Sex w książkach – czyli co warto przeczytać?

Dobra powieść erotyczna nie tylko wciąga, budzi wyobraźnię czytelnika, ale i jest w stanie nakłonić go do spróbowania czegoś nowego. Zabiera go w zupełnie inny świat, który rozbudza zmysły do czerwoności. Obecnie na rynku mamy prawdziwy wysyp książek opatrzonych tagiem – erotyczna. Jednak wiele z nich to tanie, banalne historie, o kiepskiej fabule, płaskich postaciach i nie rzadko napisane pozostawiającym wiele do życzenia językiem. Specjalnie dla was przygotowaliśmy poniższy ranking literatury erotycznej. Znajdziecie w nim tylko najlepsze książki erotyczne, które z pewnością zasługują na waszą uwagę. Wszystkie starannie dla was wyselekcjonowaliśmy.

Anna Kessler – Krople miłości

Książka opowiada o toksycznych relacjach pewnego mężczyzny z kilkoma kobietami, które mimo tortur i bardzo złego traktowania nie umieją mu się oprzeć. Jest to książka dla tych z was, które mają mocne nerwy i umieją wytrzymać opisy przemocy. Niektórym z Was może wydać się zbyt perwersyjna, a nawet wulgarna. „Krople miłości” to książka napisana doskonałym językiem, w której autorka tak sprawnie buduje napięcie, że od lektury bardzo ciężko się oderwać. Seks, jest tylko wisienką na torcie. Jest to pozycja, która na bardzo długo zapadnie wam w pamięci, rozbudzi zmysły, zasieje niepokój i da wam spokojnie usnąć przez najbliższe kilka dni po skończeniu lektury.

Gorączka. Opowiadania wyuzdane

Jest to zbiór opowiadań, gdzie wśród autorów najdziemy nazwiska takie, jak Dawid Kornaga, Marta Fox, Tomasz Jastrun, Zyta Rudzka czy Hanna Samson. Jeżeli interesujecie się rodzimą literaturą, nazwiska na pewno nie są wam obce, a nawet może znajdziecie pośród nich waszych ulubionych pisarzy. Ze względu na to, że każde opowiadanie wyszło spod innego pióra, są one bardzo różnorodne, dzięki czemu każda z Was, może znaleźć coś dla siebie. Opowiadania mają różny poziom nasycenia seksem – niektóre są bardziej subtelne, inne mniej, niemal ocierające się o granicę, gdzie erotyka, zmienia się w wulgarność, ale wszystkie napisane doskonałym językiem. Zaletą książki jest niewątpliwie to, że opowiadania znacznie odbiegają od schematów, którymi rządzi się większość książek erotycznych. Zatem jeżeli macie ochotę na odrobinę pikanterii i wysublimowaną literaturę na wysokim poziomie koniecznie powinniście sięgnąć po tę książkę.

Valerie Tasso – Dzienniki nimfomanki

Książka opowiada historię młodej francuski, uzależnionej od seksu, która w łóżkach kolejnych facetów szuka miłości. Jest to autobiograficzna opowieść, o życiu młodej kobiety. Akcja książki rozpoczyna się w momencie, w którym bohaterka traci dziewictwo. Kolejno poznajemy historię jej związków, oszustwa przez narzeczonego, poprzez które musiała zacząć zarabiać na życie jako (luksusowa?)prostytutka, aż do momentu gdy… i aby nie psuć wam przyjemności z lektury, więcej szczegółów nie zdradzimy. Seksu w książce jest dużo, jednak poza nim znajdziemy też fabułę i wiele informacji o życiu bohaterki. Jest to pozycja napisana przystępnym językiem, dalekim od harlequinowskich opowiastek. W książce erotyka jest wymieszana z dramatem, w proporcjach pół na pół, zatem jest gorąco, ale nie za gorąco.

