VIP EVENT 4 YOU

Skąd pomysł na agencję VIP EVENT 4 YOU?

Firma „Vip Event 4 You” to firma eventowa, zajmująca się organizacją różnego rodzaju imprez. Firma powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie i niszę występującą na rynku.

Firma stanowi połączenie moich pasji i zainteresowań, związanych z moim wieloletnim doświadczeniem w tej branży

Czym się zajmujecie?

Tworzymy przede wszystkim eventy, organizujemy imprezy okolicznościowe, wieczory tematyczne. Dodatkowo wspieramy i promujemy młodych, utalentowanych artystów, organizując tym roku Mistrzostwa Polski Pro Masters Chippendales 2015

Czy organizacja Mistrzostw Polski Pro Masters Chippendales 2015 była dla Was wyzwaniem?

Organizacja takiej imprezy to zawsze wielkie wyzwanie. Stanowiła połączenie organizacji na wielu płaszczyznach, m.in. sponsorzy, partnerzy, artyści, usługa konferansjerska i inne.

Jest to pierwsza tego typu impreza na Śląsku, i byliśmy prekursorami w tej dziedzinie w naszym regionie, stąd było to wielkie wyzwanie i ogromnie motywujące doświadczenie.

Czy planujecie kolejne edycje mistrzostw?

Tak, oczywiście. Tegoroczna impreza cieszyła się wielkim zainteresowaniem, stąd podjęliśmy decyzję o powtórzeniu tego wydarzenia. Kolejna impreza już za rok, więc zapraszamy serdecznie.

Jaką imprezę organizujecie w najbliższym czasie?

Najbliższym eventem jest impreza mikołajkowa oraz Sylwestrowa na terenie Śląska, której będziemy organizatorami.

Następnym naszym celem jest organizacja tzw. „babskich combrów”- tradycyjnych, śląskich imprez, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Babskim combrem nazywa się spotkanie organizowane wyłącznie w kobiecym gronie. Wśród górników jest odpowiednikiem męskiej karczmy piwnej i odbywa się w okolicach Barbórki.

Czy impreza Pro Masters Chippendales przyciągnęła wyłącznie Panie czy obecni byli również Panowie?

Przede wszystkim impreza Pro Masters Chippendales skierowana była do naszych pięknych kobiet, ale oczywiście byli obecni również Panowie, w nielicznej jednak mierze.Niemniej jednak zawsze staramy się by i nasi Panowie nie poczuli się rozczarowani, dlatego też m.in. na imprezie Pro Masters odbyły się pokazy pole dance, wykonywane przez profesjonalne tancerki.

https://www.facebook.com/vipevent4you/?fref=ts

http://vipevent4you.pl/

VIP EVENT 4 YOU

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?