10 aplikacji, które uatrakcyjnią Twoje życie seksualne

 

  1. Dirty Games Truth or Dare

Ta aplikacja jest naprawdę prosta. Najpierw wybierz, czy chcesz poznać prawdę lub odważ się na wyzwanie, a następnie wskaż odpowiedź Twoją lub Twojej partnerki (można grać w więcej niż dwie osoby).

Pytania dotyczące „prawdy” mogą się wahać od “Jaka jest twoja najseksowniejsza cecha?” po “Z kim najbardziej żałujesz, że poszłaś do łóżka?” kończąc na odważnym “Odegraj scenę seksu z osobą po twojej prawej stronie przez co najmniej dwie minuty.”

Jeśli chcesz ożywić imprezę lub intymny czas ze swoim partnerem, ta aplikacja z pewnością Ci w tym pomoże.

Bezpłatna na iPhone’a, niestety tylko po angielsku.

 

  1. Kegel Pelvic Floor Exercise

Ta aplikacja dopilnuje, abyś pamiętała o treningu mięśni kegla. Co więcej, jest w stanie dopasować intensywność ćwiczeń i czas trwania.

Bezpłatna na iPhone’a, tylko po angielsku.

 

  1. Kindu for Couples

Ta aplikacja zawiera ponad 600 pomysłów, w jaki możecie urozmaicić swoje życie erotyczne. I to nie tylko w sypialni. Oprócz tego oferuje prosty design i przejrzysty w obsłudze. Pomaga parom poznawać swoje preferencje.

Bezpłatna na iPhone’a, tylko po angielsku.

 

  1. iKamasutra Lite

iKamasutra ma ponad 100 pozycji seksualnych w dziewięciu różnych kategoriach. Każda pozycja zawiera gustownie narysowane i objaśnione wskazówki. Jest tam też sekcja aplikacji, która pokazuje twoje postępy, poczynając od nowicjusza po mistrza Kama Sutry.

Dostępne do bezpłatnego pobrania w Google Play i Appstore, wyłącznie w języku angielskim.

 

  1. Boost Sex Drive Hypnosis

Aplikacja zapewnia sprawdzone dźwięki, które pomagają promować zdrowe życie seksualne. Dźwięki te powodują, że w odpowiedzi twój mózg synchronizuje się z tą częstotliwością, zwiększając tym samym popęd seksualny.

Ta aplikacja jest dostępna w sklepie iStore za 1,99 $, dostępna w języku angielskim.

 

  1. Spice Dice Lite

W oparciu o kości powszechnie sprzedawane w sklepach dla dorosłych, ta apka zawiera instrukcje dotyczące różnych czynności seksualnych. Istnieją spokojniejsze kategorie, takie jak “Romantycznie” i “Gra wstępna”, ale także niektóre odważniejsze kategorie, takie jak “Oral w hotelu” i “Odgrywanie ról pod prysznicem”.

Ta aplikacja z pewnością zaspokoi grono osób z szerokim wachlarzem doświadczeń, a nawet pozwoli wysłać e-mailem swoją aktywność do partnera, aby włączyć go do zabawy.

Dostępne do bezpłatnego pobrania w Google Play i AppStore, w języku angielskim.

 

  1. Sex Keeper

Ta aplikacja mierzy i zbiera informacje na temat twojego życia seksualnego, zliczając kalorie spalone podczas zbliżenia. Gdybyście chcieli sobie przypomnieć coś o swojej ostatniej przygodzie, ta aplikacja Wam to ułatwi.

Dostępne do bezpłatnego pobrania w Google Play i AppStore, w języku angielskim.

 

  1. Pillow Couple Intimacy

Gra, która polega na podążaniu za wskazówkami rozłożonymi na kilka tygodni. Zadania zaczynają się niewinnie, ale z każdym dniem poziom niegrzeczności się podnosi.

Bezpłatne pobieranie z Google Play i Appstore, w wersji angielskiej.

 

  1. Adult Sex Dice Game 18+

Bardzo prosta gra erotyczna dla dorosłych. Ta aplikacja wygląda jak automat, który pokazuje różne części ciała z różnymi czasownikami, np. “Pocałunek” lub “klaps”. Wystarczy nacisnąć przycisk na dole i wykonać dowolną kombinację. Jeśli otrzymasz “?” możesz robić wszystko na co masz ochotę.

Bezpłatne pobieranie z Google Play i Appstore, w wersji angielskiej.

 

  1. 69 positions

Najlepszy sposób na znalezienie nowych, gorących miejsc do seksu. Ta aplikacja zawiera listę 99 miejsc dostępnych dla par, które mogą uprawiać seks na całym świecie, w tym “Spotkanie rodzinne” i “Pod mostem”.

Dostępne za darmo w iTunes.

 

 

 

 

10 aplikacji, które uatrakcyjnią Twoje życie seksualne

2 (40%) 1 vote[s]

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?