Pozycja Skandynawska

Pozycja Skandynawska

Jak oceniasz ten wpis?


Gdy północny, mroźny wiatr rutyny próbuje ochłodzić Wasze łóżkowe przygody, koniecznie spróbujcie pozycji skandynawskiej. Figura ta zwana jest również „odwróconym jeźdźcem” ze względu na spore podobieństwo do klasycznej i dobrze znanej pozycji „na jeźdźca”. Zamiast na dzikie rodeo trafiamy jednak w chłodne i niedostępne rejony północnej tajgi – temperatura musi być więc wysoka już od początku zbliżenia. Użyjcie odrobiny wyobraźni… wprowadźcie się w romantyczny stan… a my podpowiemy, jak zaplanować perfekcyjne igraszki z pozycją skandynawską w roli głównej!

SKANDYNAWIA – KRAINA MORSKICH AFRODYZJAKÓW. Nie sposób zapomnieć o fenomenalnym wpływie ryb i owoców morza na sprawność seksualną. Północne rejony europy słyną z połowów pełnowartościowych, bogatych w zdrowe tłuszcze oraz makro- i mikroelementy ryb. Skorzystajcie ze skandynawskich dóbr natury, przygotowując wspólnie romantyczną kolację dla dwojga. Gotowanie to przecież doskonała okazja do poprowadzenia delikatnej gry wstępnej w kuchennym zaciszu. Zasiadając do wspólnego posiłku powinniście być już nieco rozpaleni. Pamiętajcie, by nie szczędzić sobie słodkich słówek i komplementów.

RELAKS NA ZBOCZU NORWESKIEGO FIORDU. Nie rzucajcie się na siebie tak od razu, tuż po odłożeniu sztućców na bok talerza. Pozwólcie, by spożyte przez Was afrodyzjaki w pełni rozwinęły swoje działanie. Możecie raczyć się czerwonym winem i słuchać wyciszającej muzyki przy blasku świec. Ważne, abyście przez cały czas czuli swoją bliskość i rodzące się w Was pożądanie.

OGNISKO NA SKRAJU LASU, CZYLI PŁOMIENIE NAMIĘTNOŚCI. Jesteście gotowi? Czujecie, jak krew pulsuje w Waszych ciałach… jak nieokiełznane ciepło rozchyla jej uda i sączy wilgotną stróżkę po gładkiej, delikatnej skórze jej intymnych warg… jak delikatnie unosi jego męskość? Już czas na rozpalające pieszczoty. Najwyższą temperaturę osiągnięcie pieszcząc się oralnie w pozycji 69. Zanim jednak zanurzycie swoje usta w tych delikatnych punktach rozkoszy, starajcie się wodzić ustami i językiem po udach i podbrzuszu swojego partnera lub partnerki. Nawet sam ciepły oddech może wywołać seksowne drżenia u Twojej drugiej połówki!

DOMINUJĄCA LEŚNA BOGINI – POZYCJA SKANDYNAWSKA. Kobieto – bądź dzika, nienasycona i władcza. Roztaczaj wokół siebie seksowną aurę tajemniczości, zmuszając partnera do pozostania w pozycji leżącej. Ty unieś się delikatnie i kucnij nad jego męskością, odwracając się ku niemu plecami i prezentując mu swoje zgrabne pośladki (a także ukryte pomiędzy nimi skarby). Delikatnie naprowadź jego członka ku swojej wilgotnej szczelince i powoli wsuwaj go do środka. Zaproś go najgłębiej, jak tylko to możliwe – najlepiej usiądź na nim, zaginając swoje nogi wzdłuż jego korpusu. Teraz możesz unosić się i opadać w tempie, które sprawia Ci największą przyjemność. Nie zapominaj, że masz jeszcze wolne dłonie, a Twój partner z pewnością marzy o seksie połączonym z pieszczotami ud lub moszny. W ten sposób szybciej doprowadzisz go na szczyt. Pozycja ta zapewnia bardzo głęboką penetrację, dzięki czemu możesz osiągnąć spektakularne orgazmy przy minimalnym wysiłku. Gdy poczujesz, że dochodzisz, wygnij się do tyłu i pozwól mu dodatkowo pieścić dłońmi swoją łechtaczkę, dla zintensyfikowania nadchodzącej przyjemności.

DLA TYCH, CO LUBIĄ INACZEJ. W pozycji odwróconego jeźdźca można kochać się także analnie! Warunkiem jest wcześniejsze przygotowanie partnerki poprzez seks w pozycji „na pieska”. Jest to jednak opcja wymagająca niewielkiej pomocy partnera i nieco zwinności… ale czego nie robi się dla osiągnięcia nietypowych rozkoszy… 🙂

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?