Z tymi rzeczami faceci nie chcą spotkać się w sypialni

Z tymi rzeczami faceci nie chcą spotkać się w sypialni

Jak oceniasz ten wpis?

Na pewno wiele razy doświadczyłaś większych lub mniejszych błędów w sypialni. Są jednak takie, których faceci nie są w stanie zaakceptować, a jak już się przydarzą, wspominają je (negatywnie) przez długi czas. Czy uważasz się za sexperta, czy po prostu scrollujesz w dół zabijając czas, wskazówki które przedstawiamy mogą przydać Ci się w sypialni.

Porozmawialiśmy z mężczyznami, którzy opowiedzieli nam o największych wpadkach podczas seksu. Poniżej nasza lista 10 największych hitów 😉 

Płacz

Jego nie obchodzi, czy jest to najbardziej poruszający seks, jaki kiedykolwiek miałaś – nie płacz podczas seksu. Stworzysz krępującą atmosferę, on będzie czuł się dziwnie (ty zresztą też). „Kiedy moja dziewczyna zaczęła płakać podczas seksu, byłem tak podniecony i zaangażowany, że kontynuowałem bez zastanowienia, co ostatecznie sprawiło, że czułem się … jakbym zrobił coś niewłaściwie.”

 

Rozmowa o dzieciach (nawet jeśli planujecie je robić) 

Mówiąc: „mielibyśmy najcudowniejsze dzieci” albo „mogłabym mieć z Tobą dzieci” zabijasz atmosferę. „To się stało z moją dziewczyną. Podczas seksu w euforii wyznała, że chciałaby mieć ze mną dzieci. To słowo zadziałało na mnie momentalnie. Zacząłem zastanawiać się czy na pewno prezerwatywa jest na swoim miejscu i jaka jest szansa, że ma dni płodne. Byłem tak przerażony, że straciłem wzwód, a nasza znajomość po tym nie trwała długo…”

 

Za ostro
Obejmuje to, ale nie tylko, drapanie, gryzienie lub wkładanie ciał obcych do wnętrza penisa.
„Oprócz gryzienia podczas seksu oralnego, najgorsze, a niestety często powtarzającą się rzeczą, którą kobiety robią jest mało delikatne obchodzenie się z penisem. Jeśli nie ustaliliście wcześniej, że będzie to zabawa sado-maso, po prostu tego nie rób”.


Udawanie (albo i nie) znudzonej
Nie podoba Ci się? On może to stwierdzić po Twojej minie. Kilku facetów przyznało, że kiedy kobiety nie wykazują entuzjazmu podczas seksu, oni także tracą zapał. I tego naprawdę nie znoszą podczas sypialnianych uniesień. Jeden facet powiedział, że jest szczególnie źle, gdy ona jest na górze i wyraźnie nie bawi się dobrze.

 

Mówienie w obcym języku, w którym nie jesteś biegła
„Jedna dziewczyna pomyślała, że to może być seksowne i zaczęła mówić do mnie po hiszpańsku w łóżku… niestety nie wiedziała, co mówiła i zaczęła składać przypadkowe wyrazy. Pech chciał, że ja znam dobrze hiszpański, więc zamiast sexy było to naprawdę żałosne.”

 

Senność
To zabija atmosferę. Pokazując, że jesteś śpiąca wskazujesz, że nie jesteś skupiona i niezainteresowana – a obie te wskazówki mogą zrujnować wieczór. Jeden facet stwierdził, że nie ma nic gorszego podczas seksu niż zobaczenie ziewającej partnerki.

 

 Gadanie
„Oczywiście, dirty talk jest w porządku, ale gdy dziewczyna w trakcie seksu zaczyna prowadzić przypadkową rozmowę, totalnie rozbija i zabija nastrój.” Pozostaw rozmowę na czas po seksie, w trakcie przytulania.

 

Milczenie
Nie popadaj jednak ze skrajności w skrajność. To, że nie powinnaś prowadzić dyskusji w trakcie seksu nie oznacza, że nie powinnaś wydawać z siebie żadnych dźwięków. „Nie milcz, bo to bardzo dziwne, uprawiałem seks z taką jedną dziewczyną, która milczała jak grobowiec, ale po seksie powiedziała ” wow, to było niesamowite „. Ja jednak w ogóle nie byłem tego pewien. „Potrzebuję trochę potwierdzenia w trakcie, że robię coś dobrze”. „ Dodatkowo, delikatne jęki czy potakiwanie jeszcze bardziej nakręca facetów. Mężczyźni są jak psy i potrzebują nagród za dobre zachowanie 😉


Określanie penisa mianem „uroczy”
Mówisz o jego męskości. Nie używaj więc słodkich słów, bo to zmniejsza penisa o kilka centymetrów 😉 Nie rozmawiasz z dzieckiem w przedszkolu. Po prostu tego nie rób.


Udawanie orgazmów

To chyba jasne, ale będziemy podkreślać do znudzenia. Nie robisz nikomu żadnej łaski poprzez udawanie. W rzeczywistości tylko utrwalasz tę niezwykle dokładną męską mentalność: „Ze mną każda kobieta dochodzi…” – mówi każdy facet, zawsze.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?