Wywiad z Dawidem Ozdobą

Wywiad – Dawid Ozdoba

Skąd pomysł na rozkręcenie biznesu w branży chippendales?

Odpowiedz jest bardzo prosta . Zobaczyłem jak to wygląda w innych krajach i postanowiłem , że nasze cudowne Polki powinny też mieć swoje ciacha. Stworzyłem BadBoys Pro Team specjalnie dla nich , a nasza popularność rozrosła się stopniowo na inne kraje. Od zawsze dużo się ruszałem i dbałem o sylwetkę, dlatego  postanowiłem to połączyć w całość i stworzyłem najlepsza grupę chippendales w Polsce.

 

Jakie były początki BadBoys?

Wydawałoby się , że jak w każdym biznesie trudne -ale gdy zatańczyłem na pierwszym wieczorze panieńskim i dziewczyny zobaczyły, że to wszystko jest ze smakiem , taneczne i bardzo sexy to po miesiącu miałem już tyle zleceń , że musiałem szukać nowych tancerzy do ekipy.

 

Co poradziłbyś kobietom pragnącym zorganizować idealny wieczór panieński?

Gdy zaczynaliśmy to był temat tabu . Dziewczyny organizowały imprezy w domach . Nasza pierwsza grupa ruszyła do klubów i zaproponowała , żeby powstały sale na takie okazje . Pierwszym klubem był klub Orange , tam jednego wieczora potrafiło odbyć się nawet po 10-15 wieczorów panieńskich z naszym udziałem

Jak zrobić super wieczór panieński? Po pierwsze musi pojawić się na nim tancerz z BadBoys – to gwarancja na niezapomniany wieczór! Po drugie odwiedzić naszą stronę – doradzimy gdzie zamówić limuzynę czy klub oraz pomożemy przy kwestiach organizacyjnych.

 

Jakimi kryteriami kierowałeś przy wyborze tej elitarnej grupy tancerzy?

Widzę kogoś i wiem czy się nadaje dosłownie po 5 minutach rozmowy – mam silną intuicję – to ogromna wartość dodana pracy z kobietami. Szukam tzw. łobuzów , ale jednocześnie facetów , którzy potrafią traktować kobiety z szacunkiem. Moi tancerze mają to coś i potrafią być show-menami.

 

Czy wasze usługi kierowane są do wszystkich kobiet czy do węższych grup?

Wszystkie kobiety są cudowne i zatańczymy dla nich wszędzie , gdzie działa grawitacja . Każdy nasz pokaz staramy się dopasować do imprezy, dlatego tańczymy w klubach , na imprezach prywatnych,  w teledyskach , filmach , serialach itd. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe wyzwania!

 

Czy zamawianie striptizerów na imprezy jest nadal tematem tabu?

Jeśli chodzi o tancerzy z BadBoys team – tabu został już dawno zniesione. Kobiety wiedzą , że to elita i warto zainwestować w moich tancerzy. Dajemy gwarancje super zabawy , rozpalamy pragnienia i zmysły , ale przy tym pilnujemy , żeby impreza była udana . Jak to kiedyś powiedziała jedna z kobiet – jesteście niemożliwi , zawsze wiecie czego oczekujemy…

Gdzie będzie można Was zobaczyć w najbliższym czasie?

Jesteśmy wszędzie…. naszym fanpage’u  www.facebook.pl/wieczorpanienski dowiecie się więcej. Wszystko co robimy, robimy dla kobiet i właśnie 14 listopada w Katowicach odbędą się 1. Zawody Chippendales w Polsce czyli Pro Masters Chippendales na które serdecznie zapraszam!

Wywiad z Dawidem Ozdobą

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?