Zabawa piersiami – przewodnik

Zabawa piersiami – przewodnik

Jak oceniasz ten wpis?

Ach, te piersi. Bez względu na rozmiar, jest to niewątpliwy prezent ze strony natury dla kobiety. Nie ma nic wspanialszego niż piersi, co z pewnością potwierdzi większość mężczyzn 😉 Tak naprawdę bez względu na to, kim jesteś, jaką masz płeć, orientację seksualną, wszyscy chyba przytakną, że piersi są piękne.

Jeśli chodzi o seks, pieszczoty piersi są równie niesamowite. Pierś jest bogata w nerwy, bardzo erogenną strefą, którą wiele osób lubi wykorzystywać podczas seksu. Są kobiety, które mogą nawet mieć orgazm od stymulacji sutków.

Piersi jednak, jak wspomnieliśmy wcześniej, składają się z wrażliwej tkanki i z tego względu muszą być one traktowane z ostrożnością, nawet podczas zabaw.

Jest to przewodnik dla wszystkich, którzy kochają piersi, niezależnie od tego czy sama bawisz się nimi, czy robi to Twój partner. Jak zająć się tymi skarbami w odpowiedni sposób?

 

Zapytaj partnerki czy lubi mieć pieszczone piersi podczas gry wstępnej czy seksu

Przede wszystkim nie każda kobieta lubi, gdy ktoś bawi się jej sutkami. Jeśli jednak należysz do kobiet, które jednak lubią takie pieszczoty, upewnij się, że Twój partner o tym wie. Jeśli jesteś z kobietą i chciałbyś pobawić się trochę jej biustem, zapytaj wcześniej. Jeśli w środku gry wstępnej zorientowałeś się, że jeszcze nie rozmawialiście na ten temat i nie wiesz jakie są jej preferencje, skieruj dłoń w stronę piersi i delikatnie dotknij sutków, obserwując przy tym jej reakcje. Zapytaj czy jej się to podoba, gdy nie jesteś pewien. Niektóre kobiety mają bardzo delikatne i wrażliwe piersi i pieszczoty tych miejsc nie sprawiają im przyjemności. Uszanuj to.

 

Skup się na sutkach

Jak zaczynasz pieszczoty piersi, nie bierz się za to jak za mycie auta. Chociaż masaż piersi może być pobudzający, punkt kulminacyjny znajduje się w sutkach. Delikatnie masuj, szczyp, liż i ssij je. Są pełne zakończeń nerwowych, które zwiększają stymulacje łechtaczki.

 

Kluczem jest język ciała

Zwróć uwagę na reakcję partnerki podczas wszystkiego, co robisz. Język ciała jest Twoim najlepszym przyjacielem. Jeśli głośno wzdycha lub pojękuje, gdy ściskasz jej sutki w określony sposób, kontynuuj to i zrób tak następnym razem.

 

Zacznij delikatniej, potem zwiększaj doznania

Ciało każdej kobiety jest inne. To, co działa z jedną partnerką, może nie zadziałać z inną. Tylko dlatego, że Twoja poprzednia partnerka lubiła mocne ściskanie sutków, nie znaczy, że kolejna będzie miała te same preferencje. Zacznij delikatnie, a następnie przejdź do bardziej agresywnych nacisków i ruchów. Porozmawiaj ze swoją partnerką i upewnij się, że cieszy się tym, jak się jej dotyka. Bądź skłonny dostosować sposób dotykania jej według swoich preferencji. Kiedy chcesz gryźć, unikaj bezpośredniego używania zębów. Tylko niektóre kobiety lubią mocne gryzienie. Zawsze zaczynaj delikatnie i zwiększaj doznania, sprawdzając reakcje.

 

Nie skupiaj się tylko na piersiach

Choć zabawa sutkami i piersiami jest podniecająca, nie powinno się spędzać tam zbyt wiele czasu, niczym karmiony noworodek karmiony piersią. To powinna być część gry wstępnej i dodatek do ogólnego doświadczenia seksualnego.

 

Stymuluj łechtaczkę jednocześnie stymulując sutki

Sutki są bezpośrednio powiązane nerwami z łechtaczką. Jeśli Twoja partnerka lubi pieszczoty piersi, w tym samym czasie szczyp lub ssij jej sutek (naprzemiennie każdą brodawkę), jednocześnie pocierając łechtaczkę. Możesz też ssać lub szczypać jej sutki podczas seksu, aby zwiększyć stymulację łechtaczki. Jeśli zdołasz ssać jej sutki, pieścić jej łechtaczkę i penetrować ją, dasz jej niezapomniany seks.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?