Jak sprawdzić czy jest dobry w łóżku nie rozbierając go?

Czy nie byłoby wspaniale, gdybyśmy mogły powiedzieć, jak dobry jest facet w łóżku oceniając tylko po wyglądzie i zachowaniu? Cóż, to jest możliwe jeśli tylko przyjrzysz się bliżej jego codziennemu zachowaniu.

Od sposobu, w jaki chodzi i rozmawia oraz jak dotyka, można stwierdzić czy ten facet sprawi, że polecisz do nieba czy po prostu pozostawi po sobie smutne wspomnienie 😉

Rozmowa

Czy wiesz, że barwa głosu, jaką druga osoba posiada często decyduje o tym czy pójdziemy z tą osobą do łóżka czy nie?Im niższy ton głosu mężczyzny, tym silniejszy i męski wydaje się kobietom. W odróżnieniu, piskliwy głos wskazuje na dziecinność.Kiedy mężczyzna się podnieca, jego głos schodzi w dół i rozbrzmiewa głębiej, wraz z oddechem, które również staje się głębsze. Dlatego mężczyźni z chrypliwym głosem są postrzegani jako seksowni. Niski głos naśladuje seksualną podróż.
Rytm mowy mężczyzny jest również ważny do rozważania. Szybki, dynamiczny sposób mówienia przypomina człowieka, który ma nieskoordynowany chód. Nie wyobrażasz sobie, że mógłby być dobry w łóżku, gdyż rytm i koordynacja jest naprawdę ważna. A jeśli mężczyzna ciągle gubi się w słowach i wygląda, jakby cały czas go coś rozpraszało, to jest to znak kogoś, kto może mieć problem z przedwczesnym wytryskiem.

Więc czego powinnyśmy szukać jako kobiety? Wszystko zależy od tego, czego chcemy od mężczyzny w łóżku, ale ktoś, kto rozmawia z wielką energią i pasją, prawdopodobnie przeniesie to do sypialni 😉

 

Dotyk

Wszystkie pary na początku swojej znajomości przechodzą przez zaznajamianie się ze sobą poprzez dotyk. Ważne, aby rozpoznać wszystkie sygnały. Jest całkiem mnóstwo oznak, które zauważasz, kiedy spotkasz mężczyznę, który Ci się podoba. Delikatnie dotknij jego ramienia lub kolana i poczekaj, aż odwzajemni dotyk lub zrobi coś podobnego w zamian.

Dopiero kiedy to nastąpi, przejdziesz przez wszystkie etapy budowania relacji, docelowo seksualnych. Oczywiście, większość ludzi nawet nie wie, że tak się dzieje. O tym się nie myśli. W rzeczywistości tylko wtedy, gdy dotyk ma naturalny charakter, jest to przyjemne. Jeśli mężczyzna zacznie zbyt szybko, może uruchomić alarm. Może to często oznaczać, że jest trochę samolubny i nie będzie myślał o Twoich potrzebach w łóżku.

Są też tacy, którzy w ogóle cię nie dotykają, a pod koniec wieczoru czule się żegnają. To właśnie zły sygnał. Trochę nieśmiałości może być atrakcyjna, ale nie za dużo. Ten rodzaj zachowania pokazuje, jak niedoświadczony jest ten mężczyzna.

 

Jedzenie

Czy twój mężczyzna pochłania posiłek jakby był jego pierwszym i ostatnim w ciągu dnia lub spędza mnóstwo czasu, by pokroić wszystko w małe kawałki? Nawyki żywieniowe mogą nam wiele powiedzieć technikach w sypialni.

Nic dziwnego, że wiele pierwszych randek odbywa się właśnie w restauracjach. Czy zdajemy sobie z Tego sprawę, czy nie, sposób jedzenia naszego partnera daje tak wiele wskazówek co do tego, co naprawdę lubi i jaki będzie w łóżku.

Mężczyzn można podzielić na kategorie, na podstawie tego, jak jedzą:

Żarłok: Mężczyzna, który pochłania jedzenie w tempie ekspresowym możesz spodziewać się, że równie szybki jest w łóżku.
Smakosz: Kiedy facet poświęca swój czas na jedzenie i zostawia najlepsze na koniec, prawdopodobnie ma dobrą technikę w łóżku i będzie bardziej zmysłowy.
Wybredny: To jasne, że jak ktoś jest wybredny odnośnie jedzenia, taki również będzie w przypadku eksperymentowania w łóżku.

 

 

Pocałunek

Pocałunek jest w zasadzie pierwszym aktem seksualnym. Zasadniczo jest to rozgrzewka przed właściwym stosunkiem. Francuski pocałunek to rodzaj reklamy, jak Twój kochanek będzie zachowywał się w łóżku, więc umieszczenie języka we właściwym miejscu jest bardzo istotne.
Jeśli chcesz faceta, aby który przejmie dowodzenie w łóżku, zwróć uwagę czy w pocałunku to on wiedzie prym i nadaje tempo.
Zaciśnięte zęby będą oznaczały złą koordynacje seksualną.

ERROR

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?