Rzeczy, które musisz wiedzieć, kiedy nie możesz dojść

Rzeczy, które musisz wiedzieć, kiedy nie możesz dojść

Jak oceniasz ten wpis?


Jeśli nie starasz się zajść w ciążę, punktem kulminacyjnym w seksie jest zwykle orgazm dla obu stron. Ale ten sposób myślenia może prowadzić do powstawania problemów. Z jednej strony, koncentrując się tak bardzo na osiągnięciu orgazmu, możecie zapomnieć o cieszeniu się podróżą 😉 Z drugiej strony jest wiele kobiet, które nigdy orgazmu z partnerem nie osiągnęły. Jak wyważyć obydwie strony, aby orgazm nie determinował naszych myśli, ale mimo to możliwe było jego osiągnięcie?
Często zwrócenie się do lekarza nie skutkuje znalezieniem odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Lekarz zazwyczaj odnosi się do typowo fizjologicznych problemów. A takie badania zabierają dużo czasu i pieniędzy. Brakuje podstawowych, łatwo dostępnych informacji, które pokazałyby kobietom, że orgazm nie jest najważniejszym aspektem zbliżenia. A często jego brak jest spowodowany czynnikami psychologicznymi.

 

Nie każda kobieta, która nie może osiągnąć orgazmu, uważa że to koniec świata. Duża część kobiet po prostu lubi seks, fakt zbliżenia z mężczyzną, który nie musi skutkować orgazmem. Czerpią przyjemność z każdego dotyku, pocałunku. Bez orgazmu również można cieszyć się seksem. Jakie, by nie były przyczyny braku kulminacyjnego momentu nie zapomnijcie o radości z samego procesu. Nadmierne skupienie na problemie będzie skutkowało obwinianiem siebie i zmniejszeniem pewności siebie.

 

Myśl o sobie 😊 Wiele kobiet stara się przede wszystkim zadowolić partnera, nie myśląc o swojej przyjemności. A więc wyluzuj się i postaraj być trochę samolubna. Pokaż partnerowi jak i gdzie lubisz być dotykana i całowana. A jeśli jest w tym dość nieporadny, przejmij kontrolę. Jemu na pewno się to spodoba.

 

Duża część kobiet udaje orgazm. Nie wprowadzajcie, drogie Panie, mężczyzn w błąd. Oni myśląc, że Wam się podoba to, co oni robią, będą to powtarzać. Spróbujcie delikatnie powiedzieć, wytłumaczyć co Was kręci lub też poprowadzić odpowiednio mężczyznę po waszej mapie ciała.

Spróbuj masturbacji. Musisz poznać swoje ciało i swoją łechtaczkę, aby bardziej prawdopodobnym było osiągnięcie orgazmu. Jeśli sama stymulacja łechtaczki nie działa, spróbuj dodatkowych sposobów pobudzenia lub rozważ zakup zabawek erotycznych. I działaj metodą prób i błędów 😉

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?