Seks w miejscu publicznym sposobem na codzienną monotonię

Seks w miejscu publicznym sposobem na codzienną monotonię

Jak oceniasz ten wpis?

Jeżeli macie ochotę, aby przełamać codzienną rutynę i zrobić coś ekscytującego, spróbujcie seksu w miejscu publicznym! Dreszczyku emocji doda fakt, że jest to niedozwolone i może was ktoś nakryć, ale przecież o to w tym chodzi. Seks w miejscu publicznym jest obiektem fantazji bardzo wielu osób.

Na początek spróbujcie seksu w namiocie lub w śpiworze, swoboda ruchów będzie ograniczona, jednak Est to mało istotne. Dla tych z Was, którzy lubią romantyczny nastrój, odpowiednim miejscem będzie na polanka nad jeziorem lub plaża. A może pokusicie się nawet o seks w wodzie? W ciepłą noc będzie to niezapomniane przeżycie. Jeżeli jednak mieszkacie w mieście, ławeczka w parku po zmroku również może okazać się znakomitym rozwiązaniem.
Jednym z miejsc, które często wybieranym przez amatorów miłości w miejscach publicznych, jest las. Partnerka niech oprze się rękami o drzewo, a ty wejdź w nią od tyłu.

Dla tych, którym brak odwagi bezpiecznym rozwiązaniem będzie seks w samochodzie, zaparkowanym w jakimś ustronnym miejscu, zawsze możecie szybko uciec z „miejsca przewinienia”.

Możecie spróbować też seksu oralnego w autobusie czy w pociągu, będzie to szybki numerek, bo doprowadzi do szybkiego szczytowania, jednak na pewno na długo zostanie wam w pamięci.

Wszystkie wyżej wymienione miejsca odpadają jednak np. zimą, wtedy polecamy seks w ciemnej sali kinowej, na seansie, gdzie jest kilka osób, wystarczy usiąść z tyłu. Odpowiednie mogą okazać się też toalety publiczne lub przebieralnie w butikach. Wystarczy odrobina fantazji i odwagi.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?