Tortury penisa i jąder

Tortury penisa i jąder to aktywność seksualna polegająca na zastosowaniu bólu lub zwężenia męskich narządów płciowych. Może to dotyczyć bezpośrednio bolesnych czynności, takich jak przekłuwanie narządów płciowych, woskowanie, bicie narządów płciowych, ściskanie, tortury, elektrostymulacja erotyczna lub nawet kopanie. Odbiorca takich działań może odczuwać bezpośrednią przyjemność fizyczną poprzez masochizm, emocjonalną przyjemność poprzez upokorzenie erotyczne lub wiedzę, że ta gra cieszy się sadystyczną dominacją. Wiele z tych praktyk powoduje znaczące zagrożenia dla zdrowia, ale wielu osobom nie przeszkadza to zagrożenie i w świecie BDSM te praktyki cieszą się dużą popularnością. Jakie najczęściej?

Kopanie

To jedna z form tortur, w której mężczyzna zostaje w jądra kopany, one są ugniatane, wyciskane lub ściskane.

Obciążanie

Ball stretcher to zabawka seksualna, która jest używana do wydłużania moszny i daje poczucie ciężaru, ciągnąc ją z dala od ciała. To może być szczególnie przyjemne dla noszącego, ponieważ może sprawić, że orgazm staje się bardziej intensywny, ponieważ jądra nie mogą się poruszać. Zamierzenie obciąża jądra tak, że wiszą znacznie niżej niż  zazwyczaj. Najczęściej spotykane są skórzane wersje, ale są też inne modele, które składają się ze stalowych pierścieni, które mocuje się śrubami, powodując dodatkowy, ale nieznacznie niewygodny ciężar jąder. Podobny efekt w warunkach domowych można zapewnić sobie poprzez owinięcie bandażu, liny czy sznura wokół moszny. To spowoduje ograniczenie przepływu krwi, co z kolei może skutkować lepszym orgazmem.

Zgniatanie

Istnieje urządzenie wykonane z metalu lub często czystego akrylu, które powoli ściska jądra, obracając się. Moc ucisku zależy od tolerancji bólowej osoby, na której jest stosowana. Przyrząd ten często łączy się z niewolnictwem, zarówno z partnerem, jak i przez siebie samego.

Humbler 

Humbler jest urządzeniem przytrzymującym, służącym do ograniczania ruchu uległego płci męskiej podczas sesji BDSM. Sprzęt ten składa się z przedzielonego pasa, który zaciska się wokół podstawy moszny, a zamontowany w środku pręt przechodzi z uda do uda u podstawy pośladków. Zmusza to do utrzymania nóg w pozycji zgiętej, ponieważ każda próba wyprostowania nóg nawet lekko przyciągając do moszny, powoduje znaczny dyskomfort.

Kajdanki

Kajdanki na jądra to nic innego jak pierścienie, które po zamknięciu nie pozwalają na przesuwanie się jądra. Typ wspólny ma dwa połączone mankiety, jeden wokół moszny, drugi wokół podstawy penisa. Kajdanki są tylko jednym z wielu urządzeń do przytrzymywania męskich narządów płciowych. Standardowa kłódka może być również zablokowana wokół moszny. Bez klucza nie można go usunąć, także prosimy o rozważne używanie 😉

Niektórzy pasywni ludzie czują się “własnością”, a dominujące osoby korzystają z poczucia “posiadania” swoich partnerów. Noszenie takich kajdanek symbolizuje, że jego organy seksualne należą do partnera, bez względu na płeć. Istnieje poziom upokorzenia, za pomocą którego odczuwają pobudzenie seksualne. Kajdanki mogą nawet stanowić część seksualnego fetyszu noszącego lub jego partnera.

Są też bardziej ekstremalne sposoby zastosowania kajdanek Mówiąc prościej urządzenie ciągnie jądra i trzyma je podczas stymulacji, co ma wiele zalet takich jak wydłużenie penisa, poprawę pobudzenia seksualnego czy opóźnienie ejakulacji.

 

Tortury penisa i jąder

4 (80%) 5 vote[s]

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?