Podwójna penetracja – pozycje

Podwójna penetracja to okazja do maksymalnego zaspokojenia kobiety, neibagatelną rolę odgrywa też możliwość spełnienia fantazji o trójkącie.

Podwójna penetracja polega na jednoczesnym stosunku analnym i waginalnym. Może odbywać się w wielu konfiguracjach – kobieta i dwóch mężczyzn; kobieta, mężczyzna i gadżet lub też kobieta i podwójny gadżet.

Pieszczoty na dwie dziurki

Jeśli nie chcemy angażować osoby trzeciej do naszych zabaw, możemy wykorzystać zabawki erotyczne. Wibrator czy dildo spełni rolę drugiego mężczyzny. Należy pamiętać jednak, że może on wysuwać się podczas stosunku.

Z dwoma partnerami

Najtrudniejszy jest moment dobrania partnerów. Jak już się dogadacie to reszta pójdzie „z górki”. Seks z dwoma partnerami to przede wszystkim maksymalne wypełnienie i rozciągnięcie dla kobiety, mężczyzna czuje natomiast jak ciasno jest. Może też wyczuwać ruchy drugiego penisa, co też bywa stymulujące.

Jakie pozycje wybrać do podwójnego stosunku?

„Kanapka” przodem
Jeden z mężczyzn leży na plecach, kobieta siada na nim tyłem kierując penisa do odbytu. Rozchyla nogi i odchyla się pozwalając, aby drugi mężczyzna wszedł w nią od przodu.
Ta pozycja jest dla kobiet, które nie przepadają za intensywną penetracją analną, tutaj bowiem mężczyzna na dole pozostaje nieruchomy. Aby zwiększyć penetrację analną kobieta musi zacząć wykonywać ruchy posuwiste.
W tej pozycji mężczyźni mogą uatrakcyjnić doznania poprzez pieszczoty łatwo dostępnych piersi czy łechtaczki.

„Kanapka” tyłem
Jeden z mężczyzn kładzie się na łóżku, a kobieta siada przodem na nim (jak klasyczny jeździec). Pochyla się, a wtedy drugi mężczyzna wchodzi w nią analnie.
W tej pozycji pobudzenie jest zrównoważone. Dodatkowym urozmaiceniem mogą być klapsy.

Na stojąco
Opcja dla bardziej zaawansowanych. Mężczyzna bierze kobietę w ramiona, ta obejmuję go rękoma za szyję, udami natomiast chwyci jego biodra podczas gdy ten wchodzi w nią od przodu. Drugi mężczyzna obejmuje partnerkę od tyłu i wsuwa penisa w odbyt. Kobieta porusza się, podnosząc się i opadając. W ruchach pomóc mogą ręce mężczyzn.
Jest to pozycja wymagająca dobrej sprawności fizycznej, jednak odczucia rekompensują wysiłek. Mięśnie strefy erogennej są bardzo rozluźnione, co intensyfikuje doznania.

Podwójna penetracja – pozycje

2.8 (56%) 5 vote[s]

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?