Te 5 ról pomoże Ci zerwać z nudą w łóżku!

Te 5 ról pomoże Ci zerwać z nudą w łóżku!

Jak oceniasz ten wpis?

Choć wszyscy chcielibyśmy udawać, że nasze ognisko seksualne ciągle płonie, a donoszący ogień nie nadąża – niestety prawda jest zgoła inna. Wiele badań udowadnia, że większość par od wielu lat nie próbowało niczego nowego w sypialni. Wygoda, brak czasu lub przyzwyczajenie są głównymi winowajcami do wyeliminowania seksu. Czas to zmienić.

Starając się odświeżyć swoje życie seksualne, pewnie próbowaliście różnych pozycji, ale czy próbowaliście różnych roli? Bycie kimś innym w sypialni oznacza, że ​​możesz zostawić codzienność za sobą i zrobić coś, czego być może bałbyś/ bałabyś się spróbować zrobić. Zawsze na początku warto przedyskutować preferencje ze swoim kochankiem, w ten sposób można uzyskać efekt, który najlepiej pasuje zarówno do Twoich, jak i jego pragnień.

Omawiając preferencje wcale nie gasicie ognia pragnienia, a przeciwnie, dyskusja może być ekscytującą częścią jego rozpalania. Jeśli myślisz o jakimś odgrywaniu ról, podpowiadamy kilka scenariuszy.

1. Hydraulik

Scenariusz z hydraulikiem czy też innym przedstawicielem prac fizycznych to absolutny klasyk. Być może jesteś znudzoną gospodynią głodną seksualnie, której filtr w pralce się popsuł, a on jest gorącym hydraulikiem, który przyjedzie rozwiązać twój mały problem. Aby sprawić, żeby ta fantazja była jeszcze bardziej gorąca, nachyl się nad nim kiedy sprawdza bęben i spytaj czy ten otwór jest zapchany. To doprowadzi go do szału.

 

2. Old school

Stare, ale jare… Wyobraź sobie: jesteś uczniem, który przyjeżdża do swojej nauczycielki na „zajęcia pozalekcyjne”. A może masz korki, bo jesteś kiepski z matmy? Cokolwiek się wydarzy, lekcję zapamiętasz na długo 😉

To świetna okazja dla przećwiczenia wszechstronności: kto jest nauczycielem, kto uczniem? Kto ma uczyć kogo? Czy na biurku będzie jabłko czy linijka? Nie chodzi tylko o dominację, ale o atrakcyjność bycia nauczanym. Seks jest pełen ciekawych lekcji.

 

3. Nieznajomi w barze

Upewnij się, że nie spotkacie się cały dzień. Następnie przyjedźcie oddzielnie do tego samego baru. Załóż coś, czego normalnie nie nosisz. Flirtuj trochę z innymi ludźmi, aby wzbudzić nawzajem zazdrość (ale nie daj się zwieść: chodzi o to, aby po zakończeniu wieczoru wrócić do domu ze swoim partnerem).Łapiąc kontakt wzrokowy w barze, w końcu udajesz się w jej/jego kierunku. Rozmawiajcie ze sobą tak, jakby to był pierwszy raz. A na koniec najtrudniejsze pytanie: idziecie do Ciebie czy do niego? 😉

Ta fantazja przypomni Wam, dlaczego przyciągnęliście się do siebie. Jeśli jesteś z partnerem przez długi czas, to świetny sposób, aby odświeżyć emocje w Twoim związku.

 

4. Więzień

Twój chłopak jest zamknięty i całkowicie pod kontrolą. Jeśli będzie nieposłuszny, zostanie ukarany. Jest w Twojej łasce i niełasce.

Wybieranie prostych postaci sprawia, że początkującym aktorom łatwiej się bawić, ponieważ gra nie wymaga zbyt wiele wysiłku, jeśli chodzi o rzeczy takie jak słownictwo i daje więcej szans na poznanie swoich upodobań.

 

5. Poza światem

Będziesz miał nadludzkie orgazmy udając superbohatera. Wonder Woman odbijająca Batmana – co może być gorętszego niż to? Moźesz być zakładniczką ocaloną przez supermana albo niewidzialną dziewczyną, mającą tajemniczy romans z Misterem Fantastic. Miejmy nadzieję, że przydomek zobowiązuje 😉

To wspaniała okazja, aby ubrać się w coś sexy. Niezależnie od tego, czy jest to Wonder Woman czy kobieta kot, kostium sprawi, że poczujesz się pewnie. Plus, kto może oprzeć się kobiecie z batem w dłoni? Sexy ubranie i noszenie maski nie tylko sprawi, że będziesz wyglądać inaczej, ale również sprawi, że poczujesz się inaczej, pewniej.

Najczęściej czytane
Reklama

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?