Pozycja Skandynawska

Gdy północny, mroźny wiatr rutyny próbuje ochłodzić Wasze łóżkowe przygody, koniecznie spróbujcie pozycji skandynawskiej. Figura ta zwana jest również „odwróconym jeźdźcem” ze względu na spore podobieństwo do klasycznej i dobrze znanej pozycji „na jeźdźca”. Zamiast na dzikie rodeo trafiamy jednak w chłodne i niedostępne rejony północnej tajgi – temperatura musi być więc wysoka już od początku zbliżenia. Użyjcie odrobiny wyobraźni… wprowadźcie się w romantyczny stan… a my podpowiemy, jak zaplanować perfekcyjne igraszki z pozycją skandynawską w roli głównej!

SKANDYNAWIA – KRAINA MORSKICH AFRODYZJAKÓW. Nie sposób zapomnieć o fenomenalnym wpływie ryb i owoców morza na sprawność seksualną. Północne rejony europy słyną z połowów pełnowartościowych, bogatych w zdrowe tłuszcze oraz makro- i mikroelementy ryb. Skorzystajcie ze skandynawskich dóbr natury, przygotowując wspólnie romantyczną kolację dla dwojga. Gotowanie to przecież doskonała okazja do poprowadzenia delikatnej gry wstępnej w kuchennym zaciszu. Zasiadając do wspólnego posiłku powinniście być już nieco rozpaleni. Pamiętajcie, by nie szczędzić sobie słodkich słówek i komplementów.

RELAKS NA ZBOCZU NORWESKIEGO FIORDU. Nie rzucajcie się na siebie tak od razu, tuż po odłożeniu sztućców na bok talerza. Pozwólcie, by spożyte przez Was afrodyzjaki w pełni rozwinęły swoje działanie. Możecie raczyć się czerwonym winem i słuchać wyciszającej muzyki przy blasku świec. Ważne, abyście przez cały czas czuli swoją bliskość i rodzące się w Was pożądanie.

OGNISKO NA SKRAJU LASU, CZYLI PŁOMIENIE NAMIĘTNOŚCI. Jesteście gotowi? Czujecie, jak krew pulsuje w Waszych ciałach… jak nieokiełznane ciepło rozchyla jej uda i sączy wilgotną stróżkę po gładkiej, delikatnej skórze jej intymnych warg… jak delikatnie unosi jego męskość? Już czas na rozpalające pieszczoty. Najwyższą temperaturę osiągnięcie pieszcząc się oralnie w pozycji 69. Zanim jednak zanurzycie swoje usta w tych delikatnych punktach rozkoszy, starajcie się wodzić ustami i językiem po udach i podbrzuszu swojego partnera lub partnerki. Nawet sam ciepły oddech może wywołać seksowne drżenia u Twojej drugiej połówki!

DOMINUJĄCA LEŚNA BOGINI – POZYCJA SKANDYNAWSKA. Kobieto – bądź dzika, nienasycona i władcza. Roztaczaj wokół siebie seksowną aurę tajemniczości, zmuszając partnera do pozostania w pozycji leżącej. Ty unieś się delikatnie i kucnij nad jego męskością, odwracając się ku niemu plecami i prezentując mu swoje zgrabne pośladki (a także ukryte pomiędzy nimi skarby). Delikatnie naprowadź jego członka ku swojej wilgotnej szczelince i powoli wsuwaj go do środka. Zaproś go najgłębiej, jak tylko to możliwe – najlepiej usiądź na nim, zaginając swoje nogi wzdłuż jego korpusu. Teraz możesz unosić się i opadać w tempie, które sprawia Ci największą przyjemność. Nie zapominaj, że masz jeszcze wolne dłonie, a Twój partner z pewnością marzy o seksie połączonym z pieszczotami ud lub moszny. W ten sposób szybciej doprowadzisz go na szczyt. Pozycja ta zapewnia bardzo głęboką penetrację, dzięki czemu możesz osiągnąć spektakularne orgazmy przy minimalnym wysiłku. Gdy poczujesz, że dochodzisz, wygnij się do tyłu i pozwól mu dodatkowo pieścić dłońmi swoją łechtaczkę, dla zintensyfikowania nadchodzącej przyjemności.

DLA TYCH, CO LUBIĄ INACZEJ. W pozycji odwróconego jeźdźca można kochać się także analnie! Warunkiem jest wcześniejsze przygotowanie partnerki poprzez seks w pozycji „na pieska”. Jest to jednak opcja wymagająca niewielkiej pomocy partnera i nieco zwinności… ale czego nie robi się dla osiągnięcia nietypowych rozkoszy… 🙂

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?