Przewodnik po dzikim seksie

  Przewodnik po dzikim seksie

  Jak oceniasz ten wpis?

  Każdy chciałby ostrego, dzikiego seksu, ale nikt nie o tym głośno nie mówi. Częściej wynika to z braku komunikacji i wstydu niż braku zainteresowania tą stroną seksu. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was krótki przewodnik po dzikim seksie – jak o nim rozmawiać, co robić, czego spróbować. Choć to tylko kropla w morzu tej tematyki, na początku waszej drogi po ostrym seksie powinna starczyć. A kolejne części napiszecie już sami 😉

   

  Natychmiastowe podniecenie

  Kobiety pragną seksu tak  często, jeśli nie częściej niż mężczyźni. Ale często są zbyt nieśmiałe, by zrobić pierwszy krok. A w wielu badaniach ok. 60 procent mężczyzn potwierdza, że chciałoby żeby kobiety inicjowały seks zdecydowanie częściej.

  Jak otworzyć ją na inicjowanie? Namawiaj ją. Kuś. Obdaruj ją głębokim, namiętnym pocałunkiem – a potem przestań. Albo przyciągnij ją do siebie, złap wymownie za udo, a następnie odejdź. Zaintryguje ją to. Dasz jej w ten sposób znać, że jesteś gotowy na dalszą grę, ale spraw, by doprowadziła ją ona do następnego poziomu 😉

   

  Dorzuć do pieca

  Może wypróbujesz teorię „przez żołądek do serca”? Gotowanie dla kogoś pokazuje mu, że ta osoba w naszym mniemaniu jest warta czasu poświęconego na nie. A może pójdziecie potańczyć? Najlepiej zapiszcie się na naukę któregoś z tańców latynoskich, które są bardzo zmysłowe i energiczne. Zarówno gotowanie, jak i taniec rozwija wyobraźnie i działa na wiele zmysłów. A to może tylko pomóc w waszych łóżkowych igraszkach.

   

  Podążaj za wskazówkami

  Gra wstępna może być misją rozpoznawania faktów, a nie tylko złem koniecznym 😉 Synchronizowanie sposobu komunikacji w łóżku werbalnym i niewerbalnym – przyspieszy działanie waszego pożądania. Proponujemy użyć do gry wstępnej różnego rodzaju przedmiotów – piór, jedwabnego szalika, kostek lodu. Poproś partnera, by opisał co czuje w momencie używania każdego z nich. Jeśli zauważycie, że doznania mogą być niewystarczające, przejdźcie do tych bardziej sprośnych. Klapsy, packi… co tylko podpowie Wam wyobraźnia. Obserwuj i słuchaj wskazówek niewerbalnych swojego partnera. Im lepiej je odczytasz, tym lepsze będzie zakończenie 😉

   

  Uwolnij swoją dziką naturę

  Potrzeby i upodobania seksualne są nabywane, nie dziedziczone. Jeśli nie spotykasz się z dominą, przejście na „wyższy level” wymaga czasu, taktu i zaufania. Przede wszystkim, by to osiągnąć, nie należy oceniać partnera, który mówi o swoich fantazjach i pragnieniach. Kobiety też lubią filmy erotyczne, niech więc na ich przykładzie pokaże Ci co najbardziej jej się podoba. Ty możesz zrobić to samo. To też będzie dobra gra wstępna. Później będziecie mogli przenieść scenę z filmu do łóżka. Możesz też wykorzystać którąś ze scen do rozmowy lub jeśli partner/ka jest dość nieśmiały/a – nawiąż do artykułu, który widziałeś w czasopiśmie. W ten sposób możesz zapytać swojego partnera:” Czy kiedykolwiek myślałeś o tym? ” bez wyraźnego powiedzenia: „Właśnie tego chcę.”

   

  Patrz i ucz się

  Masturbacja to nie tylko czynność uwalniająca podniecenie, to także nauka o partnerze. To bardzo intymne, ale ważne jest, aby dzielić się tym, co i jak się lubi. Pomóżcie sobie nawzajem zachęcając partnera do poprowadzenia rąk w odpowiednie miejsce. Możecie również użyć do tego celu różnych zabawek. Nie macie jeszcze takich? Zakupy razem pozwolą porozmawiać o swoich fantazjach i granicach.

   

  Spełnij każdą fantazję

  Odgrywanie ról oznacza coś więcej niż wciskanie się w strój gosposi. Kobiety podchodzą do tych rzeczy naprawdę przemyślanie i kreatywnie. Zdradź jej swoją fantazję, a na pewno zaskoczy Cię w jaki sposób się do tego przygotuje. Co więcej, taka sytuacja pomoże odblokować również jej pragnienia.

   

  Najczęściej czytane
  Reklama

  Weryfikacja wieku

  Czy masz więcej niż 18 lat ?