Tego nie rób podczas seksu oralnego! Błędy, których należy unikać

Tego nie rób podczas seksu oralnego! Błędy, których należy unikać

Jak oceniasz ten wpis?


Seks oralny dla faceta to spełnienie marzeń. Wiele kobiet też go uwielbia (trochę mniej się do tego przyznaje 😉). Czasami jednak opracowana przez nas technika bywa monotonna. A przecież seks oralny powinien być niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem. Chcesz, by Twój partner zapamiętał pieszczoty oralne na długo? Poniżej przedstawiamy błędy, których należy unikać i sposoby, by zapamiętał Twoje umiejętności na długo.

 

Kobiety:

Zwolnij tempo. Nie bierz się od razu do rzeczy (chociaż on pewnie tego pragnie 😉). Chociaż większość facetów czuje podniecenie kiedy tylko schylasz głowę, każ mu czekać trochę dłużej. Zwiększaj napięcie zaczynając od pocałunków ust, karku i kieruj swoje usta coraz niżej.

Przyspiesz. To nieunikniona sytuacja, że facet w końcu dostanie orgazmu, bez względu na tempo Twojej techniki. Jednak sprawisz mu więcej frajdy, jeśli z czasem zaczniesz przyspieszać. Pamiętaj, nigdy na odwrót. Nie zmieniaj tempa na wolniejsze, bo to pogorszy sytuacje.

Nie zęby, a ręce. Genitalia nie są dobrym miejscem do gryzienia (w przeciwieństwie np. do języka czy ucha), chociaż niektórzy lubią elementy podgryzania. Warto natomiast się upewnić co to konkretnie znaczy dla partnera. I pamiętaj, podgryzanie to NIE gryzienie. Zamiast zębów dodaj dla urozmaicenia dłonie, o których tak często zapominamy. Masuj jego jądra, pieść sutki lub wspomagaj dłońmi pieszczoty oralne penisa.

Pokaż, że Tobie też się podoba. Niech Twój partner widzi w Tobie zaangażowanie. Jeśli zobaczy, że się do tego zmuszasz sam straci ochotę…

 

Mężczyźni:

Nie komplikuj. Nie musisz naśladować skomplikowanych sztuczek z filmów pornograficznych. Wystarczy, że podłożysz poduszkę pod jej pupę i zaczniesz całować srom, tak jak jej usta. Proste, a jakże przyjemne.

Pamiętaj o używaniu ust. Nie poprzestawaj na wykorzystywaniu  języka w pieszczotach oralnych. Usta też mogą dać wiele przyjemności. Ssij, całuj, dmuchaj… Jej na pewno się to spodoba.

Dodaj coś od siebie. Kto powiedział, że uprawiając seks oralny musimy się ograniczać tylko do niego? Wiele kobiet potrafi mieć orgazm tylko podczas oralu, jednak duża ich część potrzebuje dodatkowej stymulacji. Dodanie do seksu oralnego palców lub zabawek, może mieć duży wpływ na szybkość i intensywność jej pobudzenia.

Przystopuj podczas orgazmu. Większość mężczyzn lubi kontynuację pieszczot podczas orgazmu. Kobiety jednak preferują zaprzestanie ich, kiedy dochodzą. Kluczowym jest ostatni skurcz, do którego należy kontynuować stymulacje. Później zwolnij ją i osłab.

 

Obydwie strony:

Zerwij z rutyną. Nawet podstawowy seks oralny jest fajny dla większości osób, jednak nie pozwól, by rutyna zagościła w Twoim łóżku. Eksperymenty pozwolą na odświeżenie relacji łóżkowej. A pomysłów do urozmaicenia jest wiele. Może to być bita śmietana, smakowe lubrykanty, kostki lodu czy przeróżne zabawki, które oferują nam sex shopy.

Zmień pozycje. Wiele badań dowodzi, że jesteśmy w tej kwestii bardzo powtarzalni. To samo miejsce, ten sam czas, ta sama pozycja. Nie jest to oczywiście nic złego, jednak zmiana tych elementów od czasu do czasu może mieć ekscytujące elementy. Spróbuj stać, siedzieć, leżeć, klęczeć – otwórz się na nowe wrażenia.

Finiszowanie. Dla wielu facetów połykanie spermy jest bardzo seksowne. I równie wiele kobiet nie lubi tego robić. Drogi mężczyzno, nie zmuszaj jej i nie obrażaj się, jeśli ona nie chce tego zrobić. Droga kobieto, nie odrzucaj ostro lub nie wyrażaj wstrętu. Jest wiele dostępnych kompromisów, chociażby może on trysnąć na inne miejsce na ciele lub możesz też to wypluć…

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?