Stymulacja punktu G – najlepsze pozycje

Stymulacja punktu G – najlepsze pozycje

Jak oceniasz ten wpis?


Niektóre pozycje Kamasutry wyjątkowo sprzyjają intensywnej stymulacji punktu G i zapewniają szczególne doznania. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ich spis – koniecznie wypróbujcie!

Pozycja klasyczna

Większość wariantów pozycji klasycznej można wykorzystać do stymulacji punktu G, ze względu na jego położenie w przedniej ścianie pochwy. W momencie wprowadzania członka, kobieta powinna mocno zacisnąć mięśnie Kegla, a mężczyzna – ciasno przylgnąć do jej kości łonowej – to jeszcze dodatkowo pobudzi punkt G.

 

Pozycja od tyłu

Wypnij się jak najbardziej i połóż piersi na łóżku. Jeśli nie czujesz penisa wystarczająco, złącz nogi – to zwęzi wejście i zapewni obojgu mocniejsze doznania. Ta pozycja zdecydowanie najlepiej stymuluje punkt G!

Sternik

Leżąc na plecach unieś nogi wysoko i oprzyj je o barki partnera, a on niech wsunie członek do pochwy. Podczas stosunku staraj się cały czas trzymać uda blisko siebie, ściskając również ścianki pochwy. Twój facet będzie miał lepsze tarcie, a Twój punkt G – intensywniejsze pobudzanie. Co więcej, mężczyzna może pieścić łechtaczkę, co dodatkowo intensyfikuje doznania.

 

Waga

Mężczyzna siedzi na skraju łóżka, a Ty usiądź na nim okrakiem. Wyprostuj nogi i odchyl się mocno do tyłu. Niech mężczyzna trzyma Cię za ramiona. Odchylenie sprawi, że penis będzie intensywniej naciskał na punkt G. W tej pozycji jednak niemożliwe jest wykonywanie głębokich ruchów posuwistych.

 

Nosorożec

W tym układzie doświadczysz głębokiej penetracji i oczywiście intensywnej stymulacji punktu G. Połóż się na plecach, rozszerz wyprostowane nogi i odchyl za głowę. Mężczyzna, klęcząc między Twoimi nogami, niech wejdzie głęboko penisem. Wasze ciala powinny tworzyć kąt prosty. Jeśli dobrze wykorzystacie tę pozycję, czeka Was intensywny finał! 😀

 

Kwiat lotosu

Niech mężczyzna usiądzie ze skrzyżowanymi nogami, ty usiądź na jego udach i opleć nogami jego biodra. Możesz wykonywać zarówno ruchy posuwiste, jak i góra-dół. Gdy partner będzie bliski orgazmu, zwolnij tempa lub wyjmij penisa i zajmij się pocałunkami. Ta pozycja zapewni Wam bardzo głęboką penetrację ze względu na docieranie penisa aż do sklepienia pochwy.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?