Psychologia pozycji seksualnych

Nieważne, czy na stojąco, na kolanach, do góry nogami albo przy kasie w supermarkecie. Gdziekolwiek i w jaki sposób człowiek lubi uprawiać seks, ujawnia to wiele o jego osobowości. Zobacz, jak wiele mówią o Tobie ulubione pozycje seksualne.

MISJONARSKA

Jeśli ktoś twierdzi, że pozycja misjonarska jest nudna, najwyraźniej źle i zbyt długo ją wykonuje. Powinien jak najszybciej nadrobić wiedzę i poczytać nasze wskazówki dotyczące tej pozycji. Ten rodzaj seksu odpowiada ludziom, którzy nie tylko chcą się cieszyć większą intymnością, ale też tym, którzy korzystają z głębszej satysfakcji. Poprawnie wykonana pozycja misjonarska może doprowadzić do intensywnej stymulacji łechtaczki. Więcej intymności, głęboka penetracja i szansa na dobry orgazm, spowodują że twoja głowa eksploduje! Czy naprawdę brzmi to dla was nudnie?

 

NA PIESKA

Jeśli uwielbiasz pozycję na pieska oznacza to, że lubisz głęboką stymulację, ale nie zależy Ci aż tak bardzo na intymności. Pozycja ta jest bardziej otwarta niż misjonarska. Osoby, które preferują tę pozycję, ujawniają swoją prawdziwą dziką naturę, nie potrzebują dużej dozy intymności.

 

KOWBOJKA PRZEDNIA I TYLNA

Być może zostać kowbojką to marzenie Twojego życia, a może chcesz być kowbojką jeżdżącą tyłem – i nigdy nie jesteś do końca pewna, co powie Twój partner. W takim wypadku jesteś osobą ekstrawertyczną i lubisz być kontrolowana. Bardzo lubisz jak patrzy Ci w oczy i nie boisz się odsłonić przed nim wszystkich zakamarków swojego ciała.

 

KRÓLOWA SZYBKIEGO NUMERKA

Jeśli najczęściej zdarza Ci się szybki numerek, prawdopodobnie jesteś niecierpliwa i porywcza. W zależności czy jesteś prowokatorką, czy chcesz po prostu być razem ze swoim parterem – jesteś dominująca lub uległa.

 

69

Ach stare sześćdziesiąt dziewięć, soixante neuf, sixty-nine, neunundsechzig; gdziekolwiek jesteś i w jakim języku mówisz, uprawianie sześćdziesiąt dziewięć oznacza, ze jesteś dawcą i uczestnikiem. Masz także oczekiwania takiego samego poziomu, bezinteresownego zachowania wobec ludzi. Pozycja 69 pozwala obu partnerom doświadczyć uroków intensywnej wzajemnej satysfakcji.

 

Mówiąc najprościej, dobry seks jest niekończąca się podróżą do samopoznania, gdzie podróż do miejsca docelowego jest środkiem do celu. Jednak po przybyciu na miejsce, które Ci odpowiada do perfekcji, należy pamiętać, aby zachować wyszukane formy dla siebie. Wszystkie stare ulubione pozycje nadal będą czekały na Ciebie, gdy zdecydujesz się wrócić.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?