Jak rozmawiać z nią o seksie oralnym

Jak rozmawiać z nią o seksie oralnym

Jak oceniasz ten wpis?

Wielu mężczyzn uważa, że seks oralny jest zmysłową i intymną częścią gry wstępnej, ale niestety wciąż nie wszystkie kobiety są otwarte na niego. Aby poradzić sobie z obawami i uchronić ich przed nimi, należy podjąć dyskusje na ten temat. Możecie się czuć niewygodnie, a nawet niezręcznie, aby rozpocząć rozmowę, ale to ona pomoże zbudować zaufanie i intymność, nawet jeśli pierwotnie kobieta jest przeciwna temu pomysłowi. Jak rozmawiać, by nikogo nie urazić?

Podejmij temat z szacunkiem

Porozmawiajcie otwarcie o swoich seksualnych pragnieniach i fantazjach. Może to być niewygodna rozmowa, ale może być ciekawa i fascynująca, gdy obie strony zgodzą się nie oceniać siebie nawzajem. Jakie fantazje lub pozycje lubisz? Co Cię nakręca? Macie coś wspólnego? Pamiętaj, nie jest to głęboka, poważna rozmowa, ale przeniesie Was w sferę intymności, która może prowadzić do dyskusji na temat seksu oralnego. Sporządźcie razem listę pięciu najlepszych miejsc na uprawianie seksu, nawet jeśli niektóre z nich są mało prawdopodobne lub humorystyczne.

Przejrzyjcie razem książkę erotyczną (np. Kamasutrę) lub zajrzycie razem na stronę internetową (polecamy się w tej kwestii ;)), niech Was zainspiruje…

 

Powoli przekraczaj granice

Zacznij od mniejszych przygód. Postaraj się o urozmaiconą grę wstępną, co jest bezpiecznym sposobem, by dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem. Spróbuj trochę sprośnych rozmów. Oddaj się pocałunkom, czując się komfortowo z każdym centymetrem jej ciała. Gdy te progi zostaną przekroczone, seks oralny stanie się mniej ważnym tematem i bardziej naturalnym następnym krokiem.

 

Rozmawiajcie regularnie

Jeśli jesteś w poważnym związku, nie możesz raz przegadać sprawy seksu, a potem nigdy do niego nie wracać. Czy rozmowa dotyczy seksu oralnego, czy nie, zgadzanie się ze sobą w życiu seksualnym jest ważne, aby rozwijać i budować relacje ze sobą. Co więcej, łatwiej jest przeanalizować temat seksu oralnego, jeśli masz za sobą kilka otwartych i szczerych dyskusji seksualnych. Kiedy czujecie się ze sobą dobrze, a są nowe rzeczy, których chciałbyś spróbować, zacznij ten temat.”Co myślisz o naszym życiu seksualnym” to dobry, otwarty sposób na rozpoczęcie rozmowy.

 

Przedstaw swoje pragnienia

Kiedy mówisz o seksie, nie rób aluzji, że chodzi Ci o seks oralny. Musisz być bezpośredni, jeśli tego oczekujesz od swojej partnerki. Pamiętaj, że dzielisz życie seksualne, nie istnieje tylko twoje, i jej. Jak wyrażać swoje pragnienia?:

„Chciałbym znaleźć sposób na dodanie seksu oralnego w naszym życiu”.

„Myślę, że oboje powinniśmy spróbować seksu oralnego, jeśli czujemy się ze sobą komfortowo”.

„Seks oralny sprawia mi dużą przyjemność i chciałbym spróbować tego z Tobą i uczynić z niego ważniejszą część życia seksualnego”.

 

Wysłuchaj jej opinii

Posłuchaj jej opinii bez komentowania. Należy wysłuchać partnera wyrażającego swoje myśli i obawy. Nawet jeśli jej argumenty do Ciebie nie trafiają. Wyraziłeś swoje pragnienia, więc nawet jeśli mówi nie, jest świadoma tego, czego ty chcesz. Pozostanie w jej głowie, a jeśli okażesz jej wsparcie, szacunek i zrozumienie, może czuć się bardziej pewna siebie i będzie bardziej ufna, gdy tylko będzie miała szansę pomyśleć o tym na własną rękę.

Pamiętaj, wszystko co możesz zrobić to powiedzieć o swoich pragnieniach – bądź uczciwy, a ona również będzie.

 

Zastanów się nad przyczyną

Seks oralny może być przerażający dla kobiety. Niektóre kobiety mogą czuć się tak, jakby ich dopływ powietrza został naruszony i mogą się zadławić penisem. Niektóre kobiety obawiają się skrzywdzić swojego partnera lub po prostu nie potrafią tego robić. Bez pełnego zaufania seks oralny może powodować uczucie niepokoju, bezsilności i dyskomfortu. Jeśli zignorujesz jej obawy i skoncentrujesz się tylko na swoich pragnieniach, nie będzie czuła się swobodnie.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?