Co robić, kiedy związek jest cudowny, ale seks do bani

Więc właśnie skończyliście trzecią randkę i zaprasza cię na górę. Ma na sobie skomplikowany biustonosz, który zapina się z przodu zamiast z tyłu, i masz problemy ze zdjęciem jej opiętych dżinsów. Kiedy w końcu zabieracie się do rzeczy, martwisz się, że nie jesteś wystarczająco twardy i szamoczesz się z prezerwatywą. Trzeba trochę manewrów, aby znaleźć odpowiednią pozycję i rytm, który działa na Was dwoje.

Następnego dnia wracasz myślami do wczorajszego wieczoru. Nie rozumiesz. Lubisz ją. Ona lubi Ciebie. Dlaczego więc seks był … jakby to… no….okropny?

Przede wszystkim zrelaksuj się. To normalne, że „pierwszy” seks bywa niezręczny i nie zaspokaja nas.

Kiedy angażujesz się w coś mając wysokie oczekiwania, prawdopodobnie nie spełnisz tego, czego chcesz. Jeśli para spotyka się ze sobą i bardzo się lubią, pojawia się coś, w rodzaju zagrożenia ponieważ inwestujecie w nowy związek. Może to być szczególnie prawdziwe w przypadku mężczyzn. Niepokój może przeszkadzać w całym akcie seksualnym i odczuwaniu przyjemności.

W rzeczywistości, w przypadku większości par, pierwszy raz, kiedy uprawiacie seks, nie będzie najlepszym seksem, jaki kiedykolwiek będziesz miał z tą osobą.

Pierwszy raz w łóżku z nowym kochankiem jest jak wycieczka turystyczna po pięknym mieście. Jest to coś wyjątkowo inspirującego, gdy widzimy się po raz pierwszy nago. Ale dopiero później, kiedy zobaczysz miejsca, których nie pokazują turystom, naprawdę doceniasz specyfikę tego miejsca. Miejsca, których nie widzą inni turyści? Sekretne zakamarki, w których twój partner lubi być dotykany i jak lubi być dotykany. Wymaga czasu i wysiłku, aby się nauczyć, ponieważ każde ciało jest inne: niektóre kobiety, na przykład, wolą intensywną stymulację bezpośrednio łechtaczce, podczas gdy inne wolą lżejszy dotyk w jej okolicach. Potrzeba czasu, aby nauczyć się mapy ciała swojego kochanka i tego, co na niego/nią działa.

Dobre wieści? Jeśli seks nie był tak dobry, jak sobie wyobrażałeś, istnieje prosty sposób, aby to naprawić: uprawiać dużo więcej seksu. Zakładając, że podoba ci się ta osoba i chcesz ją znowu zobaczyć, zdecydowanie powinieneś spróbować ponownie zaciągnąć ją do łóżka.

 

Z czasem seks staje się coraz lepszy, nie tylko dlatego, że uczycie się nawzajem swoich ciał, ale również dlatego, że przywiązanie między Wami rośnie. Jeśli po kilku próbach nadal nie jest dobrze, zapytaj partnera, o wskazówki, jak lubi być dotykany/dotykana.

Jeśli nadal będziecie uprawiać seks, a on nadal nie będzie najbardziej satysfakcjonujący, musisz zadać sobie pytanie, czy związek jest wart świeczki i jak istotny jest dla Ciebie seks.

Oczywiście, jeśli seks był tak zły, że po prostu nie możesz tego przeboleć, albo coś mówi Ci, że to nie jest w porządku, nie masz obowiązku sypiać z tą osobą ani się z nią widywać. Jest to szczególnie istotne, jeśli druga osoba jest samolubna w łóżku i myśli wyłącznie o własnych potrzebach.

Część nieprzyjemnych sytuacji może wynikać z niepokoju lub tego jak dużo wypiliście, jednak to nie jest dobry znak, jeśli dana osoba nie chce zadowolić Ciebie, a wyłącznie siebie.

 

Ale jeśli nadal Ci zależy na tej osobie i chcesz, aby Wam wyszło, próbuj dalej i informuj ją/jego o swoich pragnieniach. Jeśli jesteś zaangażowany i oboje się staracie, seks z czasem będzie coraz lepszy. Nie zapominaj o ciągłym i jasnym komunikowaniu swoich potrzeb, ale również słuchaniu drugiej strony.

Komunikacja to klucz do sukcesu.To może wydawać się oczywiste, ale jest zadziwiające, jak wiele osób po prostu nie pyta partnera, jaki seks lubi. Przede wszystkim nie pozwól, aby niezręczny seks po raz pierwszy Cię odstraszył. Więc jeśli twoje życie seksualne jest do bani, zachowuj się jak dorosły i mów o tym. Jak mówią, praktyka czyni mistrza.

 

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?