Powoli zaczynamy zabawę, czyli pierwsze pieszczoty palcem

Alkowa to miejsce najbardziej intymne, to tutaj mają miejsce erotyczne przygód i zabawy. Często jednak bywa tak, że w końcu przychodzi nuda. Warto w końcu to zmienić, wprowadzić do swojej sypialni odrobinę dreszczyku emocji, pożądania, mocniejszych wrażeń innego rodzaju niż dotychczas.

Znacie opinię, że jeśli ludzie nie dogadują się w łóżku, to nie będą dogadywać się w życiu? To bardzo często się sprawdza, dlatego też każdy powinien zadbać o to, by podczas seksu było dobrze obu osobom. Co jednak zrobić, gdy bielizna erotyczna, kajdanki, żele, zabawki zostały już sprawdzone, a Wam ciągle czegoś brakuje?
Może czas na pierwsze pieszczoty drugiej dziurki?
Najczęściej przygodę z seksem analnym zaczynamy bez ostrzeżenia swojej partnerki czy też partnera. Warto jednak czasami porozmawiać na ten temat, zapytać czy druga połówka ma na to ochotę.
Kobietki, nie zdajecie sobie nawet sprawy, jak rewelacyjny orgazm możecie osiągnąć podczas pieszczot i seksu analnego. Musicie się tylko rozluźnić, a druga strona powinna zadbać o wasze podniecenie.
Mężczyzno! Spróbuj pieszczot analnych na swojej partnerce — gwarantujemy, że się jej spodoba. Pamiętaj jednak, by na początku być wyjątkowo delikatnym, by sprawdzić, czy pieszczoty partnerce odpowiadają.
Zaproponujcie podczas gry wstępnej partnerowi pieszczoty analne, możecie też sami zacząć się zabawiać. Jeśli chcecie pieścić analnie swojego partnera — zróbcie to bardzo powoli i delikatnie.Nie każdy może preferować tego typu zabawę i osiągniecie skutek przeciwny do zamierzonego.

Na początku warto zacząć zabawę z odpowiednim nawilżającym żelem czy oliwką do masażu. Delikatnie pieśćcie dziurkę nawilżonym paluszkiem, dodatkowo całując plecy i pośladki partnera. Nie śpieszcie się z wsuwaniem paluszka do środka. Przy odpowiednim podnieceniu i nawilżeniu sam zacznie się wsuwać. Obserwujcie reakcje partnera, jeśli wyczujecie opór bądź lęk — przestańcie, zawsze można za chwilkę wrócić do zabawy. Nie dajcie się też ponieść emocjom, tempo wsuwania i pieszczot powinno być dostosowane do partnera, to on w tej zabawie jest najważniejszy. Niekiedy do spełnienia wystarczy samo pieszczenie dziurki, a w innym razem — cały włożony paluszek.
I pamiętajcie o rozmowie przed, w trakcie i po, zwłaszcza jeśli robicie to po raz pierwszy.

 

Jeśli zabawa Wam się spodoba, możecie zainteresować się różnymi korkami, wibratorami, kulkami analnymi — znajdziecie dziesiątki podpowiedzi chociażby w sieci, w sklepach z zabawkami erotycznymi . Kurier dostarczy Wam je do rąk własnych w dobrze zabezpieczonych, anonimowych paczkach.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?