Pozycje seksualne, gdy nie czujesz się pewnie w swoim ciele

Pozycje seksualne, gdy nie czujesz się pewnie w swoim ciele

Jak oceniasz ten wpis?

Badania wykazały, że aż 73% z was pozwoliło waszym kompleksom na temat większych brzuszków i krągłych ud wpłynąć na wasze życie seksualne. Ale nie pozwól, aby te kompleksy stały się lepszą rozrywką w twojej sypialni. Wypróbuj te pozycje seksualne idealne dla „obszarów problemowych”, o które najbardziej się martwisz. Tyłek, brzuch, biodra i uda – nasze pozycje seksualne mają je zakryte!

 

Wskazówki dotyczące pozycji seksualnych:

Jeśli czujesz się wyjątkowo nieśmiało w stosunku do swojego ciała, wypróbuj poniższe wskazówki dotyczące seksu:

Bielizna: Nie ma nic złego w byciu w bieliźnie podczas seksu (o ile jest to seksowna podkoszulka) – na pewno dodatkowo go to podnieci!

Oświetlenie: wybierz nastrojowe oświetlenie, które „zmiękczy” Twoje kształty. Użyj przygaszonych lamp i świec.

Opaski na oczy: Jeśli czujesz się szczególnie skrępowana, spróbuj go zawiązać i zakryć oczy. W ten sposób naprawdę będziesz mogła się dobrze bawić!

Rozciąganie: W pozycji misjonarskiej spróbuj wyciągnąć ramiona nad głowę, spowoduje to wydłużenie tułowia i sprawi, że będzie wyglądała na szczuplejszą

Odwrócony jeździec

Dobra do ukrycia: piersi, brzuch i uda. Ta pozycja seksualna pozwoli ci również na orgazm w punkcie G, ponieważ masz pełną kontrolę. Możesz nawet pomóc sobie ręką!

Podkręć tempo: upewnij się, że oddajesz jego jądrom dużo uwagi, gdy go ujeżdżasz! Dodaj odrobinę perwersyjnej nutki do tej pozycji i spróbuj go związać!

Na pieska

Dobra do ukrycia: brzuszek, piersi, ramiona i uda. To idealna pozycja seksualna na gorszy (zakompleksiony) dzień!

Podkręć tempo: staraj się trzymać nogi zamknięte, pozwalając mu owijać się wokół siebie – to sprawi, że twoja pochwa zaciśnie się wokół jego penisa i da mocniejsze wrażenia! Każ mu całować kark i kręgosłup, pieścić przednią część pochwy i piersi. Możecie nawet cofnąć się, by usiąść mu na kolanach.

Sexy łyżeczki

Dobra do ukrycia: Brzuch, uda i piersi. Twój tyłek będzie dość dobrze ukryty, gdy jego ciało będzie się o niego ocierać. To doskonała pozycja do pieszczot punktu G!

Podkręć tempo: spróbujcie wyregulować wysokość swoich ciał, ponieważ zmienia to kąt wejścia! Weź ręce, aby pieścić swoją łechtaczkę lub piersi w tym samym czasie.

69

Dobra do ukrycia: brzuch, biodra, piersi i ramiona – wszystko powyżej pupy! Żadne z was nie zobaczy zbyt wiele – oprócz seksownych zbliżeń waszych intymnych obszarów!

Podkręć tempo: spróbuj na przemian pozycji 69, zmieniając pozycję z góry na bok. Jeśli chcesz większych wrażeń, possij wcześniej kostkę lodu!

Pozycja misjonarska

Dobra do ukrycia: Twój tyłek. Świetna, by ukryć boczki!

Podkręć tempo: Nie jest to najbardziej ekscytująca pozycja, ale podkręcić ją możesz wieloma długimi, namiętnymi pocałunkami. Przenieś nogi w różne pozycje, aby wypróbować różnych doznań, a dla ostatecznego dreszczyku przerzuć nogi przez jego ramiona, aby uzyskać głęboką penetrację!

Lodzik na stojąco

Dobra do ukrycia: brzuch, biodra i uda

Podkręć tempo: Spraw, by używał rąk, aby cię zadowolić, gdy jesteś zajęta pieszczeniem jego

Od tyłu…

Dobra do ukrycia: Brzuszek i piersi!

Podkręć tempo: uzyskaj dodatkową stymulację, podczas ocierania się o przód w tym samym czasie. Możesz nawet użyć zabawki erotycznej z przodu, podczas gdy on zajmuje się Tobą od tyłu!

Seks oralny

Dobra do ukrycia: Głównie brzuch i ramiona – ale tak naprawdę nie zobaczy zbyt wiele pod tym kątem! I to jest również idealna pozycja dla ciebie.

Podkręć tempo: spraw, by używał także rąk, na przemian między językiem a palcami. Możesz nawet spróbować użyć zabawki erotycznej dla dodatkowej stymulacji!

 

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?