Pozycja Wilczyca

Wilczyca jest doskonałą pozycją seksualną dla dominujących władców leśnych przestworzy. Seks „od tyłu” zapewnia nie tylko dogłębną, bardzo intensywną penetrację, ale także daje okazję do stymulacji damskiego punktu rozkoszy. To mężczyzna decyduje o rodzaju i szybkości wykonywanych ruchów, a kobieta pozostaje jedynie adresatem nadchodzącej rozkoszy. Ze względu na fakt, że do zbliżenia dochodzi w pozycji stojącej, partnerzy powinni być mniej więcej równego wzrostu. W przypadku dużej dysproporcji pomiędzy kochankami polecamy użycie seksownych szpilek na wysokim obcasie.

Pozycję wilczycy możecie wylosować w naszym kąciku erotycznych zabaw dla dwojga. Pragnąc zapewnić sobie jak najwięcej przyjemności, zapoznajcie się z naszą propozycją przeprowadzenia tej wyjątkowo odważnej gry!

Oto sposób, jak w 5 prostych krokach uczynić z Waszej sypialni prawdziwą oazę erotycznych doznań!

W GĄSZCZU ODWAŻNYCH ZACHCIANEK. Od początku bądźcie drapieżni i pewni swoich atutów. Skoro oboje macie wcielić się w rolę wygłodniałych wilków, najlepiej rzućcie się na miękki dywan z nieposkromionym apetytem. W pośpiechu zdzierajcie z siebie ubrania, wydając przy tym głośne pomruki zadowolenia i orgazmiczne jęki. Jeśli każde z Was spróbuje narzucić swoją dominację, Wasza zaciszna sypialnia w krótkim czasie zmieni się w prawdziwy seksualny ring!

PRZEJMIJ NAD NIĄ KONTOLĘ. Gdy już oboje pozbędziecie się bielizny, skieruj jej dłonie na swoją męskość. Możesz szeptać jej do ucha sprośne słówka, by pieściła Cię nieco szybciej lub nieco wolniej. Chwyć ją za włosy i udawaj, że zmuszasz ją do seksu oralnego. Wbij się głęboko w jej usta, docierając aż do nasady języka. Pozwól niech dowolnie zasysa Cię i oplata wargami, ale wciąż kontroluj szybkość pieszczot przez rytmiczne dociskanie jej głowy ku dołowi.

POKAŻ MU, KTO TU RZĄDZI. Zemsta jest słodka… zwłaszcza, że przyszła kolej na Twój pokaz siły. Najpierw głęboko pocałuj jego usta. Przesuwaj dłońmi po jego torsie, barkach i plecach. Nie wahaj się użyć swoich ostrych pazurków, zostawiając na jego Ciele seksowne, różowe pasy. Kładąc na jego ramionach obie ręce, daj mu do zrozumienia, że powinien nieco obniżyć się względem Ciebie. Kiedy jego potulne usteczka zawędrują w okolice Twojej łechtaczki, nawiguj jego język! Zainicjuj intensywność i rodzaj jego ruchów, poprzez kreślenie kółeczek bądź poprzecznych kreseczek na jego głowie. Od czasu do czasu dociśnij go do siebie, aby poczuć jego zwinny mięsień jak najgłębiej w sobie.

ULEGŁA WILCZYCA, WŁADCZY WILK. Teraz, gdy oboje jesteście już dostatecznie rozgrzani, przejdźcie do wykonania właściwej pozycji. Kobieta powinna poddać się teraz męskiej dominacji – stanąć pewnie na podłodze, z rozchylonymi udami, wypinając się lekko ku tyłowi. Mężczyzna, stojąc tuż za nią rozpoczyna zbliżenie przez łagodne ocieranie się o łechtaczkę. Po kilkudziesięciu sekundach takiej rozgrzewki powinien mocno i zdecydowanie wtargnąć w ciało kobiety. Dopiero wtedy partnerka wygina się ku dołowi, opierając swoje dłonie na podłodze lub chwytając za kostki.

OSTRE KŁY WILCZYCY. Pozycja wilczycy wymaga od obojga partnerów zachowania równowagi przy jednoczesnym prowadzeniu intensywnej i szybkiej penetracji. Jeśli mięśnie Twoich nóg odmówią posłuszeństwa lub poczujesz zawroty głowy, unieś swój korpus i oprzyj dłonie o kuchenny blat, stolik lub komodę. Twój partner powinien zbliżyć się do Ciebie i wolnymi dłońmi pieścić Twoją łechtaczkę, ułatwiając Ci osiągnięcie rozkoszy w ekspresowym tempie! Od czasu do czasu zwracajcie ku sobie twarze, łącząc się w namiętnym pocałunku. Przygryzaj jego wargi i lubieżnie badające Cię palce, co dostarczy mu dodatkowych, całkiem przyjemnych wrażeń.

Jak oceniasz ten wpis?

Najczęściej czytane

Weryfikacja wieku

Czy masz więcej niż 18 lat ?