dotyku

Faceci są zaskakująco wrażliwi na dotyk podczas igraszek. Pragną różnych technik stymulacji. Zamiast więc iść prosto do celu, wymieszaj swoje seksualne akcenty – masaż, długie przeciągnięcia paznokci, zaskakujące uszczypnięcia – na całym ciele, aby rozkoszować się jego przyjemnością. Kontrastujące pieszczoty elektryzują zakończenia nerwowe w skórze, a czynnik zaskoczenia pomaga mu jeszcze bardziej zwiększyć przyjemność.

 

Zaprowadź go na krawędź

A teraz finał: sztuczka start-stop. Drażniąc swojego faceta bezlitośnie i zbliżając go niebezpiecznie blisko do orgazmu, ostatecznie wzmocnisz ten orgazm. Cały obszar od górnej części uda do dolnej części brzucha jest niezwykle wrażliwy, a drażniąca bliskość twoich ust podnieci go, ale nadal pozwoli mu powstrzymać jego punkt kulminacyjny. Następnie odczytaj jego język ciała, aby określić, kiedy jest blisko orgazmu. Jeśli nie chcesz, aby osiągnął punkt kulminacyjny, przenieś koncentrację na inne pożądliwe miejsce. A kiedy będziesz gotowa, by zakończyć zabawę… chyba wiesz jak to zrobić? 😉

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?