Fabio Volo – Pierwsze światło poranka

Książka opowiada historię Eleny, młodej kobiety, na której miejscu chciałoby być wiele innych. Elena ma dobrą pracę, niedawno wyszła za mąż, idealne życie, prawda? Niekoniecznie, Elena jest rozczarowana swoim życiem małżeńskim, brakuje w nim fajerwerków. Kiedy poznaje przystojnego kolegę z pracy, który wysyła jej jednoznaczne sygnały, jej opór nie trwa długo. Czy jest seks? Oczywiście, że jest seks, jednak opisany w niezwykle subtelny niemal romantyczny sposób, dlatego książkę polecamy głównie tym, którzy bardziej szukają lektury z erotycznym posmakiem, przy której można się rozmarzyć, niż mocnej, stymulującej umysł (I nie tylko) erotyki.

Megan Hart – trzy oblicza pożądania

Jest to książka, która zaskoczyć może nawet wielkie fanki literatury erotycznej. Z pewnością jest nieszablonowa, niejednokrotnie wywoła podczas lektury uczucie zdumienia i czerwony rumieniec na waszych policzkach. Książka opowiada historię małżeństwa Anny i Jamesa, których życie zarówno zawodowe, jak i emocjonalne jest idealne, aż do momentu, gdy wkracza do niego Alex, przyjaciel z dawnych lat Jamesa, który postawi życie małżonków na głowie. Erotyka przedstawiona w książce nie jest wulgarna, można ją nazwać nawet subtelną, jednak jest też wyrazista i zapada w pamięci czytelnika. Historia jest napisana lekkim i przystępnym stylem, dlatego też czyta się ją wyjątkowo szybko. Książka zebrała wiele pozytywnych opinii, od kobiet, które miały okazję ją przeczytać, podpisujemy się pod nimi i gorąco ją Wam polecamy.

A.J. Gabryel – Facet na telefon

Książka autora bloga o tym samym tytule opowiada historię Adama, który jest męską prostytutką, świadczącą swoje usługi bogatym kobietom. Zdawałoby się, że książka opowiadająca taką historię powinna być wypełniona seksem od deski do deski. Wskazany przez nas tytuł stanowi jednak przede wszystkim doskonałą literaturę o kobietach. Autor dokładnie opisuje nam swoje klientki, pozwala nam je poznać, wcale nie traktuje ich z jakiegoś powodu źle, on w zasadzie bardzo je lubi i zupełnie nie przeszkadza mu typ relacji, jaki go z nimi łączy. Kobiety w książce są różne, łączy je jedno – pragnienie seksualnego zaspokojenia i to właśnie daje im Adam. Seksu w książce jest całkiem sporo, pragnień i scenariuszy uniesień jeszcze więcej, lektura zatem rozbudzi wyobraźnie nie jednej z Was.

Molly Weatherfield – Historia Carry

Książka traktująca dokładnie o tym samym temacie co znana 50 Twarzy Greya, jednak o niebo lepsza od wyżej wspomnianej. Książka opowiada historię Carry, która decyduje się na całkowitą uległość i układ, w którym pozwoli się zupełnie zdominować, pozna ból i upokorzenie. Lubicie klimaty BDSM? Zatem jest to idealna dla was lektura, jeżeli nie lubicie i wzbraniacie się przed tego typu doznaniami to dobrze wiemy, że interesują was mimo tego, że nigdy na podobne zabawy byście się nie zgodzili. Książka budzi emocję, cały wachlarz emocji, z jednej strony złość z innej niecierpliwość, chcemy ją nie raz rzucić ją w kąt, jednak nie jesteśmy w stanie, ponieważ jeszcze bardziej ciekawi nas, jak się skończy. Poziom erotyki jest tu duży i w zasadzie ciężko opisy seksy autorstwa Weatherfield nazwać erotyką. Lepiej określa je słowo pornografia, są mocne, niekiedy aż nazbyt dosadne. Polecamy książkę czytelnikom o mocnych nerwach, tym którym słowo wstydliwy jest obce.

Sex w książkach – czyli co warto przeczytać?

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?