Gdzie na plażę bez ubrania?

Chcielibyście spróbować czegoś zupełnie nowego? Zastanawialiście się kiedyś nad tym, żeby zamiast na tradycyjną plażę wybrać się na tą dla nudystów? Przecież nie macie przed sobą tajemnic, a innymi nie musicie się przejmować bo… wszyscy tu jadą na tym samym wózku. To może być doskonały pomysł na podkręcenie temperatury w Waszym związku, który wprowadzi ożywienie do tradycyjnych form pobytu nad wodą. Odważycie się na ten krok?

Od razu jednak pojawia się pytanie. Czy gdziekolwiek w Polsce można opalać się nago? Przebój Zbigniewa Wodeckiego sprzed lat wskazuje najbardziej znaną lokalizację. Chałupy niedaleko Kuźnicy to jedna z najstarszych polskich plaż dla nudystów. Osłania ją malowniczy sosnowy lasek, co pozwala na ucieczkę na chwile intymności. Jednak Chałupy to nie jedyne takie miejsce. Kolejne z nich to Dębki koło Jastrzębiej Góry i Rowy. W tej drugiej miejscowości plaża przylega bezpośrednio do Sowińskiego Parku Narodowego, stąd też jej okolice nie mogą być zagospodarowywane pod masową turystykę. Dziewiczą, piaszczystą plażę objęli więc we władanie naturyści. Jedną z bardziej malowniczych i niedostępnych plaż „dla golasów” jest ta w Chłapowie – Rozewiu. Położona u stóp klifu ma tylko jedną drogę dojścia wiodącą przez wąwóz. Miejsce jest wyjątkowo romantyczne szczególnie wieczorami. Najdłuższą z polskich plaż dla nudystów znajdziemy między Pogorzelicą a Mrzeżynem. Ponad 10 kilometrów piaszczystego wybrzeża jest w niepodzielnym władaniu „golasów” po tym jak opuściła je armia. Został jednak płot, który skutecznie chroni przed ciekawskimi spojrzeniami. Jeśli wolicie większe kurorty i po plażowaniu chcielibyście się zabawić to wybierzcie Międzyzdroje. Także tu, w dzielnicy Lubiewie działa taka plaża. Jej sława przed laty dorównywała Chałupom i znalazła odbicie w książce Michała Witkowskiego Lubiewie.

Odpoczynek na plaży naturystów może być doskonałym urozmaiceniem waszego związku. Pamiętajcie jednak udając się tam po raz pierwszy by dokładnie zapoznać się z regulaminem i nie popełnić żadnej gafy.

Gdzie na plażę bez ubrania?

4 (80%) 1 vote[s]

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?