Znak zodiaku – co mówi o Twojej masturbacji?

Jesteś typem żądnym przygód? A może lubisz stosować wymyślne ulepszenia? Niech gwiazdy będą twoim przewodnikiem! Okazuje się, że znak zodiaku opisuje znacznie więcej, niż tylko cechy charakteru i wróżby na przyszłość. Jak twierdzą astrolodzy: to, w jakim okresie roku przyszłaś/przyszedłeś na świat, w większość przekłada się również na Twoje łóżkowe preferencje. Tendencje te z kolei najbardziej uwidaczniają się podczas zabaw sam na sam, z własnymi dłońmi, zabawkami i gadżetami.

Co znak zodiaku mówi o rodzaju pieszczot, które sprawiają Ci najwięcej przyjemności?

 

BARAN

Barany są skłonne do podejmowania ryzyka, o ognistym temperamencie i niezachwianej asertywności. Uwielbiają rywalizować – nawet ze sobą!

TIP: Spróbuj mierzyć czas podczas masturbacji i ścigać się z własnym zegarem, aby sprawdzić, czy można pokonać swój najlepszy czas więcej niż 1 raz.

 

BYK

Twardo stąpające po ziemi, ale zmysłowe byki uwielbiają oddawać się przyjemnościom życia.  Pośpiech nie jest dla nich wskazany. Rozkosz powolnego delektowania się to jest to, co ów rogaty znak zodiaku lubi najbardziej.

TIP: Zaaranżuj nastrój do masturbacji (satynowe prześcieradła, świece, itp.). Wybierz wysokiej jakości seks-zabawkę, aby powoli i namiętnie rozpalić wszystkie swoje zmysły.

 

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta są ciekawe świata, kochają ręczną stymulację i grę wstępną przed seksem. Cenią sobie wszystko, co ma związek z komunikowaniem się lub myśleniem.

TIP: Aby zaspokoić swoją potrzebę ciągłej interakcji i zabawy, spróbuj sextingu! Wybierz partnera, z którym bez wstydu wymieniasz gorące zdjęcia i baw się dobrze.

 

RAK

Raki kochają czas spędzony w samotności i właśnie taki uważają za najbardziej wartościowy. Zdarza się, że bywają nieśmiałe.

TIP: Wszystkie znaki „wodne” lubują się w zabawach z wodą. Spróbuj kąpieli! Wypełnij wannę wodą, wlej kilka kropli ulubionego olejku eterycznego i dodaj dowolną ilość soli do kąpieli. Wodoodporny wibrator lub masażer to absolutny must-have w Twojej kolekcji!

 

LEW

Lwy dobrze czują się na scenie i w towarzystwie. Ten znak zodiaku zdecydowanie lubi znajdować się w centrum uwagi.

TIP: Spróbuj sfilmować się podczas masturbacji. Możesz wyposażyć się także w luksusową bieliznę, gdyż wszystkie lwy mają słabość do odrobiny ekstrawagancji i luksusu.

 

PANNA

Panny lubią prywatność i powtarzalność nawyków. Cenią też rzeczy czyste, proste i praktyczne.

TIP: Masturbacja pod prysznicem – to jest to! – za pomocą rąk lub zabawki, w jednostajnym tempie, aby szybko osiągnąć szczyt i wyeliminować potencjalny bałagan.

 

WAGA

Wagi zawsze chcą robić rzeczy z kimś innym. Rządzone przez Wenus, doceniają również estetyczne piękno.

TIP: Biorąc pod uwagę naturę poszukiwania partnerstwa, spróbuj masturbacji przed swoim partnerem lub swoją partnerką. Co powiesz na zabawki dla par?

 

SKORPION

Skorpiony są „bardzo intensywne”, a zarazem tajemnicze. Ich usposobienie kieruje wszelkie działania na zgłębienie tajników każdego rodzaju seksu.

TIP: Spróbuj poeksperymentować z podwójną penetracją podczas masturbacji.

 

STRZELEC

Strzelce są spontaniczne, optymistyczne i lubią próbować nowych rzeczy – to też dotyczy ich życia seksualnego.

TIP: Rozważ dyskretny wibrator do zdalnego sterowania i wybierz się z nim na zakupy lub romantyczną kolację we dwoje!

 

KOZIOROŻEC

Koziorożce najpierw ciężko pracują, a dopiero potem oczekują satysfakcjonujących rezultatów. Prawdziwi ludzie czynu, aktywni i praktyczni.

TIP: Spróbuj doprowadzić swoje plateau podniecenia do krawędzi… a następnie wycofaj się, buduj przyjemność ponownie, by chwilę potem znów uciec… do momentu, aż nie dasz rady się powstrzymać! Mega orgazm gwarantowany.

 

WODNIK

Wodniki są niekonwencjonalne i skrycie kręci je seks grupowy. Ten zbuntowany znak unika wszystkiego, co tradycyjne, typowe i pachnie rutyną.

TIP: Wybierz filmy porno zawierające sceny seksu grupowego i orgii, gdy następnym razem najdzie Cię ochota na igraszki solo.

 

RYBY

Romantyczny, sentymentalny i tajemniczy znak, Ryby lubią wszystko, co może wprowadzić je w stan snu, błogiego uniesienia, przez który mogą uciekać do krainy swoich wyobrażeń.

TIP: Aby wzmocnić tę transcendentalną siłę napędową, dlaczego nie włączyć do swojego rytuału masturbacji jakiegoś lubrykantu?

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?